Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinka27

Badanie HSG w znieczuleniu ogólnym . Macica jednorożna

Polecane posty

Gość Malinka27

Hej , dziś dostałam skierowanie na badanie HSG w znieczuleniu ogólnym ponieważ mam podejrzenie macicy jednoroznej . Czy któraś z Was miała takie badanie ? Niekoniecznie z takim problemem jak ja mam ale jestem ciekawa jak się po tym czulyscie , jak przebiegało itp . Któraś może miała sprawdzanie drożności jajowodów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka27

Nikt nie miał badania drożności jajowodów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miałam hsg w znieczuleniu ogólnym, po czułam się bardzo dobrze, przez około tydzień miałam plamienia/krwawienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka27
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Miałam hsg w znieczuleniu ogólnym, po czułam się bardzo dobrze, przez około tydzień miałam plamienia/krwawienia 

Zastanawiam się czy to boli jeśli bym wzięła znieczulenie miejscowe ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Malinka27 napisał:

Zastanawiam się czy to boli jeśli bym wzięła znieczulenie miejscowe ... 

Lekarz z Tobą nie rozmawiał? Każda kobieta ma inaczej, jedne przechodzą to bardzo boleśnie, nawet jeśli nie ma zrostow, innym wystarczą  tabletki przeciwbólowe. Ja osobiście cieszę się, ze miałam  to w narkozie, 20 min i było po wszystkim (od momentu wjechania na salę do wyjazdu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka27
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Lekarz z Tobą nie rozmawiał? Każda kobieta ma inaczej, jedne przechodzą to bardzo boleśnie, nawet jeśli nie ma zrostow, innym wystarczą  tabletki przeciwbólowe. Ja osobiście cieszę się, ze miałam  to w narkozie, 20 min i było po wszystkim (od momentu wjechania na salę do wyjazdu)

Rozmawiała ze mną , powiedziała ze poleca badanie w narkozie bo właśnie można to dość mocno odczuwać . Ale wole jeszcze Was zapytać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka27

Ma jeszcze któraś jakieś doświadczenia ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×