Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jahahajjaahh

Jaka waszym zdaniem jest kobieta dobra w łóżku ?

Polecane posty

Gość Jahahajjaahh

Co robi ? Jaka jest ? Co umie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kobieta dobra w łóżku łatwo dochodzi do orgazmu. Prawdziwego, nie udawanego. Jest otwarta na innowacje, gotowa, by przynajmniej spróbować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Kobieta dobra w łóżku łatwo dochodzi do orgazmu. Prawdziwego, nie udawanego. Jest otwarta na innowacje, gotowa, by przynajmniej spróbować. 

To czy łatwo dojdzie to nie sprawa kobiety. Jak facet kapeć sflaczały to i nawet najlepsza nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Kobieta dobra w łóżku łatwo dochodzi do orgazmu. Prawdziwego, nie udawanego. Jest otwarta na innowacje, gotowa, by przynajmniej spróbować. 

Ja jeszcze nigdy nie miałam orgazmu 😞  ale dla męża staram się jak moge 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, Gość Ania napisał:

To czy łatwo dojdzie to nie sprawa kobiety. Jak facet kapeć sflaczały to i nawet najlepsza nie dojdzie.

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Pytanie jest o to jaki facet jest dobry w łóżku czy jaka kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foś

Ja uważam nieskromnie, że jestem dobra  w łóżku, bo wszyscy moi partnerzy byli bardzo zadowoleni 😛

Mam bardzo wysokie libido - mogłabym uprawiać seks codziennie po kilka razy. Często ja "podrywam" mojego faceta i inicjuje seks, w różnych pozycjach czy miejscach. Jestem otwarta na eksperymenty - seks analny, zabawki, bardzo ostry seks, głebokoe gardło etc to u nas standard 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja jeszcze nigdy nie miałam orgazmu 😞  ale dla męża staram się jak moge 🙂 

To nie jesteś dobra w łóżku. Wprost przeciwnie- beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

To nie jesteś dobra w łóżku. Wprost przeciwnie- beznadziejna.

Przykro mi sie zrobiło 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdhdhdh
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Przykro mi sie zrobiło 😞 

Niepotrzebnie. Bo jak się starasz to jestes dobra a to ze nie dochodzisz ale się nie zniechęcisz do kolejnych razów o tym świadczy. Nie każda kobieta umie osiągnąć orgazm i czasami to wina faceta a czasami kobiety a raczej jej ciała bo wiadomo ze każda by chciała ale nie może nieraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
10 minut temu, Rescator555 napisał:

To nie jesteś dobra w łóżku. Wprost przeciwnie- beznadziejna.

A ja mysle że to mi ie jej wina a kochanka. A kiedyś też nie wiedziałam co to orgazm, mąż twierdził że jestem oziebla. Mój drugi mąż twierdzi że jestem super tyle że teraz gra wstępną to nie laskotanie przez 3 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek

Moja teoria:nie ma kobiet ozieblych są tylko niedopieszczone. A swoje w życiu doprowadziłem do gwiazd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość Gabi napisał:

A ja mysle że to mi ie jej wina a kochanka. A kiedyś też nie wiedziałam co to orgazm, mąż twierdził że jestem oziebla. Mój drugi mąż twierdzi że jestem super tyle że teraz gra wstępną to nie laskotanie przez 3 min

Jeśli baba twierdzi, że nigdy nie miała orgazmu, nawet przez masturbacje, to żaden facet z takiego g...  bata nie ukreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Jeśli baba twierdzi, że nigdy nie miała orgazmu, nawet przez masturbacje, to żaden facet z takiego g...  bata nie ukreci.

Nazywasz kobietę baba i g....? To jest ta twoja kulturalna dyskusja bez wyzwisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nazywasz kobietę baba i g....? To jest ta twoja kulturalna dyskusja bez wyzwisk?

To nazwanie kobiety baba jest wyzwiskiem? I wcale nie nazywam jej g...., tylko taką sytuację, gdzie za brak orgazmu kompletnie ozieblej baby, obwiniasz od razu jej faceta. Chyba nie sądzisz, że miał by sens tekst: żaden facet z takiej kobiety bata nie ukreci 😣.

