Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafalmadry33

Narzeczona przestała mnie kochać tak jak kiedyś ? Pomocy

Polecane posty

Dokładnie otóż to..., najgorsze jest to, że taka kobita, ona nawet nie zdaje sobie sprawy co się wtedy dzieję w głowie faceta, ona mu sprzedaje tanie gadki, że "przeprasza, że już nie kocha, że to tak samo wyszło" i ahoj.. tydzień później już skacze na ku.t.asie nowego typa, szcześliwa, wyjezdza, bawi się itp.. a ten biedaczek porzucony, najblizszy rok ma już pojechany z zyciorysu..., dochdozą ciezkie stany, alkoholizm często, itp itd.. no jednym slowem jest padaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Widocznie przestales być sobą robiąc te wszystkie cudactwa na pokaz myśląc że jej się mokro zrobi i będzie chodzić jak jej zagrasz. Jeśli tego nie czujesz to nie pajacuj. Do kogo pretensje teraz o bycie pantofelkiem? 

Prawda!a po drugie być od czasu do czasu pantoflem jest slodkiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nic nie jest dane nikomu na zawsze i z gwarancją niezawodności. Tym bardziej człowiek. Uważacie że bez baby wasze życie nie ma sensu wręcz się z nią utozsamiacie to macie co macie. Trzeba kierować się rozumem a nie zgrywac bohatera romantycznego. To zwyczajnie żałosne. I to na pewno nie ma nic wspólnego z dojrzałą miłością. Ale mądry dèbil po szkodzie.

po prostu facet musi miec kobiete w zyciu bo inaczej wariuje i to jest udowodnione ..., zreszta jestem tego najlepszym przykladem

my dla bab zrobimy wszystko.. a one nas traktuja olewczo, bo zdaja sobie sprawe, ze moga miec w kazdej chwili nowego, wiec na siłę nie trzymają się tego jednego

pozniej przy rozstaniu sprawa wyglada tak, ze kobieta nagle odżyje, imprezy,kolezanki, mija maksymalnie miesiac i juz ma nowego faceta

z kolei facet po rozstaniu? płacz, dół, schizy, alkohol i załamka.. i to może trwac rok a nawet wiecznosc

i to jest ta różnica, nic na to ku.rwa nie poradzimy..., no chyba, że się jest takim cristiano ronaldo, to wiadomo, ze to panny za tobą biegają i ku.tasa by ci wylizaly w 5 sekund na twoje zawołanie, ale nie przechodzmy w taką skrajność, takich ludzi na swiecie jest malutko.. , wrocmy do rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Oj nie poplacz sie fagasie. Każdy jest wolna jednostka i jak jej soe znudzi twoj korniszonek ma prawo szukać szczescia gdzie indziej. Poglady niczym u muslima hahah

Widać, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Nie chodzi tylko, o kobiety a o ludzi, którzy tak postępują. Znęcanie się psychiczne jest karalne tylko takie bęcfały jak Ty nigdy tego nie ogarną.

Idziesz przez życie z tą swoją "samczością alfa" i myślisz, żeś kozak a tak na prawdę, na każdy rogu dymają Cie w doope, a Ty się cieszysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak?

Po 1. Rozwód z orzeczeniem winy. Kara finansowa do końca życia.

po 2. Zdrajca łączy się ze zdrajcą. I w 99% przypadków zdradzi lub zostanie zdradzony.

Mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak?

Po 1. Rozwód z orzeczeniem winy. Kara finansowa do końca życia.

po 2. Zdrajca łączy się ze zdrajcą. I w 99% przypadków zdradzi lub zostanie zdradzony.

Mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To że ty jesteś słaby psychicznie nie znaczy że każdy z rozpaczy chce się wieszac bo go baba rzuciła. To żałosne i nie wzbudzisz u nikogo litosc pozujac na ideał który został zdradzony. Dziś jesteś w związku jutro nie i życie toczy się dalej. Tak to jest gdy się w życiu liczy na to że każdy problem i sens życia rozwiąże partnerka. Wiodcznie ona podświadomie wyczula że pokładasz w niej cała nadzieje a kto by chciał być odpowiedzialny za dorosłą osobę? Jesteś mentalnie gowniakiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Po 1. Rozwód z orzeczeniem winy. Kara finansowa do końca życia.

po 2. Zdrajca łączy się ze zdrajcą. I w 99% przypadków zdradzi lub zostanie zdradzony.

