Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Już dłużej nie wytrzymam w tej samotności

Polecane posty

Gość Gość

Jestem tym strasznie przybity próbuję pisać obecnie z dwoma dziewczynami ale na razie to wszystko bo nie mogę się spotkać bo mieszkają nieco dalej ode mnie a w swojej okolicy nie mam znajomych i nikt mnie tu nie chcę.Sam nie wiem co robić nawet jakieś hobby czy rzeczy które lubię robić wolnym czasie nic na to mi nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykbenz

tez jestem samotny ostatnio nawet tak sie poniżyłem że dostałem 2 razy kosza od tej samej dziewczyny 🙂 myśle że nawet dałbym jej 3 szanse zeby tylko spedzić z nia kilka chwil, totalna desperacja. idz na siłkę, rower, idz na impreze i zmuszaj sie poznac kogoś byle kogo byle gadać, a nóż widelec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

a wystarczy tylko jedna, mi tez nie wychodzi pisanie i spotkanie zawsze się coś chrzani, kobieta zaczyna nawijać o poważnym związku i do kitu z taką rozmową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jestem tym strasznie przybity próbuję pisać obecnie z dwoma dziewczynami ale na razie to wszystko bo nie mogę się spotkać bo mieszkają nieco dalej ode mnie a w swojej okolicy nie mam znajomych i nikt mnie tu nie chcę.Sam nie wiem co robić nawet jakieś hobby czy rzeczy które lubię robić wolnym czasie nic na to mi nie pomagają.

Hej masz napewno jakiś kolegów koleżanki może wspólny wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykbenz

poważny związek sam sie tworzy, jesli zależy dwóm osobom. Sa trzy etapy rozwoju zwiazku. Pierwszy to jaranie sie sobą, nie myślenie co dalej, czesty sex, potem wchodzi etap patrzenia na czym dany partner, partnerka stoi, jaka maja prace itp a potem zawsze ktoś sie wycofa, bo ona szuka bogatego ksiecia a on sie znudził albo uj wie co tam jeszcze i zawsze ktos cierpi i tak powstał dział zycie uczuciowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Ala

Nie przejmuj sie skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość erykbenz napisał:

tez jestem samotny ostatnio nawet tak sie poniżyłem że dostałem 2 razy kosza od tej samej dziewczyny 🙂 myśle że nawet dałbym jej 3 szanse zeby tylko spedzić z nia kilka chwil, totalna desperacja. idz na siłkę, rower, idz na impreze i zmuszaj sie poznac kogoś byle kogo byle gadać, a nóż widelec 

Rowerem ostatnio sporo jeździłem ale nic z tego nie wyszło bardzo chiałbym  poznać się z jedną dziewczyną z którą piszę ale to trudne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

To ja też się dołączę, kujawsko-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość erykbenz napisał:

tez jestem samotny ostatnio nawet tak sie poniżyłem że dostałem 2 razy kosza od tej samej dziewczyny 🙂 myśle że nawet dałbym jej 3 szanse zeby tylko spedzić z nia kilka chwil, totalna desperacja. idz na siłkę, rower, idz na impreze i zmuszaj sie poznac kogoś byle kogo byle gadać, a nóż widelec 

Rowerem ostatnio sporo jeździłem ale nic z tego nie wyszło bardzo chiałbym  poznać się z jedną dziewczyną z którą piszę ale to trudne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

A ja wziąłem że schroniska suczkę. Poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sien

ja w milosc wierzylem przez iluzjonistyczny obraz kobiecy romantycznych uczuciowych istot, które to realnie takie nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Aneczka9999 napisał:

Hej masz napewno jakiś kolegów koleżanki może wspólny wyjazd

Nie mam nikogo na wspólny wyjazd dlatego też w tym roku nigdzie nie wyjedzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf

Panowei nie biadolcie, ja jestem żonaty i jestem bardziej samotny od was, w dodatku mam zwiazane rece aktem malzenstwa, takze kto ma tu gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

A mnie teraz moja sunia kocha bezgranicznie i ja ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf

Panowei nie biadolcie, ja jestem żonaty i jestem bardziej samotny od was, w dodatku mam zwiazane rece aktem malzenstwa, takze kto ma tu gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Aneczka9999 napisał:

Hej masz napewno jakiś kolegów koleżanki może wspólny wyjazd

Nie mam nikogo żeby gdzieś razem wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc Ala napisał:

Nie przejmuj sie skad jestes ?

