Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aneta

Co to za czasy ze wszyscy maja takie wielkie mniemanie o sobie ? Wszystkie youtuberki

Polecane posty

Gość gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakich relacji jak nie da sie takich relachi z ludzmi zbudowac 😆 Zazdroscisz ze ktos zna swoja wartosc o ze nikt po mnie nie depcze. Tak wyobraz sobie mozna tak zyc zeby nikt po tobie nie jezdzil 😆

Nikt nie każe ci się zadawać z patologią, ludźmi głupimi i fałszywymi. Zawsze możesz mieć koleżanki równie wartościowe, interesujące, co ty. Z jakiegoś powodu jednak takie nie chcą się z tobą zadawać, skoro ich nie masz. Jeśli dla ciebie jednak współistnienie z innymi ludźmi, przyjaźnie, związki, równa się deptaniem po tobie, to widocznie masz głębokie uszkodzenie w budowaniu społecznych relacji. I powtarzam - mówię to jako introwertyk, który też lubi samotność i własne towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
Dnia 29.07.2019 o 14:22, Gość gość napisał:

Nikt nie każe ci się zadawać z patologią, ludźmi głupimi i fałszywymi. Zawsze możesz mieć koleżanki równie wartościowe, interesujące, co ty. Z jakiegoś powodu jednak takie nie chcą się z tobą zadawać, skoro ich nie masz. Jeśli dla ciebie jednak współistnienie z innymi ludźmi, przyjaźnie, związki, równa się deptaniem po tobie, to widocznie masz głębokie uszkodzenie w budowaniu społecznych relacji. I powtarzam - mówię to jako introwertyk, który też lubi samotność i własne towarzystwo

Niby racja. Ale tak się wtrącę ze swoim spostrzeżeniem, że dzisiaj ciężko o zdrowe relacje koleżeńskie. Ciężej niż kiedyś.  Niby są media społecznościowe i łatwo o kontakt z drugą osobą, a jednak ten kontakt jest płytki. Generalnie strasznie są teraz ciężko o szczerość, a łatwiej o zazdrość o byle co. I niezdrową rywalizację o drobiazgi. A już w pracy to w ogóle. Wydaje mi się, że dzisiaj ludzie są bardziej samotni niż kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Lubiłam kuferek czekolady ale pomału zaczyna jej odbijać , zachowuje się jak większość rozpoznawanych już jutuberek , jest sztuczna i nieszczera , nachalnie reklamuje Kubusia co chwila jeździ do stolicy na jakieś nagrania , zachowuje się jak jakaś księżniczka , pieniądze wygrywają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość Zmora napisał:

Niby racja. Ale tak się wtrącę ze swoim spostrzeżeniem, że dzisiaj ciężko o zdrowe relacje koleżeńskie. Ciężej niż kiedyś.  Niby są media społecznościowe i łatwo o kontakt z drugą osobą, a jednak ten kontakt jest płytki. Generalnie strasznie są teraz ciężko o szczerość, a łatwiej o zazdrość o byle co. I niezdrową rywalizację o drobiazgi. A już w pracy to w ogóle. Wydaje mi się, że dzisiaj ludzie są bardziej samotni niż kiedyś...

Dlatego rodzina jest bardzo wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Samotni z wyboru po pracy najczęściej w domu siedzą dzieci to samo puste podwórka parki piaskownice , koleżanką najczęściej jest komputer i telefon ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja
14 godzin temu, Gość Zmora napisał:

Niby racja. Ale tak się wtrącę ze swoim spostrzeżeniem, że dzisiaj ciężko o zdrowe relacje koleżeńskie. Ciężej niż kiedyś.  Niby są media społecznościowe i łatwo o kontakt z drugą osobą, a jednak ten kontakt jest płytki. Generalnie strasznie są teraz ciężko o szczerość, a łatwiej o zazdrość o byle co. I niezdrową rywalizację o drobiazgi. A już w pracy to w ogóle. Wydaje mi się, że dzisiaj ludzie są bardziej samotni niż kiedyś...

Racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja
Dnia 28.07.2019 o 11:56, Gość gosc napisał:

a jakie mniemanie o sobie ma ktoś, kto pisze takie rzeczy o innych?

Nieistotne jakie mniemanie ma o sobie ktoś kto pisze prawdę, bo tak właśnie niestety wygląda rzeczywistość tych juciuberek. One po prostu się dowartościowują poprzez nagrywanie tego całego badziewia i wrzucają to na YT żeby każdy mógł je oglądać. W ten sposób czują się lepsze, fajne, przebojowe, zauważalne. Bo w świecie realnym są jakby niewidoczne dla innych ludzi. Dla mnie to takie popadanie ze skrajności w skrajność.Ja osobiście nie odważyłabym się otwierać drzwi do swojego mieszkania i pokazywania całej prywaty każdemu . Moje życie prywatne, mój azyl. Dziwię się właśnie takim jutuberkom które już nagrywają się w wyrze z rozcapirzonymi włosami, zaspane, ziewające, skołtunione. Potem pokazują się w turbanie i szlafroku, bez makijażu często z brzydką cerą. Wygląda to nieapetycznie.Ja rozumiem że chcą być takie prawdziwe, szczere, uczciwe w tym ...ale to tak nie działa. Takie rzeczy zostawia się w domu dla siebie a nie pokazuje całemu światu jak ona wygląda zaspana rozczochrana w barłogu. Dlaczego taka do sklepu po bułki nie wyjdzie skoro nie wstydzi się pokazać wszystkim w internecie? To jest niesłychane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
Dnia 13.07.2019 o 15:41, Gość Gosc napisał:

Wg Ciebie być lepiej kocmoluchem z czystym kranem?

