Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieznajoma1221

Czy powinnam porozmawiać z eks?

Polecane posty

Gość nieznajoma1221

Zostawiłam byłego chłopaka prawie pół roku temu z jego winy.Kochałam go ale on trochę mnie zaczął olewać a żadna rozmowa nie dawała skutków.Dla niego normalne było że nie widzieliśmy się cały miesiąc bo on był chory,on pracuje ale ani razu przez miesiąc?!Chociaż mieszkamy od siebie 5 km.Nie piszemy ze sobą ,wysyłamy sobie codziennie snapy,wydaje mi się że on głównie po to aby się pochwalić.Czasem się widzimy na zabawach bo mieszkamy niedaleko .Jakiś tydzień temu byłam na jednej z koleżankami a on z kolegami.My się dobrze bawiłyśmy oni glownie stali. Jego koledzy zawsze mnie zaczepiają chociaż nawet mnie nie znają ,chcą pogadać albo potańczyć ,on wtedy stoi z boku i nie odezwie się nawet słowem i widziałam że nie do końca pasowało mu że jego koledzy ze mną rozmawiają.Chodzi mi o to ,że chciałabym mieć z nim przynajmniej koleżeńskie relacje a nie udawać że się nie znamy,bo uważam że to przykre.Chciałabym kiedyś jakbyśmy się spotkali pogadać z nim szczerze,bo nigdy nie  było takiej rozmowy.Nie zamierzam do niego wracać ale mam taką potrzebę z nim pogadać,ja nie mam do niego żalu ale on może mieć chociaż to głównie przez niego się rozstaliśmy.Co o tym sądzicie ?Myślicie że możemy mieć ze sobą jeszcze dobre relacje?Ogólnie pasowaliśmy do siebie pod względem charakteru i wspólnie lubiliśmy jakieś rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zadajesz pytania jak jakaś nastolatka z Brawo Girl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khhjkk

Wg mnie on ma Ciebie gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek
Dnia 10.07.2019 o 23:47, Gość Khhjkk napisał:

Wg mnie on ma Ciebie gdzieś...

I ma rację. Autorka tematu jest dla niego obcą osobą.

Tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale po co z nim gadac? Bylo, minelo. Zawsze jak widze ktoregos z bylych, to poprostu powiem "czesc" i ide w swoja strone. Tyle wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×