Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Użytkowniczka

Czy warto? Jak to ugryźć?

Polecane posty

Gość Werka
1 minutę temu, Użytkowniczka napisał:

Tak! To znaczy ja nie będę czekała. Teraz myślę co bym chciała robić, gdzie i jak. Po narodzinach zabieram się za to. Jednak zastanawiam się czy zrobić sobie przerwę po tym dziecku nawet jak już pójdzie do szkoly i może pracować i się uczyć w tym samym czasie czy po tym dziecku następne dziecko i kolejne kursy w tym samym kierunku..

I nie ma co podziwiać. Ciąża to nie jakiś wielki talent 😆

To życie Ci odpowie na to pytanie. Zobaczysz rok po porodzie czy chcesz zaraz drugie dziecko, bo po pierwsze to większe wyrzeczenia niż sobie wyobrażasz, po drugie często uzależnienie finansowe od faceta kończy się poniżeniami (nie twierdzę, że u was  tak będzie), po trzecie facet może w ogóle Ci nie pomagac przy dziecku, nawet jeśli go chciał. Jeśli poczujesz się wspaniale w roli matki i dostaniesz wsparcie, to zaraz będziesz chciała drugie i żadne wcześniejsze postanowienia tego nie zmienią, jeśli poczujesz się jak kopciuch i nie dostaniesz wsparcia  to jak z procy wystrzelisz by zrealizować ambicje zawodowe, mimo wcześniejszych innych planów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość 😂😂😂 napisał:

AA to ty jesteś tą laska co dziecko zaczęła planować w wieku 18 lat? "patola 

Znowu się zaczyna? 

 

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Znalazłam, dawna Jusia8428:

f.kafeteria.pl/temat-7555642-19-lat-i-ciaza/?do=findComment&comment=52118688

 

Brawo ty. Trudne to nie było prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Werka napisał:

To życie Ci odpowie na to pytanie. Zobaczysz rok po porodzie czy chcesz zaraz drugie dziecko, bo po pierwsze to większe wyrzeczenia niż sobie wyobrażasz, po drugie często uzależnienie finansowe od faceta kończy się poniżeniami (nie twierdzę, że u was  tak będzie), po trzecie facet może w ogóle Ci nie pomagac przy dziecku, nawet jeśli go chciał. Jeśli poczujesz się wspaniale w roli matki i dostaniesz wsparcie, to zaraz będziesz chciała drugie i żadne wcześniejsze postanowienia tego nie zmienią, jeśli poczujesz się jak kopciuch i nie dostaniesz wsparcia  to jak z procy wystrzelisz by zrealizować ambicje zawodowe, mimo wcześniejszych innych planów. 

Czy będę czuła się tak czy tak to chce jednak coś zrobić. Czym wcześniej tym lepiej. Jak już wcześniej napisałam. Tak jak ludzie mają czas na dzieci tak samo na karierę. Teraz trzeba mądrze wybrać 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Znowu się zaczyna? 

 

No co? Ma rację. Jak wyszło, żeś patola, to zmieniłaś nick. Ale jak widać patola z patoli zawsze wyjdzie, skojarzono cię szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No co? Ma rację. Jak wyszło, żeś patola, to zmieniłaś nick. Ale jak widać patola z patoli zawsze wyjdzie, skojarzono cię szybko.

Nie zmieniłam nicku z tego powodu. Po tamtym poście jeszcze jakiś czas używałam tego nicku jednak jeśli nie ważne pod jakim komentarzem byłam wyzywana itd to już wolalam zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No dobra. Która normalna osiemnastka planuje dzidziusia ze swoim chłopakiem? To typowe zachowanie patoli, wybacz. Osiemnastki mają jeszcze siano we łbie, ty też masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No dobra. Która normalna osiemnastka planuje dzidziusia ze swoim chłopakiem? To typowe zachowanie patoli, wybacz. Osiemnastki mają jeszcze siano we łbie, ty też masz. 

Ona niczego nie planowała. Ani nauki, ani pracy, ani tym bardziej dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jezu Użytkowniczka to taka laska, która mieszka z chłopem w UK zakładała temat np o tym, ze on sobie przy niej wali albo o tym ze jej nie szanuje

po prostu usunęła konto, bo na tamtym miała za duzo wstydliwych tematow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×