Mało?

Z tego co on pisze kobieta mu powiedziała że to koniec. Zdarza się. Ktoś ma być z kimś mimo że już nie kocha? To dopiero żal. Związek to nie więzienie i tanczenie jak ktoś zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To że ty jesteś słaby psychicznie nie znaczy że każdy z rozpaczy chce się wieszac bo go baba rzuciła.

Baba? Czy żona? Bo nie wiem o czym mówimy!

 

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziś jesteś w związku jutro nie i życie toczy się dalej.

Ty to chyba jesteś bohaterem tej piosenki: lecioł pies przez wieś, ogunym wywijoł....

 

5 minut temu, Gość Gość napisał:

kto by chciał być odpowiedzialny za dorosłą osobę?

Druga dorosła osoba?

 

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteś mentalnie gowniakiem. 

A ty nie tylko mentalnie. Także moralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Związek to nie więzienie i tanczenie jak ktoś zagra.

To prawda. U psów tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Baba? Czy żona? Bo nie wiem o czym mówimy!

 

Ty to chyba jesteś bohaterem tej piosenki: lecioł pies przez wieś, ogunym wywijoł....

 

Druga dorosła osoba?

 

A ty nie tylko mentalnie. Także moralnie.

Nie rozmawiam z rozhisteryzowana kobieta która egzaltuje się związkami. Jesteś naiwna. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

To poczytaj wyżej co ludzie piszą. Trzeba być niezła amebom żeby po x latach życia wierzyć w motylki itp. a przynajmniej w takie jak były na początku. Życie to nie tylko serce ale i mózg. Zresztą o czym Ty mówisz? Jednego dnia wręczamy jej rodzicom zaproszenia na ślub drugiego ona wpada w psychozę, jak Panna autora. To jest brak w p i e r d o l u właśnie. Jakby poszedł się nawalić i zniknął na 3 dni, to myślałaby nad tym gdzie jestem, a nie nad pierdołami. 

Może ma dwubiegunowke a ty się oswobodziles i jeszcze o tym nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie rozmawiam z rozhisteryzowana kobieta która egzaltuje się związkami. Jesteś naiwna. Tyle.

Jestem facetem. Istoto przyczepiona do kotasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jestem facetem. Istoto przyczepiona do kotasa. 

A ja kobietą i nie potrzebuję być przyczepiona do niczego a już na pewno nie do kootasa. Nie egzaltuj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

To że ty jesteś słaby psychicznie nie znaczy że każdy z rozpaczy chce się wieszac bo go baba rzuciła. To żałosne i nie wzbudzisz u nikogo litosc pozujac na ideał który został zdradzony. Dziś jesteś w związku jutro nie i życie toczy się dalej. Tak to jest gdy się w życiu liczy na to że każdy problem i sens życia rozwiąże partnerka. Wiodcznie ona podświadomie wyczula że pokładasz w niej cała nadzieje a kto by chciał być odpowiedzialny za dorosłą osobę? Jesteś mentalnie gowniakiem. 

W sumie wszystko co napisałeś jest goowno warte. Własnie tacy pajace serwują kobietą w p i e r d o l emocjonalny. Jak w ogóle można się z kimś związać mając podejście " dziś jestem jutro nie"? Albo masz 16 lat, albo dres adidasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

W sumie wszystko co napisałeś jest goowno warte. Własnie tacy pajace serwują kobietą w p i e r d o l emocjonalny. Jak w ogóle można się z kimś związać mając podejście " dziś jestem jutro nie"? Albo masz 16 lat, albo dres adidasa. 

Dobra spiērdalaj bo nie nadajesz się do dyskusji tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dobra spiērdalaj bo nie nadajesz się do dyskusji tego typu.

Brawo. Pogratulować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobra spiērdalaj bo nie nadajesz się do dyskusji tego typu.

Koledze nerwy nie-trzymają widzę 😄 Taki samiec, a nad emocjami nie panuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Koledze nerwy nie-trzymają widzę 😄 Taki samiec, a nad emocjami nie panuje. 

