Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Wróciłam od szwagierki, z Niemiec i widzę przepaść między zachowaniem Niemców a Polaków. Dlaczego u nas ludzie są tacy chamscy, fuczycie w kolejkach, cmokają z przekąsem jak matka z dzieckiem jest przed nimi???

Polecane posty

Gość Gość

Bo dzięki pisowi wszyscy tu mają dość roszczeniowych matek i ich bachorów. Takie jak ty nigdy nikomu nie pomogą, nie ustąpią miejsca, nie przepuszczą w kolejce. Jedyne co potrafią, to wymagać przywilejów dla siebie za sam fakt, że się rozmnożyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Użytkowniczka napisał:

Tacy już jesteśmy. Wiecznie niezadowoleni, nieszczęśliwi. To miłe nastawienie i uśmiechy to nie tylko Niemcy. Tak jest w większości świata tylko Polska szaro bura cały czas.

Umów się do okulisty.

Niektórym u sąsiada trawa zawsze zieleńsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 4
8 minut temu, Gość misia napisał:

niektorzy nasi rodacy podcieraja dupy starym niemcom

No i co z tego? Ty sobie wycieraj buzię dumą narodową jak ci to przeszkadza, inni wolą po prostu zarobić i nic w tym złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Narzekanie to w czym jesteśmy najlepsi marka własna Polska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego (...) fuczycie w kolejkach

x

Wy? Ty już nie stąd? To wyjedź, nikt cię nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I nie miałam całego kosza, nie wiem co masz za urojenia. Miałam 6 rzeczy do skasowania a ona 2. No rzeczywiście KORONA Z GŁÓWKI Grażynce spadnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Umów się do okulisty.

Niektórym u sąsiada trawa zawsze zieleńsza.

Nie mieszkam w Polsce więc to Polska dla mnie sąsiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
42 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie jesteś lepsza od tej kobiety. Ona nie powinna fuczeć, ale ty mogłabyś ją przepuścić skoro miała tylko serek i paluszki. I czy z niemowlakiem czy nie (pewnie miałaś pełny wózek) osoba kulturalna przepuszcza inną która ma dwie rzeczy. Sorry ale to ty zachowałaś się chamsko. 

To fakt. Własnie wróciłam ze sklepu i przepuscilam w ten sposob 2 osoby - my mielismy pelny kosz zakupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo dzięki pisowi wszyscy tu mają dość roszczeniowych matek i ich bachorów. Takie jak ty nigdy nikomu nie pomogą, nie ustąpią miejsca, nie przepuszczą w kolejce. Jedyne co potrafią, to wymagać przywilejów dla siebie za sam fakt, że się rozmnożyły.

Co dzięki pisowi, im/be/cylko?! Jakoś na Zachodzie od lat jest pomoc na dziecko, czy to benefit czy Kindergeld, tylko Polaczkom nagle ubedzie że ktoś dostał pieniądze o które nie prosil ale jak dali to wziął. Proste. Ja się o 500 plus nie prosiłam a autorka ma rację, macie wiecznie wykrzywionej mordy zakazane i taka jest prawda. Jak wam nie pasuje polska wypłata i 500 plus to won na emigrację, że tak powalcze waszą bronią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Kłotliwy paskudny charakter Polaków to mnie najbardziej zniechęca do czegokolwiek a gdzie wyjechać jak sie tu urodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość 4 napisał:

No i co z tego? Ty sobie wycieraj buzię dumą narodową jak ci to przeszkadza, inni wolą po prostu zarobić i nic w tym złego.

pewnie, nic nie ma złego w podcieraniu dooopy staremu szwabowi, niektórzy to w ogóle nie mają honoru i za pieniądze matkę by wysłali do dzielnicy czerwonych latarń na Sankt Pauli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

I nie miałam całego kosza, nie wiem co masz za urojenia. Miałam 6 rzeczy do skasowania a ona 2. No rzeczywiście KORONA Z GŁÓWKI Grażynce spadnie. 

No to faktycznie miała baba o co wykrzywiac zakazany ryj. Pewnie jakaś sfrustrowana. Trzeba było ostentacyjnie powiedzieć do niej: "przepraszam, może Panią przepuścić bo widzę że jest pani tak sfrustrowana że aż puszcza dym nosem" - to by ją zbilo z pantalyku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

To fakt. Własnie wróciłam ze sklepu i przepuscilam w ten sposob 2 osoby - my mielismy pelny kosz zakupow.

