Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to się porobiło?

Dlaczego faceci boją się kobiet a kobiety boją się facetów?

Polecane posty

Gość co to się porobiło?

dawniej ludzie się łatwiej poznawali, nawet na ulicy a teraz, co druga osoba ma fobie społeczną czy inne odchyłki psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel

Przyczyn jest wiele:

Polski naród się wykształcił i wiele osób po studiach są Ą Ę i nie da się normalnie porozmawiać...

Mężczyźni (część z nich) podchodzący do kobiet są odrzucani i w różny sposób zniechęcani do podejmowania dalszych interakcji z damami...

Mężczyznom nie chce się podejmować działań, bo są omamieni wszechobecnym seksem wirtualnym.

Wszechobecna technologia, np. smartfony zawładnęły ludźmi i ludzie gapią się w ekrany, więc ciężko wtedy podejść z gadką...

Ogólnie nastąpiło spłycenie więzi międzyludzkich...

Nie dotyczy to wszystkich ludzi, ale takie coś zaobserwowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kobiety sie boja facetow, bo oni gwalca, wykorzystuja, morduja, porywaja, bija, katuja ... internet, tv i gazety non stop o tym huczy jacy faceci sa niebezpieczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Faceci się nie boją kobiet, tylko odrzucenia, dlatego nie zagadują, a ci, którzy zagadują, bardzo często są olewani i po kilku próbach również rezygnują.

Kobiety natomiast czekają aż zagada do nich przystojniak, bo jeśli zagada przeciętny z wyglądu mężczyzna, to go oleją; a same do nikogo nie zagadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontra
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

kobiety sie boja facetow, bo oni gwalca, wykorzystuja, morduja, porywaja, bija, katuja ... internet, tv i gazety non stop o tym huczy jacy faceci sa niebezpieczni

kobiety też oszukują, kłamią, wykorzystują, biją,  zabijają i mordują a jakoś nie idą siedzieć, też są niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligencja szkodzi
5 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Faceci się nie boją kobiet, tylko odrzucenia, dlatego nie zagadują, a ci, którzy zagadują, bardzo często są olewani i po kilku próbach również rezygnują.

Kobiety natomiast czekają aż zagada do nich przystojniak, bo jeśli zagada przeciętny z wyglądu mężczyzna, to go oleją; a same do nikogo nie zagadają.

dlatego prymitywy mają fajne laski bo olewają fakt że dostają kosza i dalej ( bezmyślnie ) próbują do skutku, zaś mądry facet dostanie kosza 10 razy i powie że ma w doopie taki interes, zostaje pra/wikiem do śmierci, bo za dużo analizuje i za dużo o tym myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go`ku

Chyba przez to że kontakty damsko -męskie zdominował wirtualny świat zamiast jak dawniej rozmawiać chodzić na randki szukają szczęścia w internecie zapominając o realnym świecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ths

Technologia dobija relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik65

Dawno temu poznałem dziewczynę w nocnym pociągu. Miałem 18 lat. Ona była moją rówieśniczką. Staliśmy całą noc w korytarzu. Ona po prostu spytała się czy może się do mnie przytulić gdyż już była bardzo zmęczona. Czy taka sytuacja jest możliwa w obecnych czasach. Wątpię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość rocznik65 napisał:

Dawno temu poznałem dziewczynę w nocnym pociągu. Miałem 18 lat. Ona była moją rówieśniczką. Staliśmy całą noc w korytarzu. Ona po prostu spytała się czy może się do mnie przytulić gdyż już była bardzo zmęczona. Czy taka sytuacja jest możliwa w obecnych czasach. Wątpię. 

A to niby czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankato
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

A to niby czemu nie?

bo to rok 2019 i baby twierdzą że są samowystarczalne i tylko potrzebują hajsu, a facet może być z doskoku ale  tylko bogaty model, takich kobiet jak ta w pociągu po prostu NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryś
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

A to niby czemu nie?

       Przepełnione pociągi przeszły już dawno do historii. Teraz każdy pasażer ma miejsce siedzące więc nie ma okazji ku temu aby  poznawać się i przytulać się do siebie w zatłoczonym korytarzu. Jednak dziewczynę w pociągu można zapoznać i w obecnych czasach. Dlaczego nie. Myślę, że takie sytuacje ciągle się zdarzają, ale tylko wśród ludzi młodych w wieku ok. 18-20 lat. Takim więcej wypada.

 Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w przypadku np. kobiety 30 letniej. Taka to nawet w przepełnionym, nocnym pociągu w latach 80 tych nie chciałaby się przytulić do co dopiero poznanego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×