Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ojciec dziecka nie płaci alimentów, co zrobić?

Polecane posty

Gość Gosc

Juz 2 miesiac zalega z alimentami. Kiedy minie 3 miesiac zgłoszę to do komornika. Wiem jednak, ze aby uciec od obowiazku placenia alimentow ojciec mojego dziecka pracuje na czarno. Słyszalam ze moge to zglosic gdzies do mopsu a wtedy dostanie on wezwanie do urzedu pracy by sie tam zarejestrowac. Czy to prawda? Czy ktoras z kobiet w podobnej do mnie sytuacji wie cos na ten temat? Co moge jeszcze zrobic by odzystac zalegle alimenty? Slyszalam tez ze mam prawo zglosic to na policje, czy to tez prawda? Chce zeby ten dupek placił na swoje dziecko. Błagam o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala

Zglaszasz pismo do komornika, on sprawdza czy idzie cos zajac np dzialke lub czy ma jakies dochody.Jesli nie pracuje i nie ma czego zajac, idziesz do mopsu i masz pieniadze wtedy z funduszu.Ale najpierw komornik niech sie tym zajmie,  ja przez to przechodzilam to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta

PS moj nie placil mi 5 miesiecy ,a mial zasadzone przez sad. zglosilam do komornika i jesli komornik po 3 miesiacach nie sciagnie dlugu ,to idziesz do mopsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiesz gdzie pracuje na czarno? Powiedz mu że jak nie będzie płacił to go pod p i e r d o l i s z do urzędu skarbowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Komornik, mops, policja. Na odzyskanie tak do końca nie licz, ale szanse są większe jak zajmujesz się tym od razu i dług nie będzie duży. Komornik pewnie niewiele zdziała ale potrzebujesz papieru od niego. Jak dostaniesz z fundusz, to oni sami zgłaszają do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

nasrać mu do ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×