Okolice Wawy z mniejszej mniejscowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość sien napisał:

ja w milosc wierzylem przez iluzjonistyczny obraz kobiecy romantycznych uczuciowych istot, które to realnie takie nie są

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazdroszczę wam chłopaki! Bez kobiety źle ale z kobietą to już całkiem tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Zazdroszczę wam chłopaki! Bez kobiety źle ale z kobietą to już całkiem tragicznie

Tylko,że każdy tu gada, żę ojeja jak zaje..ście jest zamoczyć jakie uczucie, jak fajnie nie do opisania. No i jak się człowiek naprzygląda nasłucha o tym jak każdy kogoś ma, ma kogoś na wyjścia, na wakacje na przytulanie to szlag trafia chwilami i beznadzieja. A Ty mówisz, że tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Leżaczek napisał:

4 minuty temu, Gość sien napisał: ja w milosc wierzylem przez iluzjonistyczny obraz kobiecy romantycznych uczuciowych istot, które to realnie takie nie są X ja też 😮

Bo jesteś kaleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Tylko,że każdy tu gada, żę ojeja jak zaje..ście jest zamoczyć jakie uczucie, jak fajnie nie do opisania.

Gdyby było tak miło to faceci by nie przesiadywali na damskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

Żeby zamoczyć nie trzeba mieć żony 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To może powiedzcie mi co myślicie o tym zaczełem pisać z dziewczyną nie taką zwykła bo jest sportowcem pisaliśmy tak do teraz przez pół miesiąca ja się jej o coś pytałem ale i kilka razy ona też się mnie o coś zapytała.Ostanie pisanie to było o jakiś zaintersowaniach ja się jej zapytałem odpowiedziała mi i sama z siebie poźniej też się zapytała i na tym się jak na razie skończyło.Odpisywała różnie od 2 do kilku godzin albo następnego dnia pisaliśmy na emailu ale nie raz i po 20 minutach mi odpisywała.Ale ostanio miała przygotowania i zawody więc do zwykłej dziewczyny jej nie da sie porównać nie zbywała mnie odpowiadała dłużej  i też się pytała nie odpowiadała tak lub nie.Więc co myślicie bo nie wiem co myśleć może przez brak czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Gdyby było tak miło to faceci by nie przesiadywali na damskim forum

W sumie to najważniejsze nie jest. Ale mi brakuje kogoś np do wspólnego urlopu, wyjść, przytulania, pamiętania, zaufania a potem z braku takich osoby wpadają mi w oko zajęte koleżanki i się męczę z taką przyjaźnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Zazdroszczę wam chłopaki! Bez kobiety źle ale z kobietą to już całkiem tragicznie

Nie ma czego zazdrościć bo nie tylko o kobiety chodzi co i o zwykłych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

W sumie to najważniejsze nie jest. Ale mi brakuje kogoś np do wspólnego urlopu, wyjść, przytulania, pamiętania, zaufania a potem z braku takich osoby wpadają mi w oko zajęte koleżanki i się męczę z taką przyjaźnią.

Też mi tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

W sumie to najważniejsze nie jest. Ale mi brakuje kogoś np do wspólnego urlopu, wyjść, przytulania, pamiętania, zaufania a potem z braku takich osoby wpadają mi w oko zajęte koleżanki i się męczę z taką przyjaźnią.

To bardzo proste Należy utrzymywać życie towarzyskie, podtrzymywać znajomości Nawet jak się nie chce Zawsze wtedy znajdzie się jakaś wolna i też samotna. Te zajęte mają koleżanki, siostry, przyjaciółki Nie ty wymyślisz to one się postarają Zamkniesz się w domu to nie oczekuj że ktoś sam zapuka A znajomości internetowe? Łatwiej trafić szóstkę w totolotka niż normalną partnerkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari

A moze rozmowa się wam nie klei chlopaki bo nie macie zainteresowan i nic nie robicie?

Zeby byl temat do rozmowy trzeba byc odrobine ciekawa osoba samemu. 

Mi zawsze imponuje jak chlopak jest w czyms dobr, np. zna się na sporcie, samochodach, lubi wspinaczke albo pasjonuje sie czyms oryginalnym. 

Mozesz zaczac wtedy rozmowe od "hej, wlasnie wrocilem ze zjazdu zabytkowych aut i jestem mega podjarany bo udalo mi sie usiasc za kolkiem (czegos tam), a jak tobie minal dzien?" Zamiast od "no u mnie to byly kartofle i mielony na obiad i potem babcia kupila nam po big  milku". A jak cie laska nie zapyta nic o wrazenia z siedzenia w tym mega starym super aucie to jest torba i ci taka nie potrzebna. 

I jesli z kolei ona opowiada o ziemniakach to tez bieda i szukaj kogos innego. 

Badz interesujacy. Same sie zleca. Te fajne. Buziaki chlopaki xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×