Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odpadnięcie czopa śluzowego a poród

Polecane posty

Gość gość

Witam, dzisiaj mam 40t0d ciązy. Rano zauważyłam gesty sluz o brązowym kolorze, lekka domieszka krwi. Czy to może być czop śluzowy? Teraz mam lekkie bóle jak przed miesiączką. Jak myślicie, niedługo poród się zacznie? Jak było z wami? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak Kochana, to już, zaczyna się, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko nie wiadomo czy zaraz zaczniesz rodzić czy tak jak ja 2 tygodnie później. Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jest powiedziane że to już. Mi czop wypadł  2 tygodnie przed porodem. W szpitalu leżałam na sali z kobietą która mówiła że jej wyleciał 2 tygodnie wcześniej a jak ją urodziłam u wychodziłam to ona jeszcze była z brzuszkiem więc łącznie 3 tygodnie wcześniej wypadł jej. Jednak skoro to już 40 tc i czujesz bóle to może się zbliża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

właśnie, to może być już z tego względu, że są bóle. czop + bóle to jak najbardziej już. tylko pytanie czy kwestia godzin, czy doby itd. ale lada moment będziesz mamą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

właśnie, to może być już z tego względu, że są bóle. czop + bóle to jak najbardziej już. tylko pytanie czy kwestia godzin, czy doby itd. ale lada moment będziesz mamą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Mi wyszedł czop ok 8 maja rozwarcie 3 cm A urodziłam dopiero 22 maja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czekam dalej, koło 15 znów się pojawił brązowy galaretkowaty śluz, lekkie bóle w dalszym ciągu. Mam nadzieję że w nocy się rozpocznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

daj znać, czy już mamy gratulować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×