Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ile macie oszczędności na koncie?

Polecane posty

Gość gość
25 minut temu, Gość nnnnn napisał:

Przecie nie wiesz czy np. nie ma już wszystkiego, co niezbędne i wszystkich pragnien zaspokojonych.

otóż to, u nas jedno mieszkanie własnościowe bez kredytu, drugie odziedziczone pod wynajem i teraz tak rozpyertalamy pensje, że nasi rodzice mało zawalu nie dostają, bo "pensja jest od tego by ją odkładać!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Markus 3 napisał:

TY KURRWO !!!!

nie pyskuj suchoklatesie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aveko
1 godzinę temu, Gość Gość gość napisał:

Hmm ja mam taki sam dochód na rodzinę i nam udaje się odłożyć do 1000 zł na miesiąc. 

Ja też mam. Taki dochód na rodzine i odkladamy 2-3 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

7500, a co najgorsze, odkladam od 3 lat i 3 lata temu mialam 7000. Po prostu tyle remontow i chorob po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggggggggg

Ha ha ha z pensji 6 tys dokładają 3 tysiące... Bajka z doopy. Tez mam taki dochód i czasami coś odloze ale często nic..  Same opłaty 1500 zł plus jedzenie 2500.. Czasami kupić ciuchy buty etc i nie ma nic.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy 8.5 tyś miesięcznie, wydatki ogromne, dlugi i stancja. Nic nie odkładamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
12 minut temu, Gość Ggggggggggg napisał:

Ha ha ha z pensji 6 tys dokładają 3 tysiące... Bajka z doopy. Tez mam taki dochód i czasami coś odloze ale często nic..  Same opłaty 1500 zł plus jedzenie 2500.. Czasami kupić ciuchy buty etc i nie ma nic.. 

A ja w to wierzę,  bo z 2500 odkładam 1000, a jak mają mieszkanie bezczynszowe , gotują razem i dziecko na piersi to tanio wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość gość
1 minutę temu, Gość Agata napisał:

A ja w to wierzę,  bo z 2500 odkładam 1000, a jak mają mieszkanie bezczynszowe , gotują razem i dziecko na piersi to tanio wychodzi

O kurde to gdzie ja popełniam błąd, że z 6 tysięcy tylko 1000 odłoże. Wydaje mi się że nic nie kupujemy, po wczasach nie jeździmy i kredytu brak. Codziennie sama gotuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Mieszkanie własnościwe, ale jest wysoki czynsz, z opłatami, internetem, telefonem ok. 700, sieciówka 100, jedzenie z chemią, 400-500, resztę czasem wydam czasem odłoże na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Albo na ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggggggggg

Ja mam 1500 opłat 

2500 jedzenie 

Razem 4000 

Paliwo 500 

Często : buty. Ciuchy. Mechanik itp.

I jest 6000 lub nieco mniej. 

Nie uwierzę że ktoś odkłada z tego 1 czy 2 tys. Chyba że mieszka u rodziców /teściów i niczego nie płaci. 

Dzieci chcą  na wakacje. Basen etc to wszystko kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jest mnóstwo ludzi, którzy oszczędzają to, co wy przejadacie, ale maja zupełnie inny poziom życia, mniej wygodny. Nie jeżdżą na basen, a latem autobusem nad darmowe jezioro, nie używają samochodów, nie chadzają do kina i restauracji.

Jak faktycznie chcesz sie dowiedzieć, zapłać za korki emerytom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggggggg

Kiss dziecko chyba nic nie wiesz o życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

2100 zł. Każdego miesiąca staram się odłożyć 100-150 zł. Zbieram doświadczenie, a jak będę (oby) więcej zarabiać, to i więcej oszczędzę. Póki co zarabiam najniższą, ale się rozwijam i pod koniec roku wyjeżdżam z chłopakiem do większego miasta. Mieszkałam tam kiedyś dwa lata i zarobki były o wiele lepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwawww

42 tysiące euro ale to na wkład na dom. Mieszkamy poza Polską 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
36 minut temu, Gość Ggggggggg napisał:

Kiss dziecko chyba nic nie wiesz o życiu 

Sądząc po tym ile zarabiam w porównaniu do Ciebie, chyba sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggggggggg
28 minut temu, Gość Kiss napisał:

Sądząc po tym ile zarabiam w porównaniu do Ciebie, chyba sporo 🙂

I co z tego ile zarabiasz, jak w glowie masz pusto dziecko. Kup sobie smecte i persen. Uspokoisz się i się Nie osrasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

To Ty masz pusto w głowie. Jesteś osobą bez wyobraźni. Ja umiem sobie wyobrazic na czym można oszczędzić, a także jakie są wydatki osób zarabiających dużo więcej niż ja.

