Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karola0912

Czy mogło do czegoś dojść?

Polecane posty

Hej, 2 dni temu postanowilismy z chlopakiem zrobic ten 'pierwszy raz'. ale nie do konca to tak wygladalo, wszedl tylko w niecalej polowie, bo mnie bolalo. Zabezpieczaliśmy sie prezerwatywą. nie byla uszkodzona ani nie pękła. Miałam dni plodne, teraz mam rowniez, pobolewaja mnie jajniki. Wczesniej sie dotykalismy i 'piescilismy'. Doszedl on w prezerwatywie nie w poblizu jej. Nic nie wycieklo. 
mysle ze no nie moglo do niczego dojsc ale slyszalam rozne baardzo dziwne przypadki wiec postanowilam się was tutaj rowniez zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naprawdę nie wiem jak to komentować... W bravo pamiętam 20 lat temu gdzieś były takie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fylyp

Jak w gumce i nie pękło to niby jak?XDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Może spróbujcie jeszcze z jakąś dodatkową antykoncepcją, pierwsze razy to zawsze obawa o wszytko 😉 poza tym  może zacznij monitorować sobie cykle, będziesz wiedziała kiedy współżycie jest obarczone dodatkowym ryzykiem jeśli coś będzie nie tak z antykoncepcją, ja używam testera ze śliny afrodyta i sprawdza się, był tani, jest wielokrotnego użytku no i szybko wiadomo co i jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania333

Kobietko podchodź do seksu tak,byś nie musiała się za każdym razem martwić, czy w ciąży nie jesteś. Może np do prezerwatyw jeszcze używajcie plemnikobójczego contragel green?  Jest na prawdę skuteczny, serdecznie polecam  osobiście zamawiam ze sklepu naturalnej plodnosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×