Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie nie nie

Nigdy nie pojde do kobiety ginekologa, kto jeszcze?

Polecane posty

Gość dssa

 jeden jedyny raz i o jeden za dużo przypadek z kobietą ginekolog .... 9 mc ciąży , leżałam na patologii , brzuch ogromny , sporo przytyłam ... po wizycie/obchodzie w szpiatlu wzywa pacjentki na badanie , ledwie właże na fotel a ona z okrzykiem coooo to jest ?????? i te grube da .....  tak tak prawie warkocze mozna było zapleśc ale to nie powód by połozna obok i studenci przy biurku to słyszeli ....  oczywiscie gdy sie unosiłam widziałam jak połozna zaglada mi w krocze . Podniosłam sie a lekarka badanie musze zrobic .... zeszłam i wyszłam z gabinetu proszac inną połozna o kontakt z dyrktorem szpitala . Zjawił sie zca dośc szybko . Przedstawiłam sytuacje i mnie przepraszał . A ja  poprosiłam by ow lekarka przerosiła mnie na   jeszcze wiekszym forum niżeli uczyniła to w gabinecie .... przyszła lekarka -pi z da i na sali z innymi pacjentkami na odczepne mnie przeprosiła . Od tego czasu unikam kobiet-ginekologów . 

Wspomne , ze dwa dni wczesniej na takie badanie byłam poproszona przez faceta -ginekologa , pomógł wejsc na fotel , zejsc itd . Wiem ze moze taki przypadek jednej flądry ale uraz zostaje . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Glupie niektore, mysla ze specjalizacja ginekolog wybieraja faceci zeby sie zabawic.Ja wole do kobiety bo facet mnie krepuje, ale nigdy nie myslalam ze konczy ciezkie studia po to zeby miec przyjemnosc.Mogl isc duzo latwiej i zostac aktorem czy rezyserem filmow dla doroslych, redaktorem swierszczyka czy alfonsem, jesli by mial takie "zainteresowania".Do tego prawie kazdy ginekolog to poloznik, ciaza to dla nich zyla zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda

Zawsze chodzilam do kobiet ale w ciazy i tuz po chodzilam do faceta bo jestem z malego miasta i on ma dobra opinie. Obwachal mnie tam mial glowe miedzy moimi nogami ale nic wiecej nie zrobil. Mowil ze tak sprawdza czy nie ma infekcji.

bylam badana przez wiekszosc kobiet zdarzaly sie delikatne i b. Niedelikatne. Faceci delikatni procz jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcik

Zawsze chodziłam do kobiety, bo do mężczyzny się wstydziłam, teraz w ciąży chodzę do mężczyzny i jest delikatniejszy niż kobiety. Nie patrzy na mnie w dziwny sposób i nie uśmiecha się podczas badania, a z kobietami tak miałam. Trzymała mi głowicę od aparatu USG w pochwie i się szczerzyła, czułam się dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nigdy w zyciu do kobiety i tylko z mezem, jest zawsze przy badaniu cipki, wspieral porody, bo intymnosc mam z mezem a nie konowalem zbokiem, a tym bardziej przyglupia lesbijka.Badanie przez kobiete to podwojna zdrada!Raz zrezygnowalismy z badania jak byla w zastepstwie kobieta i to starsza i brzydka.Maz powiedzial "tej pani dziekujemy" i wyszlismy z gabinetu trzaskajac drzwiami.Bo intymnosc mam tylko z mezem i nie jestem lesbijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nigdy w zyciu do kobiety i tylko z mezem, jest zawsze przy badaniu cipki, wspieral porody, bo intymnosc mam z mezem a nie konowalem zbokiem, a tym bardziej przyglupia lesbijka.Badanie przez kobiete to podwojna zdrada!Raz zrezygnowalismy z badania jak byla w zastepstwie kobieta i to starsza i brzydka.Maz powiedzial "tej pani dziekujemy" i wyszlismy z gabinetu trzaskajac drzwiami.Bo intymnosc mam tylko z mezem i nie jestem lesbijka

Wez sie, k..a, lecz, zboczony przygłupie. Rzygac sie chce, jak sie widzi te twoje chore w.y.srywy. Juz dawno powinni cie zamknac w domu bez klamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Wez sie, k..a, lecz, zboczony przygłupie. Rzygac sie chce, jak sie widzi te twoje chore w.y.srywy. Juz dawno powinni cie zamknac w domu bez klamek.

Przecież to prowokacja, uspokój się. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renajdnd
Dnia 14.07.2019 o 09:19, Gość Nie nie nie napisał:

wg mnie to one wcale nie idą na tę specjalizację żeby pomagać kobietom, tylko tez zeby sobie popatrzec i pomacac bo to kryptolesbijki są. normalna kobieta lekarka to wybiera okulistyke albo ortodoncje, ginekolozki musza miec ciagnaty homo. i mszcza sie potem na pacjentkach ze one maja mezow i bolesnie je badaja. bo niby dlaczego mowi sie ze faceci ginekolodzy sa delikatniejsi? 

Tak, a moja mama-dermatolog tez jest krypto coś tam, bo przychodzi (teraz rzadziej ale 20-30 lat temu bylo full takich pacjentow) jej obracac ołówkiem męskie czlonki zarazone jakims syfem. Takie uroki mieszkania przy granicy. Nasi panowie wracajac zza wschodniej granicy prosza ja o pomoc, bo za 12-20h maja byc w domu i boja sie żonom polazać z tym syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość Julia napisał:

Przecież to prowokacja, uspokój się. 😄

Nie wiadomo. Ten de.b.il zasyfia cale forum podobnymi wpisami juz od lat. Podaje sie za babe, ale to jakis oslizgly zbok, ktory sie jara swoimi wypierdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×