Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nati_Lew

Termin na luty 2020

Polecane posty

Witajcie, jestem aktualnie w 10 tygodniu, termin mam na 10.02.20 Samopoczucie jak na pierwszy trymestr do zniesienia poranne mdłości i niekiedy bóle w podbrzuszu. Czy są tutaj przyszłe mamy ze zbliżonym terminem, chętnie zadam kilka pytań i w miarę możliwości i wiedzy odpowiem na Wasze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Też mam termin na luty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super że dołączyłaś, jak się czujesz to twoja pierwsza ciąza czy kolejna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Mam 29 lat. Druga ciąża. Czuję się dobrze, mam lekkie młodości, ale to normalne na początku ciąży. Troszkę się martwię, jutro mam wizytę u lekarza. 

A twoja która ciąża? Ile masz lat i jak się czujesz? ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 31 lat również druga ciąża, czuje się w miarę dobrze lekarza mam na 19 ego. A czemu się martwisz coś się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Bo to ciąża mnoga 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Tez mam termin na 10.02 już przestałam się trochę bać w sumie, mam 28 lat druga ciąża ale pierwsza pozamaciczna🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiktoria gratulacje! Też miałam takie podejrzenie ale jest pojedyncza. Teraz czekam jaka płeć bo mam 7 letniego syna, a on marzy o siostrze ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimi musimy być dobrej myśli, na ten sam dzień mamy termin jak się czujesz aktualnie bo dla mnie ten 10 tydzień jest póki co najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

U mnie góruje zmęczenie i nudności, samych wymiotów nie miałam w ogóle ale zmęczenie jest ogromne już kilka razy się zwalniałam z pracy bo po prostu nie miałam siły w niej być🤦🏼‍♀️😅 czekam tylko aż lipiec się skończy i mam nadzieje ze razem z nim skończą się zmęczenie i nudności😁 Nati a Ty mieszkasz w Polsce czy zagranica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czemu zdecydowałyście się na dzieci wiedząc, ze w 2050 rozpęta się prawdziwa katastrofa ekologiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimi ja mieszkam w Polsce, masz rację jak minie lipiec już wkroczymy w drugi trymestr i będzie dużo lepiej. Kiedy wybierasz się na kolejne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiktoria jak tam po badaniach? Piszesz że ciąża mnoga tzn ilu pociech się spodziewasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria
1 godzinę temu, Nati_Lew napisał:

Wiktoria jak tam po badaniach? Piszesz że ciąża mnoga tzn ilu pociech się spodziewasz? 

Trzech. Wszystko jest w porządku, strasznie się cieszę. Na razie staram się nie myśleć o jutrze i skupić na tym co jest teraz. Przechodzi przeze mnie ogromny strach, ale było tyle szczęśliwych rozwiązań takich ciąż, że jest mi lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Swoją drogą, zapomniałam powiedzieć, ja mam termin na 12. 02 ale mama lutowa to ja na pewno nie będę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Ja mieszkam na Islandii i byłam tylko taz u lekarza potwierdzić ciąże a pod koniec tygodnia mam iść do przychodni i zapisać się do położnej i już ona będzie mi prowadzić ciąże. A Ty kiedy się wybierasz na kolejne badania? Będziesz podchodzić do badań prenatalnych? Jak to w Polsce wyglada w ogóle? Bo ja mam mieć usg pomiędzy 12 a 14 tygodniem i tyle🤷🏼‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Nati_Lew napisał:

Gość gość nie masz co robić? Za dużo wróżysz z fusów....

wróżę z fusów? czytasz jakiekolwiek publikacje naukowe czy wyłącznie kafe? odważne jestescie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi
14 minut temu, Gość gosc napisał:

wróżę z fusów? czytasz jakiekolwiek publikacje naukowe czy wyłącznie kafe? odważne jestescie 

No i już nic ci do tego...jesteśmy odważne masz cos jeszcze to powiedzenia tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiktoria będzie wszystko dobrze, napewno styczeń będzie masz racje, mówił lekarz wstępnie do jakiego tygodnia liczy się jako donoszona?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimi tutaj też prenatalne wykonuje się między 11-14 tyg, ja jednak chce skorzystać z testu Sanco jest to odpłatny test genetyczny, poczytaj sobie w necie daje niemal 100 % pewności i dodatkowo już w 11 tyg znasz płeć maluszka. U nas do 10 tyg musisz być pod opieką lekarza i mieć założona książeczkę. Ja kolejne badania mam 19 ego właśnie prenatalne. To zawsze jest stres. Pamiętam też miałam tak z synem. I to czekanie na wynik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

A tak słyszałam ze to o jakieś dodatki z państwa chodzi. U nas tak naprawdę dopiero od 12tyg liczy się ciąża dlatego nic wcześniej nie robią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Dziecko urodzone przed 37 tygodniem jest wcześniakiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ja urodziłam syna w 35 tyg ale na szczęście wszystko było ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

No ja niestety urodziłam synka w 28 tygodniu i zmarł. Ale na tym teraz się nie powinniśmy skupiać. Jak się czujecie? W zasadzie mamy podobny przewidywany termin wszystkie. Ciekawe czy będzie nas więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaaa

Ja koncze 12 tydzien. Termin polowa stycznia. Sanco zrobilam. Wyniki przyszly w poniedzialek. Wczoraj byly prenatalne. 1 ciaza, wiek 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaaa

Wymioty poranne codzien, czesto tez wieczorne, ciagniecie brzucha, 2 razy silny bol, po pracy obowiazkowe spanie 2 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Ja się właśnie dzisiaj będę z położna umawiać na pierwsza wizytę także myśle ze będę cos wiecej wiedzieć bo oczywiście mimo ze staram się nie martwić to w podświadomości mam stracha😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2019 o 19:20, Gość gosc napisał:

czemu zdecydowałyście się na dzieci wiedząc, ze w 2050 rozpęta się prawdziwa katastrofa ekologiczna?

Bo do 2050 roku jest daleko😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2019 o 08:31, Gość Mimi napisał:

A tak słyszałam ze to o jakieś dodatki z państwa chodzi. U nas tak naprawdę dopiero od 12tyg liczy się ciąża dlatego nic wcześniej nie robią 

ja urodziłam bliźniaki w 36+5 TC.chłopcy ważyli po 2.700 i nie byli uznani jako wcześniaki.Nawet inkubatorze nie musieli leżeć.Teraz mają skończone 10 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×