Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lalaal

Zazdrość przyjaciółki

Polecane posty

Gość Lalaal

Cześć.

Ostatnio przyjaciolka wzięła mnie na bok na rozmowę. Powiedziała, że na wakacjach czuła zazdrosc w różnych sytuacjach (zasugerowała to też że ją byłam zazdrosna,ale nie miałabym nawet o co!) , jakbym chciała jej robić gorsze zdjecia(A na prawdę się staralam robiłam im duuuzo zdjęć do wyboru, wręcz to oni robili mi jak np.jeszcze nie doszłam albo w ruchu, jak na złość.. ) ogólnie jak gdzieś wychodzilysmy to patrzyła co ubralam, jak się umalowalam.. Nie raz nalegała, żebym zmazala makijaż żeby być bez, tak samo jak ona. Wepchnela mnie raz z lezaka do wody myślę, że specjalnie żebym była zmoczoną kurą. Ogólnie nie chciała, żebyśmy zazdroscily sobie nawzajem, ja ją zapewnilam że nie czuje do niej zazdrości, jedynie np. Ma gęste ładne włosy i ich mogę zazdrościć ale nie jest to zła zazdrość, po prostu ma i tyle..;d Przepraszala z góry za to że nie raz mogła się wywyzszac, że ona taka jest.. 

Co mam zrobić w takiej sytuacji, dziwnie się czuje po tej naszej rozmowie, nie spodziewałam się że taki temat nas będzie dotyczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto z nią przedyskutować ten temat. Z tego co piszesz to raczej ona zachowuje się nie fair. nie wiem ile sie znacie i jak bardzo ci zależy na tej przyjaźni ale wygląda to conajmniej dziwnie. Pogadaj z nią o tym zobacz jeśli się nic nie zmieni to jak kwestionowałabym czy to wgl jest przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×