Oszczędnych podziwiam.

Powiedziałam, jak nie wiesz, jak przeżyć miesiąc za grosze, spytaj emerytów. Oni Ci wyjaśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

50k + 2k euro

wiec nie jakoś bardzo dużo, ale za to mieszkanie kupione za gotówkę

a ty autorko lub autorze jesteś ze skarbówki czy redaktorka z kafe szuka inspiracji na nowy temat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werty
Przed chwilą, Gość gość napisał:

50k + 2k euro

wiec nie jakoś bardzo dużo, ale za to mieszkanie kupione za gotówkę

a ty autorko lub autorze jesteś ze skarbówki czy redaktorka z kafe szuka inspiracji na nowy temat 😛

pewnie to jakis haker, i bada komu wyczyscic konto. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggggggggg
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

To Ty masz pusto w głowie. Jesteś osobą bez wyobraźni. Ja umiem sobie wyobrazic na czym można oszczędzić, a także jakie są wydatki osób zarabiających dużo więcej niż ja.

Oszczędnych podziwiam.

Powiedziałam, jak nie wiesz, jak przeżyć miesiąc za grosze, spytaj emerytów. Oni Ci wyjaśnią.

Kiss durna dziewczynko wszelkie uwagi na temat jak żyć pozostaw dla siebie.. Dzisiaj pensyjka większą a jutro możesz być pod mostem.  Takie wypociny nie robią na mnie wrażenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

wchodzi jakie gołodupce przesiadują na kafe....i to te lekarki, prawniczki itp..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
26 minut temu, Gość Ggggggggggg napisał:

Kiss durna dziewczynko wszelkie uwagi na temat jak żyć pozostaw dla siebie.. Dzisiaj pensyjka większą a jutro możesz być pod mostem.  Takie wypociny nie robią na mnie wrażenia. 

G do n-tej potęgi, durna stara babciu, ja pisałam tylko, że można żyć taniej i inni ludzie tak żyją. Nigdy nie będę pod mostem, chyba, że ulegnę wypadkowi i stracę rozum, bo mam sporo umiejętności i choćbym jutro straciła pracę, najdalej za miesiąc mam nową za co najmniej tyle samo. 

Nie moja wina, że nie umiesz ani zarabiać, ani oszczędzać, tylko jestes rözipierdalaczem kasy...

Gdzie taki procent Leżaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

 Ja nawet nie znam takiego banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

72 tyś zł w tej chwili,  do końca roku jakieś 20 000 więcej z racji tego, że spodziewamy się 1 miotu psiaków, w przyszłym kolejnych 2 więc jakoś leci :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Leżaczek napisał:

6 minut temu, Gość Gość napisał: wchodzi jakie gołodupce przesiadują na kafe....i to te lekarki, prawniczki itp..:P X chyba ty, po co mi więcej na koncie oszczędności niż kilka tysięcy, ja za 5 kola to pół roku sam się utrzymam od zarabiania są lokaty 

tak, tak, bo ty wiesz co to lokata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Leżaczek napisał:

Obecnie 5000 na kontach też oszczędności licząc z mamą 😌 

PRZEGRYW XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość gosc napisał: tak, tak, bo ty wiesz co to lokata X 😮 

Jak ty to robisz, że rozpiėrdalasz w postach cytaty? Kůrwa nawet zacytować posta nie umiesz, ja jèbie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My w sumie licząc z mężem mamy 5 kont bankowych, z czego 2 są oszczędnościowe, oprócz tego każde z nas ma po jednym koncie, na które przelewają nam wypłaty w pracy, i ja mam jedno polskie konto, które ma już z 10 lat i nie chcę go zamykać. męża oszczędnościowe konto jest na czarną godzinę, moje zaś na wakacje. mamy wystarczająco dużo, żeby przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość hjvjjkb napisał:

potem już bedzie ... .... na wkład na mieszkanie trza kasy , na ślub kasy , na etc kasy ....  przebawic  forsę głupota 

A myślisz, że ile te oszczędności będą "potem" warte?

Mnie przeraża, że człowiek odmawia sobie i odkłada pieniądze, które za parę lat i tak będą miały niewielką wartość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×