Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Samotny urlop

Polecane posty

Gość Gość

Cześć 🙂

Jakiś czas temu dostałam pierwszą w moim życiu pracę. Pomyślałam sobie, że za jakiś czas kiedy uzbieram już trochę pieniędzy, to chciałabym przeznaczyć je na wyjazd na kilka dni gdzieś nad jezioro, na domek w lesie 🙂

Chciałabym jechać sama. Tutaj pojawia się moje pytanie, czy to bezpieczne tak samotnie wyjeżdżać czy lepiej wziąć kogoś ze sobą? Jakie macie doświadczenia z samotnych wyjazdów?

Może jestem przewrażliwiona, ale nigdy jeszcze NIGDZIE nie wyjeżdżałam. Nawet na wakacje kiedy byłam młodsza, bo rodziców zwyczajnie nie było na to stać. Nie wiem nawet jak to jest nocować w hotelu 😅 czuję się troszkę jak taki dzikus 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No wiesz, zależy czy zaczynasz się na kompletnym odludziu w leśnej głuszy, czy wybierzesz jakiś domek W ośrodku wypoczynkowym, czy w pobliżu innych tego typu obiektów.  Osobiście wybrałbym tę drugą opcję- jest mnóstwo ofert, więc napewno znajdziesz coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No wiesz, zależy czy zaczynasz się na kompletnym odludziu w leśnej głuszy, czy wybierzesz jakiś domek W ośrodku wypoczynkowym, czy w pobliżu innych tego typu obiektów.  Osobiście wybrałbym tę drugą opcję- jest mnóstwo ofert, więc napewno znajdziesz coś odpowiedniego.

*zaszyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy, jakim jesteś typem człowieka. jeżeli jesteś samotnikiem, to samotny wyjazd na kompletne pustkowie może być dobrym rozwiązaniem, w przeciwnym wypadku to będzie porażka i po 1 dniu będziesz miała ochotę zaczepiać obcych ludzi, aby z nimi pogadać.

Generalnie samotny wyjazd dobrze wygląda tylko w książkach, gdzie spotykasz inne samotne osoby. W rzeczywistości w ośrodkach wypoczynkowych są rodziny lub pary, a ty będziesz się między nimi plątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Cześć 🙂

Jakiś czas temu dostałam pierwszą w moim życiu pracę. Pomyślałam sobie, że za jakiś czas kiedy uzbieram już trochę pieniędzy, to chciałabym przeznaczyć je na wyjazd na kilka dni gdzieś nad jezioro, na domek w lesie 🙂

Chciałabym jechać sama. Tutaj pojawia się moje pytanie, czy to bezpieczne tak samotnie wyjeżdżać czy lepiej wziąć kogoś ze sobą? Jakie macie doświadczenia z samotnych wyjazdów?

Może jestem przewrażliwiona, ale nigdy jeszcze NIGDZIE nie wyjeżdżałam. Nawet na wakacje kiedy byłam młodsza, bo rodziców zwyczajnie nie było na to stać. Nie wiem nawet jak to jest nocować w hotelu 😅 czuję się troszkę jak taki dzikus 🙂

No jesli chcesz gdzies za granice to lepiej z kims chociaz mozna tez samemu jak tylko sie ma glowe na karku i nie wlewa za duzo alkoholu i nie zapuszcza w dziwne miejsca.

Ale rozumiem, ze to ma byc wypad w Polske bo jak nigdzie nigdy nie bylas to lotnisko odpada? Samochód masz? 

Jesli Polska to mozesz wybrac jakas kwatere np w górach, samotne wypady na szlaki górskie to jest to, wieczorami bedziesz mogla posiedziec na plazy itd. 

Ja ci polecam Szczawnice w Pieninach, to moje ukochane miejsce. Mnostwo alejek, fajne miasteczko, po malym spacerze jestes juz na stronie Słowackiej, a Pieniny to cudo no i koniecznie spływ Dunajcem. 

Grunt to nie siedziec na dupie na takim urlopie, wtedy nie poczujesz sie samotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×