Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koko

Wirtualny sex

Polecane posty

Gość koko

Facet z netu chce uprawiac ze mna wirtualny sex. Nigdy tego nie robiłam jest zielona w tym temacie. Moze dalibyscie mi jakies rady.Co ja mam mu tam pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

nie spada. jeszcze cię potem na xxx stronach umiesci. odmów. szanuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli Cię kręci ten pomysł, po prostu pisz co Ci fantazja pod palce zaniesie.

Nie przesyłaj zdjęć, ani nie pokazuj się w kam, bo to niebezpieczne, choć kuszące, nie bardzo jest jak się zabezpieczyć przez niechcianym użyciem takich materiałów, 

A tak poza tym baw się dobrze, same gadanie jest w miarę bezpieczne, choć może być mało satysfakcjonujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

No dobra troche sie przestraszylam chce gadac na gg. Moze mnie w jakis sposób zlokalizowac jakie konsekwencje moze niesc taki wirtualny sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wątpię by miał do tego środki, służby i wprawni informatycy owszem moga to zrobić, pytanie po co, może nikogo nie zabijesz, wreszcie samą gadaną jak może Ci zaszkodzić, jeśli nie podasz ewidentnie identyfikujących szczegółów, w tesn sposób każdy mógłby napisać cokolwiek i potem twierdzić, że to prawda. 

W erze deep fake-ów i tym podobnych wynalazków, fotoshopa itd. nikt nie wierzy w publikoawane materiały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pisz o tym co w danym momencie czujesz. Jeśli masz zaufanego partnera to można posunąć się do zdjęć,  filmików,  kam. Jeśli nie znasz dobrze typa to nie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko
7 minut temu, Samoswoj napisał:

Bardzo wątpię by miał do tego środki, służby i wprawni informatycy owszem moga to zrobić, pytanie po co, może nikogo nie zabijesz, wreszcie samą gadaną jak może Ci zaszkodzić, jeśli nie podasz ewidentnie identyfikujących szczegółów, w tesn sposób każdy mógłby napisać cokolwiek i potem twierdzić, że to prawda. 

W erze deep fake-ów i tym podobnych wynalazków, fotoshopa itd. nikt nie wierzy w publikoawane materiały. 

Dziekuje Ci za odpowiedz.... troche sie uspokoiłam ....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frut
27 minut temu, Samoswoj napisał:

nikt nie wierzy w publikoawane materiały. 

Zwłaszcza jeśli jest polytikem i mówi że państwo istnieje teoretycznie, hcuj düpa i kamieni kupa. Bo tylko skończony ... zgodziłby się procawać za mniej jak 6000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×