Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacon

Gdzie mogę kupić stanik o dużym obwodzie

Polecane posty

Dziewczyny mam problem mianowicie nie wiem gdzie mogę znaleźć w Gdańsku sklep w którym będę mogła kupić biustonosz w rozmiarze B90 może wy macie jakieś sklepy gdzie będę mogła kupić takowy, albo jakiś nie aż tak drogi sklep? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam przede wszystkim sklep z profesjonalnym brafittingiem, bo szczerze wątpię, że masz taki duży obwód (musiałabyś mieć ponad 100 cm pod biustem zmierzone na wydechu i ciasno) i taki malutki biust do niego (czyli w biuście 114-116 cm, mierzone normalnie).
Tutaj lista takich sklepów:

stanikomania.pl/spis-dobrych-sklepow-woj-pomorskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja widziałam kiedyś takie przedłużki powiększające obwód, bardzo tanie, tak 3-5 zł. W pasmanterii i na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Kiss napisał:

Ja widziałam kiedyś takie przedłużki powiększające obwód, bardzo tanie, tak 3-5 zł. W pasmanterii i na Allegro.

Jej nie są potrzebne przedłużki, tylko dobrze dobrany stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jej nie są potrzebne przedłużki, tylko dobrze dobrany stanik.

Nie wiem, pisala o nie takim drogim sklepie, u mnie staniki u brafitera to był w zeszłym roku koszt 120-250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Kiss napisał:

Nie wiem, pisala o nie takim drogim sklepie, u mnie staniki u brafitera to był w zeszłym roku koszt 120-250zł

Za dobry stanik i zdrowie (bo zły deformuje ciało) to nie jest dużo. Lepiej mieć 2 dobrze dobrane biustonosze niż 10 byle jakich ale tanich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×