Umiesz czytać? Może przesylabizuje bo widzę że ciężko, oj ciężko . 

O-na mia-la dwa pro-du-kty a ja sześć. 

Powtórzyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość 4 napisał:

Płacz dalej, świat ma to w czterech literach, co sobie napiszesz na forum to twoje. Kocham to polskie jojczenie, a wszystko sprowadza się nie do tego, że świat jest be tylko do tego, że jesteśmy frajerami, którzy dają się rozgrywać, umiemy tupać nóżką i płakać, ale nie potrafimy walczyć o konkrety i ich egzekwować.

Ja płacze? To oni płaczą, że ich gwałcą, okradają i mordują i strach wyjść po 22 z domu :D W sumie rdzenne Niemry to zamuleńcy i i tak siedzą po domach, ale teraz przynajmniej tyle co sobie ponarzekają, że może by i wyszedł, no ale strach przez politykę Merkel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Lubicie samych siebie tak trochę ? Czy polityka już wyprała wszystkim mózgi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość 4 napisał:

No i co z tego? Ty sobie wycieraj buzię dumą narodową jak ci to przeszkadza, inni wolą po prostu zarobić i nic w tym złego.

Pewnie sobie racjonalizujesz w ten sposób, bo sama zostałaś zmuszona do tego rodzaju "pracy" stąd bohaterska obrona żałosnej postawy niewolnika folwarcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 4
4 minuty temu, Gość gość napisał:

pewnie, nic nie ma złego w podcieraniu dooopy staremu szwabowi, niektórzy to w ogóle nie mają honoru i za pieniądze matkę by wysłali do dzielnicy czerwonych latarń na Sankt Pauli

Ja tyłków nie podcieram, ale to polskie wycieranie sobie gęby honorem, bo historia to siamto owamto już mi bokiem wychodzi. Kasa się liczy, przez ten polski honor tylko się frajerowaliśmy w ostatecznych rozrachunku na wszystkich wojnach i dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy. W głupim powstaniu warszawskim, z góry skazanym na porażkę, zginęły tysiące ludzi, bo właśnie Polak miał honor, ale nie miał rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czemu jesteście takie nieżyczliwe, po co ten hejt???!!!! 

Zacznijmy od siebie a świat będzie lepszy , jeden uśmiech, dobre słowo a świat już robi się piękniejszy..😃

przestanmy, narzekać, zazdrościć, żyjmy pełnia życia.Optymisci żyją dłużej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość gość 4 napisał:

No i co z tego? Ty sobie wycieraj buzię dumą narodową jak ci to przeszkadza, inni wolą po prostu zarobić i nic w tym złego.

nie samym chlebem żyje człowiek, trzeba mieć poczucie własnej wartości, które nie można wymienić na euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czemu jesteście takie nieżyczliwe, po co ten hejt???!!!! 

Zacznijmy od siebie a świat będzie lepszy , jeden uśmiech, dobre słowo a świat już robi się piękniejszy..😃

przestanmy, narzekać, zazdrościć, żyjmy pełnia życia.Optymisci żyją dłużej 😘

kwasa zarzuciłaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 4
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie samym chlebem żyje człowiek, trzeba mieć poczucie własnej wartości, które nie można wymienić na euro

Poczuciem wartości za jedzenie w sklepie nie zapłacisz. Mamusia powie dziecku, że nie ma nic na obiad, ale za to mamy syneczku poczucie wartości? Chyba w tyłek w życiu człowieku nie dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a odkąd to uczciwa praca stała się niehonorowa ? 