Wg mnie lepiej być czystą i mieć czysto wokół siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka
Dnia 29.07.2019 o 13:50, Gość Gość napisał:

Jakich relacji jak nie da sie takich relachi z ludzmi zbudowac 😆 Zazdroscisz ze ktos zna swoja wartosc o ze nikt po mnie nie depcze. Tak wyobraz sobie mozna tak zyc zeby nikt po tobie nie jezdzil 😆

A ja zauważyłam że patole mają większe grono znajomych, trzymają się razem. A osoby z tzw wyższych sfer właśnie są bardziej samotnikami, mają problemy z utrzymaniem bliskich relacji, więzi, przyjaźni z innymi ludźmi.To tak z moich obserwacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka
Przed chwilą, Gość olka napisał:

A ja zauważyłam że patole mają większe grono znajomych, trzymają się razem. A osoby z tzw wyższych sfer właśnie są bardziej samotnikami, mają problemy z utrzymaniem bliskich relacji, więzi, przyjaźni z innymi ludźmi.To tak z moich obserwacji. 

I dodam że prości ludzie jakoś łatwiej mają, nie mają potrzeby wywyższania się, nie rywalizują między sobą. Nie mają ambicji ale też do niczego im to nie potrzebne. Oni chcą żyć zwyczajnie, aby tylko było na jedzenie, jakieś tam potrzeby praktycznego użytku.Po prostu cieszą się z małych rzeczy, żyją sobie po swojemu i nie patrzą na innych.A te napompowane kukły sztuczne, co to kilka fakultetów pokończyły, obnoszące się logami znanych marek, przesadnie dbające o wygląd, wielce błyszczące patrzą na innych z góry...te lalunie z głowami uniesionymi jak najwyżej, pozerki. Takie to dopiero są nieszczęśliwe, bo one właśnie narażone są na fałszywych ludzi dookoła. Wiadomo, tam gdzie biznesy się kręcą, tam też trzeba uważać na ludzi. Właśnie te "światowe" i wielce wykształcone  osoby są najbardziej zagubione i samotne, stwarzają tylko pozory jakie to mają super życie na instagramie...ale niestety to tylko puste zdjęcia nic nie znaczące. Wystarczy na takie osoby spojrzeć, przerost formy nad treścią a tak naprawdę nic ciekawego sobą nie reprezentują.Oprócz tego że pokończyły jakieś studia, mają albo nie mają dobrej pracy bo różnie to bywa , (w dzisiejszych czasach żaden problem ukończyć studia, przeciętny gamoń intelektualny może skończyć studia) w zasadzie są wycofane, tworzą płytkie relacje , ale w razie potrzeby na nikogo liczyć nie mogą, bo są samotne. Więcej chamstwa i buractwa można spotka wśród właśnie tego typu ludzi, biznesmeników itd. Te sztuczne uprzejmości, uśmieszki, a jak co do czego to mają cię w doopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie sa bardzo samotni i zazdrosni. Juz macie odpowiedz dlaczego jest tyle jadu na kafe. I dlaczego youtuberki chca czytac tylko zachwytow na swoj temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mama starsza osoba zawsze w parku siedziała przychodziły inne panie i tak wygrzewajac się na słoneczku plotkowały sobie  ,było cicho spokojnie bezpieczne ,od 3 lat boi się parków,były rozboje kradzieże wyłudzanie pieniędzy ustawki kiboli,jak jest tak w innych miastach to co się dziwić że ludzie w domach przesiadują albo na spacerze po galeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja

Technologia spowodowała że ludzie stali się jak roboty.Kiedyś ludzie odwiedzali się nawzajem niezapowiedzianie, pukali do drzwi znajomych kiedy tylko naszła ochota.Chciało się chodzić do nich, to było naturalne.Teraz? To byłoby nie do pomyślenia,  przecież trzeba się umawiać na dany dzień, bo jak to tak przeszkadzać, głowę zawracać.Nie wypada! 🙂

Niestety tamte czasy może były cięższe pod względem materialnym (jestem jeszcze z pokolenia PRL) ale ludzie byli otwarci wobec siebie.Teraz często nie wiemy kto obok nas mieszka, nie znamy mieszkańców w bloku w którym mieszkamy, a już w ogóle nie mamy takich sąsiadów gdzie można zapukać i pożyczyć łyżkę soli itd . Czasy się zmieniły a wraz z nimi mentalność ludzka. Niby wszystko mamy w sklepach, wszelakie ułatwienia...a izolujemy się od innych.Smutne. Najgorsze że każdy zdaje sobie z tego sprawę ale nic z tym nie robi , a przecież każdy powinien zacząć od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×