Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kociak

Rejestracja w urzędzie pracy

Polecane posty

Do ilu dni można zarejestrować się w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna kiedy skończyło się pracę? Chodzi o ubezpieczenie na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Ja się wyrejestrowałem i żyje i nie mam ubezpieczenia chorobowego bo i tak ciągle siedzę w domu na działce wśród pól to co się mnie może stać ? Byłem zarejestrowany w Radomiu to zawsze aby tylko podpisanie karteczki i tyle .Albo idę zapytać się o ofertę wrzucona dzień wczesnej już nieaktualne jes. JUż maja kogoś wybranego .Po choja tam chodzić tam się zarejestrowałem w innym mieście kazała mnie samemu chodzić i szukać sobie pracy jeszcze darła się na mnie że nic nie chodzę i nie szukam sam :/ Im nie zależy żeby pomóc ttylko wywalić do byle jakiej roboty na niewolnika za grosze .Kurna chodziłem po tych stazach tak mnie wysyłały a to do komornika to już wybrał kogo innego a to do urzędu co naprawiali drogi to jednego dnia był zajęty kierownik nie miał czasu rozmawiać nawet i sprAwdzić mnie dokumentów potem za dwa dni idę a on mnie mówi że już nie maja zapotrzebowania na osobę na staż bo pewnie obiecał komu innemu .Taka prAwda albo idę do szkoły do sekretariatu na staż a one chcą od razu żeby wszystko umieć i wejść i od razu robić bo jest dużo pracy .Albo mnie pisze powód nieprzyjecia bo brak predyspozycji do pracy z dziecmi to ja idę na nauczyciela czy do sekretariatu pracować u nich ? No albo idę do szpitala pracować dały mnie skierowanie a tam mnie każe kierownik zrobić sobie szczepienie przeciwko zółtaczce to mnie przyjmie ale dwie dawki mam wziąć i druga dopiero za miesiąc .Ja bezrobotny mam kupować za 140 zł szczepionki żeby móc pracować na okres próbny trzy miesiące .To jest szpital żeby nie zrobili mnie szczepień jak jestem kandydatem tylko ja mam sam na własną rękę sobie iść i zrobić .Potem idę za miesiąc a oni mnie każą żebym zrobił jeszcze badania sanitarne to znowu idę robię a na wynik trzeba czekać zanim wyślą i im przyjdzie .No i w końcu idę z tym wynikiem szczepień i z tym wynikiem badań sanitarnych a znowu kierownik pojechala na szkolenie i druga jakaś mnie przyjęła no i mówi mnie że na nr telefonu się do mnie zgłosi co w cv podałem .Czekam kilka dni dzwonie w końcu a tam się okazało że przyjęli kogo innego na to miejsce .No masakra normalnie albo mnie wysłać chcieli na szkolenie na wózki widlowe bo maja takie szkolenia. Albo w tym pierwszym urzędzie jak byłem to mnie na solowego chciała wysłać jak miałem inne dyplomy ukończenia szkół zawodowych .Tam tak robią idziesz ze skierowaniem to już maja kogoś innego jeszcze ci wyda źle dane że facet jest kobieta a kobieta jest facetem paranoja potem dzwonie a czlowekk się wnerwia .Albo idę do kierownika aresztu śledczego a on mnie patrzy w cv i gada mnie o tym że mam szkołę masażu zrobiona jak ja tam poszedłem na skierowanie do sekretariatu :/ w końcu się wyrejestrowalem i dałem sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×