2 minuty temu, Gość gość 4 napisał:

nie samym chlebem żyje człowiek, trzeba mieć poczucie własnej wartości, które nie można wymienić na euro

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikola

a powiedzcie mi co zrobilibyście na miejscu czlowieka, który ma w kraju dobrą prace za 10 tysiecy do reki, ale za granicą dostanie te 5 tysięcy więcej i idzie pracować do Niemiec byleby tylko miec wiecej o te 5 koła. umówmy sie ze zarabianie 10 a 15 to juz jakaś drastyczna róznica nie jest. za 10k w Polsce mozna dobrze żyć w duzym miescie, a na wsi jest sie jak milioner. Czy dla Was w ogole praca dla Niemca kojarzy sie z zaprzeczeniem swojej godności, czy uwazacie że było minelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Niech w polsce minimalna płaca będzie na poziomie 3 tys zł i problem rozwiązany dlaczego od najnizszej pensji płace państwu haracz 1000 zł co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pracowałam " dla Niemca " czy kogokolwiek innego  ale zastanawia mnie pomysł połączenia praca dla Niemca - brak godności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

I nie miałam całego kosza, nie wiem co masz za urojenia. Miałam 6 rzeczy do skasowania a ona 2. No rzeczywiście KORONA Z GŁÓWKI Grażynce spadnie. 

W życiu nie uwierze, że ty miałaś 6 rzeczy, a ktoś za tobą fukał. Może sobie kobieta fukała sama do siebie. Może jej się mąż przypomniał i fuknęła, a ty to wzięłaś do siebie. W każdym razie chamstwo z ciebie wychodzi nawet w tym poście. Także jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Zapamiętaj sobie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Pierwsze słyszę żeby w Niemczech czy gdziekolwiek na świecie kobieta z dzieckiem na rękach (które zaraz może się np.rozryczeć jak to bobas i wtedy to dopiero będą Grażyny miały kwaśne miny) miała przepuszczac w kolejce jakąś pania wcale nie starą tylko dlatego że ma dwa produkty. Zresztą ona już wcześniej fuczała jak nie mogła z marszu przejść z wózkiem przez wąska alejke bo ja oglądałam jakiś produkt i nie od razu ją zauważyłam. Otrzezwilo mnie jej fuczenie, sekundy nawet nie zaczeka, a w kolejce to ona fukała także jak gość przede mną liczył grosiaki. Weź zmień dealera pokrako bo czytać się ciebie nie da. 

Czyli jedna kobieta fuczała na ciebie (i na innych) w kolejce, w Polsce i ty odrazu uważasz, że tak robią wszyscy Polacy? Poza tym twoje teksty pokazują, że jesteś chamką więc czego oczekujesz od innych? Co dajesz to odbierasz. Żebyś zrozumiała: CHAMSTWO DAJESZ I CHAMSTWO ODBIERASZ. Od takich jak ty to z daleka. Dobrze, że CHAMSTWO nie jest zaraźliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Ja oglądam dzień świra to się nic kurde nie zmieniło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 4
10 minut temu, allium napisał:

Nigdy nie pracowałam " dla Niemca " czy kogokolwiek innego  ale zastanawia mnie pomysł połączenia praca dla Niemca - brak godności ...

O godności i honorze mówią najczęściej ci, którzy w przypadku realnego konfliktu zbrojnego pierwsi uciekliby na ten niby "zgniły zachód", a o "narodzie" najwięcej mówią ci, którzy nie mają wielu indywidualnych osiągnięć i muszą się podczepiać pod zbiorowość.

A co do tego "10 koła w Polsce czy 15 zagranicą" to czasami nie tyle chodzi o samą kasę, a o wyzwanie, zmianę otoczenia, nowe wyzwania, możliwość nauki. Zrobiono niedawno badania wśród Ukraińców i wyszło, że im w Polsce nie chodzi głównie o kasę, a o spokój, chcą tu żyć, chcą by ich dzieci poszły tu do szkoły, naprawdę jak się obejrzy parę vlogów Ukraińców to oni widzą w Polsce rzeczy i podniecają się czymś co nam już spowszedniało, czymś co dla nas jest normalne np. jako takie drogi czy właśnie ekspedientka, która na nich nie warczy. To samo działa na linii Polska-Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Gość gość 4 napisał:

Poczuciem wartości za jedzenie w sklepie nie zapłacisz. Mamusia powie dziecku, że nie ma nic na obiad, ale za to mamy syneczku poczucie wartości? Chyba w tyłek w życiu człowieku nie dostałeś.

Właśnie dlatego, że się szanowałam to nigdy w tyłek nie dostałam od życia :) Usprawiedliwianie pracy w podłym, uwłaczającym położeniu pachnie ostrą desperacją i plamy w życiorysie taka osoba nigdy nie zmaże. Naturalnie moze grać wizją zagłodzonego dziecka, ale to już będzie słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×