Przecież wiesz że jestem kobietą i naprawdę tak myślę więc po co ta blazenada? Zdania nie zmieniam bo nie jestem chorągwia. Coś jeszcze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież wiesz że jestem kobietą i naprawdę tak myślę więc po co ta blazenada? Zdania nie zmieniam bo nie jestem chorągwia. Coś jeszcze? 

Tak 😄 Tylko krowy nie zmieniają poglądów. Zdania nie zmienisz, bo nie jesteś facetem i zupełnie nie rozumiesz tego, o czym dyskutujemy. Z Twoim podejściem "dziś jestem jutro nie", " nie bede brała odpowiedzialności za dorosłą osobę" itp. Powinnaś mieć prawny zakaz wchodzenia w związki. 

Ktoś Cię bardzo skrzywdził i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tak 😄 Tylko krowy nie zmieniają poglądów. Zdania nie zmienisz, bo nie jesteś facetem i zupełnie nie rozumiesz tego, o czym dyskutujemy. Z Twoim podejściem "dziś jestem jutro nie", " nie bede brała odpowiedzialności za dorosłą osobę" itp. Powinnaś mieć prawny zakaz wchodzenia w związki. 

Ktoś Cię bardzo skrzywdził i tyle. 

Nie wchodzę więc nie martw sie. Nikt mnie nie skrzywdził. W takie mity tez wierzysz ze trzeba  zostać skrzywdzonym by nie powielać infantylnch opinii o związkach? Haha. Zenujesz mnie. Życzę udanego związku z takim podejściem. Będzie ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Koledze nerwy nie-trzymają widzę 😄 Taki samiec, a nad emocjami nie panuje. 

To nie samiec. To samica. sama sie przyznala:

 

18 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja kobietą i nie potrzebuję być przyczepiona do niczego a już na pewno nie do kootasa. Nie egzaltuj się. 

Dochodzę do wniosku że kobietę trzeba traktować jak głupią i złośliwą obudowe pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobiety to prymitywne postacie, dzis kochaja, jutro nie, pojutrze ma cie w d0pie, za 3 dni r0cha sie z nowym.. tak dzialaja kobiety w dzisiejszych czasach, czasami  sobie mysle, ze powinno byc jak w krajach arabskich, babska maja zero praw i sa wlasnoscia faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie wchodzę więc nie martw sie. Nikt mnie nie skrzywdził. W takie mity tez wierzysz ze trzeba  zostać skrzywdzonym by nie powielać infantylnch opinii o związkach? Haha. Zenujesz mnie. Życzę udanego związku z takim podejściem. Będzie ci potrzebne.

Nie da się kogoś żenować. Można kogoś zażenować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobietom łatwo pisać, bo nie znają tego bólu ..., ona wie, że jak odejdzie od typa to zaraz będzie nowy

my niestety bardzo się przywiązujemy do kobiety i bardzo cierpimy kiedy nas zrani, zostawi, zdradzi.. i często taka osoba potem jest baaardzo długi okres czasu samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie da się kogoś żenować. Można kogoś zażenować. 

Ty potrafisz. Skończ te pierdy i najazdy na moje poglądy. Nie obchodzi mnie czy ci pasują. Masz swój świat i w nim żyj. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

kobietom łatwo pisać, bo nie znają tego bólu ..., ona wie, że jak odejdzie od typa to zaraz będzie nowy

my niestety bardzo się przywiązujemy do kobiety i bardzo cierpimy kiedy nas zrani, zostawi, zdradzi.. i często taka osoba potem jest baaardzo długi okres czasu samotna

Druga sprawa jest taka, że w 90% to facet jest stroną "dającą". Ciężko jest się pogodzić z myślą, że dało sie wszystko jakiejś osobie, która to po prostu spuściła w klopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ktoś Cię bardzo skrzywdził i tyle. 

Skrzywdziła ją sama natura. To prawdopodobnie t.zw. kobieta wyzwolona. Vice Cejrowski i Frytka na Youtube,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ty potrafisz. Skończ te pierdy i najazdy na moje poglądy. Nie obchodzi mnie czy ci pasują. Masz swój świat i w nim żyj. Nara.

Ty masz kobieto poziom rodem z patologii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

*vide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×