A może coś o meritum sprawy: jeśli ktoś nie osiągnął orgazmu nawet przez masturbacje, to ty obwiniasz o to faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

To nazwanie kobiety baba jest wyzwiskiem? I wcale nie nazywam jej g...., tylko taką sytuację, gdzie za brak orgazmu kompletnie ozieblej baby, obwiniasz od razu jej faceta. Chyba nie sądzisz, że miał by sens tekst: żaden facet z takiej kobiety bata nie ukreci 😣.

A może coś o meritum sprawy: jeśli ktoś nie osiągnął orgazmu nawet przez masturbacje, to ty obwiniasz o to faceta?

A czy post, który napisałeś uważasz za kulturalny?

Nie mam zamiaru dyskutować z Tobą na temat seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

A czy post, który napisałeś uważasz za kulturalny?

Nie mam zamiaru dyskutować z Tobą na temat seksu.

A ja nie mam zamiaru dyskutować z tobą na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

A ja nie mam zamiaru dyskutować z tobą na mój temat.

To nie kłam, że twoje dyskusje są kulturalne, tylko ktoś ci je psuje. Sam zaczynasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To nie kłam, że twoje dyskusje są kulturalne, tylko ktoś ci je psuje. Sam zaczynasz.

Owszem. Teraz ty psujesz. Bo jak sama piszesz nie interesuje ciebie dyskusja merytoryczna, tylko na mój temat. Więc spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Owszem. Teraz ty psujesz. Bo jak sama piszesz nie interesuje ciebie dyskusja merytoryczna, tylko na mój temat. Więc spadaj.

"Spadaj"? Żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

To nie jesteś dobra w łóżku. Wprost przeciwnie- beznadziejna.

Aż mnie to zabolało 😮 

Do kobiety dla której Rescator...555 odpisał w ten sposób..... nie martw się, na pewno nie jesteś beznadziejna, starasz się a to TEŻ jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę , że nie do końca powinno się generalizowac dobra czy kiepska, bo jednak zależy czy jej się chce, dla Kazia może być kiepska i leżeć jak kłoda, a dla Henia robić piruety 😉 To samo dotyczy mężczyzn. Jak ja poznałam męża to słowo honoru czekając na randkę, siedząc w ławce na uczelni tarłam dupą o krzesło, bo taką miałam chcice, tak mnie mrowiło, że nic z zajęć nie zanotowałam, a mój wtedy chłopak śmiał się mówiąc "to nie seks, ty dokonujesz na mnie gwałtu", albo po ślubie przy piwku do szwagra powiedział, że traktuje go jak wibrator, wiem, że się chwalił, nie zalił. Iskry szły mi z tyłka i anal bez wazeliny, bo tak mnie podnieca.W poprzednim związku seks był kiepski, bo nie było takiej chemii, nuda i rutyna, wręcz chciałam odbębnić robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Aż mnie to zabolało 😮 

Do kobiety dla której Rescator...555 odpisał w ten sposób..... nie martw się, na pewno nie jesteś beznadziejna, starasz się a to TEŻ jest ważne.

No jest świetna, super, niezapomniana dla kazdego mezczyzny, marzenie facetow. Teraz dobrze😔?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba taka jak ja - nie wiercę się, nie chrapię, emituję dużo ciepła, mruczę relaksująco, tulę gdy trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

No jest świetna, super, niezapomniana dla kazdego mezczyzny, marzenie facetow. Teraz dobrze😔?

Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbxbnd
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Przykro mi sie zrobiło 😞 

A nie powinno bo nie wiesz kto tak napisał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, Gość Bxbxbnd napisał:

A nie powinno bo nie wiesz kto tak napisał 

No przecież napisałem, jaka jest wspaniała 😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hcbdndnnd

Dla Ciebie jako faceta powinno być ważniejsze ze się stara niż ze nie dochodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 godzin temu, brokentiger87 napisał:

chyba taka jak ja - nie wiercę się, nie chrapię, emituję dużo ciepła, mruczę relaksująco, tulę gdy trzeba

A ile czasu trzeba byś osiągnęła orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 godzin temu, Gość Hcbdndnnd napisał:

Dla Ciebie jako faceta powinno być ważniejsze ze się stara niż ze nie dochodzi 

Akurat niekoniecznie. Bo niby co to znaczy, że się stara. Może dla niej staranie to rozłożenie nóg, że facet nie musi jej tego robic za nią  😞.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Rescator555 napisał:

Kobieta dobra w łóżku łatwo dochodzi do orgazmu

Łatwo,  tzn ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×