Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polina9876

Odkurzacz automatyczny

Polecane posty

Gość Polina9876

Muszę kupić odkurzacz automatyczny. Jaki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersonka

a to nie jest zwykłe naciąganie? taki odkurzacz faktycznie wszystko posprząta? jak on dojedzie np do ściany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajmakowa

mam roombę od irobot już jakiś czas i dla mnie to rewelacja. jak zobaczyłam na początku że mąż to kupił to chciałam go patelnią walnąć za taki wydatek a teraz nie wyobrażam sobie sprzątania bez tego cuda 😄😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymka
Dnia 11.07.2019 o 08:01, Gość wersonka napisał:

a to nie jest zwykłe naciąganie? taki odkurzacz faktycznie wszystko posprząta? jak on dojedzie np do ściany 

własnie też się nad tym zastanawiam i myślę jak to działa. jakby był kwadratowy to jakoś łatwiej byłoby mi sobie to wyobrazić, chociaż podobno ta szczotka wszystko zgarnia. musiałabym to zobaczyć na żywo jakoś 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaWazik

irobot the best jednak, wiele osób u mnie się nacięło na te chińskie podróbki po czym żałowali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia

Dymka, pewnie, że wszystko posprząta. Moja roomba 676 nie ma problemów z dokładnym posprzątaniem rogów czy podłogi w kuchni między krzesłami. A najlepsze jest to, że dokładnie czyści dywan z sierści mojej Kocurki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się marzy taki odkurzacz, szczególnie do sprzątania sierści, tak u koleżanki wyżej 😉 tylko, że u mnie to po psie, a nie kocie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka

Ja ma odkurzacz Electroluxa PURE i9, ma fajny trójkątny kształt przez co dociera w wiele miejsc nawet trudno dostępnych, radzi sobie właśnie z kocią sierścią, wykrywa przeszkody 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola

a ja mam xiaomi. funkcjonalność roomby, a cena 4 razy mniejsza.

Najlepiej wydane pieniądze w życiu. A mam 3 koty, więc wiem co mówię. Odkurza jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaa
Dnia 18.08.2019 o 14:35, Gość hola hola napisał:

a ja mam xiaomi. funkcjonalność roomby, a cena 4 razy mniejsza.

Najlepiej wydane pieniądze w życiu. A mam 3 koty, więc wiem co mówię. Odkurza jak ta lala

Tylko jakość wykonania słabsza a potem problemy z serwisem. Miałam i nigdy więcej. Z roombą takich problemów nie ma a cena też nie jest duża. Nawet te najtańsze modele świetnie sobie radzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina

no nie porównujcie roomby do byle czego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogüsia prosiecka

polecam mańka! bez niego nasze mieszkanie byłoby zakurzone. niestety u nas tylko mąż może sprzatać. A tak- włączm mańka z poziomu telefonu i heja na balkon sączyć kawkę. polecam rumbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

{\ _ /}

( • - • )

/~🍪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem jakiej firmy ma moja znajoma ale nie jest zadowolona.Gdy jeszcze miałam sunię wilczycę to myślałam o takim odkurzaczu. Codziennie odkurzałam. Znajoma mi odradziła zakup takiego odkurzacza.Jej się nie sprawdził przy kociakach.        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociara

Nie sprawdza się przy zwierzętach - szczególnie jak zdarzy im się załatwić grubszą potrzebę na podłodze w salonie, a roomba to rozprowadzi po całym domu. Horror! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przy zwierzętach się nie sprawdza, chodzi o sierść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość,

Do niczego te odkurzacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraa
Dnia 3.09.2019 o 21:45, Gość napisał:

Przy zwierzętach się nie sprawdza, chodzi o sierść.

Przy zwierzętach sprawdzi się na pewno roomba. Mam model 965 i nawet dywany czyści z sierści na błysk. Żadnej kłaczek w moim domu się nie ostoi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odkurzacz automatyczny to odkrycie dziesięciolecia. Musiałam tylko zdemontować progi aby spokojnie jeździł do kuchni i jadalni. Jedna jeszcze sprawa z takim odkurzaczem to wysokość. Jak wjeżdża mi pod kanapę w salonie to czasem się zaklinuje pod nią bo jest nisko. Dlatego jeśli mamy nisko nad podłogą meble to może być problem przy odkurzaniu pod nimi. Poza tym polecam sobie przetestować model po zakupieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madona

U mnie też taki odkurzacz to strzał w 10! mam kota pełno włosów, a ten sobie jeździ i wszystko sprząta, mam pure i9 o fajnym trójkątnym kształcie, dociera wszędzie, uwielbiam ten sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lirka

dla mnie mój irobot to teraz niezbędna rzecz w domu, nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłego odkurzania. serio. to taka wygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam automatyczny odkurzacz od irobot - nie polecam. Ok jeśli masz w domu małe dziecko, psa lub inne zwierze i musisz odkurzać codziennie to się to sprawdzi ale w sobotę żeby dokładnie posprzątać i tak trzeba użyć starego, sprawdzonego manuala. Mój leży w szafie i sam łapie kurz 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebiira
Dnia 1.10.2019 o 15:58, SosnaKama napisał:

ja mam automatyczny odkurzacz od irobot - nie polecam. Ok jeśli masz w domu małe dziecko, psa lub inne zwierze i musisz odkurzać codziennie to się to sprawdzi ale w sobotę żeby dokładnie posprzątać i tak trzeba użyć starego, sprawdzonego manuala. Mój leży w szafie i sam łapie kurz 😅

nie wierzę że ktoś ma irobota i z niego nie korzysta. to tak jak mieć milion na koncie i nie wydawać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzozowa3

ja tam swoją roombę puszczam codziennie i jakoś nie muszę poprawiać jego sprzątania, ba nawet nie mam zwykłego odkurzacza w domu bo jak się popsuł i wzięłam roombę to nie było sensu kupować kolejnego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
Dnia 1.10.2019 o 15:58, SosnaKama napisał:

ja mam automatyczny odkurzacz od irobot - nie polecam. Ok jeśli masz w domu małe dziecko, psa lub inne zwierze i musisz odkurzać codziennie to się to sprawdzi ale w sobotę żeby dokładnie posprzątać i tak trzeba użyć starego, sprawdzonego manuala. Mój leży w szafie i sam łapie kurz 😅

Chyba żartujesz. Mam dwa kociaki i synka i roomba to dla mnie zbawienie. Bardzo dokładnie sprząta i nie muszę po niej poprawiać. Jak dla mnie to niezbędny sprzęt jeśli chce sie w domu utrzymać porządek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gojka

Mam odkurzacza pure i9 przy psie jest to idealne urządzenie, w końcu nie muszę męczyć się, żeby posprzątać, tylko odkurzacz robi to sam za mnie, idealnie skanuje przestrzeń więc radzi sobie świetnie i dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirka

U nas 980 sprząta sobie już pół roku. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2019 o 14:02, Gość Alicja napisał:

Chyba żartujesz. Mam dwa kociaki i synka i roomba to dla mnie zbawienie. Bardzo dokładnie sprząta i nie muszę po niej poprawiać. Jak dla mnie to niezbędny sprzęt jeśli chce sie w domu utrzymać porządek 🙂

chyba wystawie swój na allego 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×