Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak nie stracić nadziei? Jak zachować spokój? Jak zachować wiare? Jak nie zboczyć z celu?

Polecane posty

Gość gość

Jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jak

Kochać naprawdę ale kogoś,kto też to odwzajemnia,a nie żyć złudzeniami i myśleć o kimś kto nas nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

Nie ma na to odpowiedzi

Jest,bo trzeba mieć cel prawdziwy, nie tęsknić za kimś z kim nie masz kontaktu i kto kontaktu nie chce.Miec wiarę w siebie i nadzieję na lepsze jutro,ale nie żyć w swie cie iluzji i wyobrażeń i czymś,i kimś,kto nas nie chce,albo czego nie będziemy mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kochać naprawdę ale kogoś,kto też to odwzajemnia,a nie żyć złudzeniami i myśleć o kimś kto nas nie chce

wdepnąłem bo myślałem, że to obopólne, a teraz ciężko oddepnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mieć w siebie jakakolwiek wiarę jeśli nie jest ona poparta żadnym zwycięstwem a samymi porazkami.. mozna wierzyć w cuda, ale po co? W totka szóstkę też niby mozna wygrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

byłem święcie przekonany że ona czuje to samo, że tylko z rozsądku sie broni przed tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, pochopna napisał:

Jeśli nikt nie odwzajemnia, to wtedy zaczyna się problem.

ja byle kogo nie szukam, bo jakbym chciał to bym już laske miał, ale ja sie bujam w jednej kilka lat, w dodatku myślac że z wzajemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kocha mnie taka jedna bardzo mocno, ja ją lubie, ale no właśnie tylko lubie ją. A za taką jedną to ja biegne jak opętany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość gość napisał:

Jak

Wyznaczaj cele. Najpierw te, które łatwo osiągnąć, by budować siebie..swoje poczucie wartości. Później będąc silniejszym..sięgaj po więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

kocha mnie taka jedna bardzo mocno, ja ją lubie, ale no właśnie tylko lubie ją. A za taką jedną to ja biegne jak opętany

To jej to powiedz w oczy, a nie na forum skoro czujesz,że odwzajemnia to może się czegoś boi i dlatego dystansuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozwijaj duchowość, czytaj książki filozoficzne, religijne, chodź na różnego rodzaju imprezy kulturalne, wieczory literackie, muzyczne,  imprezy plenerowe, religijne... msze o uzdrowienie itp. Człowiek to nie tylko ciało ale i dusza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Rozwijaj duchowość, czytaj książki filozoficzne, religijne, chodź na różnego rodzaju imprezy kulturalne, wieczory literackie, muzyczne,  imprezy plenerowe, religijne... msze o uzdrowienie itp. Człowiek to nie tylko ciało ale i dusza. 

ok, tak będę czynił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W gościach
14 minut temu, Gość gość napisał:

kocha mnie taka jedna bardzo mocno, ja ją lubie, ale no właśnie tylko lubie ją. A za taką jedną to ja biegne jak opętany

Ja tez za takim jednym biegnę jak opetana, też myślałam,że mnie kocha z wzajemnością, ale mój rozsądek mówi nie rób nic,skoro nie ma czasu na spotkanie z Tobą, a serce płacze wieczorami. Może ona czuje podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość W gościach napisał:

Ja tez za takim jednym biegnę jak opetana, też myślałam,że mnie kocha z wzajemnością, ale mój rozsądek mówi nie rób nic,skoro nie ma czasu na spotkanie z Tobą, a serce płacze wieczorami. Może ona czuje podobnie. 

no może lekko niedomagam z uzewnętrznianiem sie, kurde, ćwieka mi zabiłaś teraz. A jak za słabo sie staram? A co jak ona szczerze mnie nie chce? To wyjdę na natręta. 

Chyba posłucham sie poprzedniej rady i poszukam wieczorów literackich, modlitewnych i będę pytał Boga co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogarnij się!
Przed chwilą, Gość gość napisał:

no może lekko niedomagam z uzewnętrznianiem sie, kurde, ćwieka mi zabiłaś teraz. A jak za słabo sie staram? A co jak ona szczerze mnie nie chce? To wyjdę na natręta. 

Chyba posłucham sie poprzedniej rady i poszukam wieczorów literackich, modlitewnych i będę pytał Boga co robić.

Czy Ty masz problem z głową???jak czujesz,że ona czuje to umawiasz się z nią na rozmowę w cztery oczy i kawę.Co za pokolenie facetów bez jaj.A ona będzie pewnie wieczorami siedzieć i myśleć czy on mnie kocha tak jak ja jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

 

Chyba posłucham sie poprzedniej rady i poszukam wieczorów literackich, modlitewnych i będę pytał Boga co robić.

Z ironią o tym.piszesz. Możesz zacząc pomagać ludziom, zwierzętom, dzieciom, bezdomnych poprzez różne organizacje  społeczne, odwiedzanie dzieci w domu dziecka, osób starszych w dps/ ja tak robiłam podczas studiów/ , możesz być wolontariuszem w schronisku  dla zwierząt itp. Poprzez zajęcia spotykasz się  z ludźmi, odzyskujesz wrażliwość, robisz coś dobrego, czujesz się potrzebny, masz cel. Nie pozwól by twoja samotność zabierała Ci siły  witalne. Twa obecność może być darem, skarbem dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Ogarnij się! napisał:

Czy Ty masz problem z głową???jak czujesz,że ona czuje to umawiasz się z nią na rozmowę w cztery oczy i kawę.Co za pokolenie facetów bez jaj.A ona będzie pewnie wieczorami siedzieć i myśleć czy on mnie kocha tak jak ja jego.

masz racje... tak zrobię, ogarnę sie i tak zrobię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

rzeczywiście mam coś z głową... zbiore sie w kupe i pogadam z nią szczerze... kurde na mnie to ktoś musi czasem sie wydrzeć żeby do mnie dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najważniejsze to mieć cel w życiu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×