Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola

24l dziewica

Polecane posty

Gość ola

Wszystkie moje kolezanki juz wyszly zamaz i rodzily ,albo sa w ciazy a jedna nawet do slubu szla z brzuchem, a ja jestem dziewica i kazdy ma mnie w dupie.Kolezanka mi powiedziala ,kiedy chce rodzic i ze dziecko mi powie babciu, ale ja nawet faceta nie mam. Zdesperowana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lepiej być 24- letnią dziewicą, niż iść do ołtarza wyłącznie z powodu brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Ale ona nieszla z powodu brzucha, jest wesola kobieta i kazdy cos w niej widzi ,a ja pomimo ze kazdy mowi ze ladna to bardzo smutna bo taka mam osobowosc i kazdy sra na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość ola napisał:

Ale ona nieszla z powodu brzucha, jest wesola kobieta i kazdy cos w niej widzi ,a ja pomimo ze kazdy mowi ze ladna to bardzo smutna bo taka mam osobowosc i kazdy sra na mnie

Skoro szła z brzuchem, to jednak z tego powodu. A Ty zacznij żyć jak człowiek, a nie jak wisielec, to też pojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Skoro szła z brzuchem, to jednak z tego powodu. A Ty zacznij żyć jak człowiek, a nie jak wisielec, to też pojdziesz

A skad wiesz ze pojde jak pisze wyraznie ze kazdy ma mnie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość ola napisał:

A skad wiesz ze pojde jak pisze wyraznie ze kazdy ma mnie w dupie

Wcale się ludziom nie dziwię, już samo czytanie cie męczy i przygnębia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka

Dziewczyno czy Ty nie masz większych problemów? Dla mnie też kiedyś tam problemem był brak faceta, bratniej duszy a teraz...czy i kiedy znajdę pracę. Ciesz się tym, że jesteś wolna, możesz się realizować, nie musisz być uwiązana do jednego miejsca na Ziemi. Znajome osiadły na zadupiach, w g*wnianej pracy bo powychodziły za mąż, są w ciąży a nie wyjadą za pracą marzeń bo ich mąż nie będzie miał... Jakby małżeństwo prało mózg i niszczyło marzenia.

Wiele z nich żałuje ślubu i dzieci. Na co Ci to teraz? Będzie Ci dane to wyjdziesz za mąż a jak nie to nie. Po co z bycia dziewicą robić tragedię. Przecież to skarb. Ogarnij się kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×