Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hejterka

Styl w wyglądzie

Polecane posty

Gość Hejterka

Oto style ubioru i wyglądu,  jakie mnie opdychaja ,a widzę je u moich znajomych. Zapraszam do dzielenia się swoimi antypatiami w tym temacie...

1. Styl kobiety przed 30 r.z.,polegający na tym, że ubiera się jak babcia. W dodatku nie potrafi ubrać się adekwatnie do pogody-w upały nosi długie rękawy,a nawet kurtkę. Wszystkie ciuchy ma wyjęte tak na oko z lat 90tych i wcześniejszych, sama nie widzi tego i twierdzi, że teraz wszystko jest modne. Włosy nosi długie, posiwiale i nigdy żadnego makijażu. Stara panna. Idźmy dalej...

2. Dziewczyna około 22 lata. Niska,gruba,jasna blondynka, ktorej w ogole nie widac brwi,co w tym wypadku jest bardzo niekorzystne. Przeciwieństwo tamtej pierwszej-wszystkie ciuchy muszą  być mega modne. Niestety i tak ma gust sieciowkowy i tandetny, niedobrany do figury,np.przy dużym biuście nosi zabudowany pod szyję dekolt. Zero makijażu i ciągle zmieniany kolor włosów na wszystko co się pojawi na rynku. Buty zawsze modne, napiej sportowe i odsłonięta kostka nawet jeśli by  była zima .

A i jeszcze na koniec mój styl: byle było wygodnie, ale nie sportowo.  Lumpex. Czasem brak stylu.  Raz cudo ,raz tragedia. Unikam modnych rzeczy ale i babcinskich z lat 80. Unikam rozszerzonych spodni i prostych . Tylko rurki. Swetry. Nigdy bluzy. Unikam ...enek i spódnic. Mam 31 lat . Lubię skromność w ubiorze, stonowane kolory,pastelowe..eleganckie fasony ale nie zwracajace uwagi. Dodatki,bizuteria -nigdy. Makijaż-lekki, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie u innych prawie nic nie odpycha w ubiorze jeśli mówimy o stylu "ulicznym".  Razi mnie za to niestosowny ubiór i zbyt roznegliżowany w Kościele lub innych miejscach, gdzie po prostu nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To samo ktoś może o tobie powiedzieć. Zawsze źle wygląda strój niegustowny co nie znaczy niemodny i niepasujacy do figury. Reszta kwestia gustu. Najbardziej brzydzi grubas w opietych ciuchach. Zamiast chować to uwydatnia fałdy czego nie pojmuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100%

Usuwacie posty? Potem jakiś gnom pisze ...siedzi bidulka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×