Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej

Facet do wynajęcia - pytania

Polecane posty

Gość Maciej

Mam takie pytanie do kobiet, gdyż oglądałem ostatnio film Facet do wynajęcia.

Powiem szczerze że mnie zainteresował, gdyż pomoc dziewczyną która nie ma z kim iść do kina, teatru czy na impreze to może sobie zamówić takiego chłopaka. I tak sie zastanawiałem czy miało by to odzew gdybym coś takiego zrobił i pomagał 😉 Wiadomo, że bez seksu oczywiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdybyś gęby nie otwierał to można by cie wynająć aby starym ciotkom gul stanął o ile jesteś przystojny a nie tylko ci się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdybyś gęby nie otwierał to można by cie wynająć aby starym ciotkom gul stanął o ile jesteś przystojny a nie tylko ci się wydaje. 

Gdybyś chciała nie ma problemu jeżeli chodzi o to czy przystojny wszystko zależne dla kogoś pewnie tak więc ktoś mógłby się zdecydować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na wesele jako towarzysz. Może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile bierzesz za wesele? Ile wzrostu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie stawki masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Maciej napisał:

Mam takie pytanie do kobiet, gdyż oglądałem ostatnio film Facet do wynajęcia.

Powiem szczerze że mnie zainteresował, gdyż pomoc dziewczyną która nie ma z kim iść do kina, teatru czy na impreze to może sobie zamówić takiego chłopaka. I tak sie zastanawiałem czy miało by to odzew gdybym coś takiego zrobił i pomagał 😉 Wiadomo, że bez seksu oczywiście.  

Dla mnie żenada ale wiem, że czasem dziewczyny szukają kogoś na studniówkę/wesele. Do kina czy do teatru to można akurat iść z koleżanką więc tutaj wielkiego wzięcia Ci raczej nie wróżę. Jak jesteś w miarę przystojny, szarmancki, umiesz tańczyć, masz poczucie humoru i jesteś dobrym towarzyszem rozmów posiadającym wiedzę i inteligencję (czytaj: nie narobisz dziewczynie wstydu jak palniesz coś głupiego na weselu podczas rozmowy z jej ciotką) to możesz próbować. Z tym, że to będzie raczej zarobek od czasu do czasu,a nie stała praca.

PS. Na przyszłość polecam np. biografię Jobs'a zamiast komedii romantycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Dla mnie żenada ale wiem, że czasem dziewczyny szukają kogoś na studniówkę/wesele. Do kina czy do teatru to można akurat iść z koleżanką więc tutaj wielkiego wzięcia Ci raczej nie wróżę. Jak jesteś w miarę przystojny, szarmancki, umiesz tańczyć, masz poczucie humoru i jesteś dobrym towarzyszem rozmów posiadającym wiedzę i inteligencję (czytaj: nie narobisz dziewczynie wstydu jak palniesz coś głupiego na weselu podczas rozmowy z jej ciotką) to możesz próbować. Z tym, że to będzie raczej zarobek od czasu do czasu,a nie stała praca.

PS. Na przyszłość polecam np. biografię Jobs'a zamiast komedii romantycznej.

Nie traktuję tego jako pracę tylko jaki dodatkowy zarobek jak sie uda pomóc dziewczynie, kobiecie.  Mówią że jestem ale tez nie każdej kobiecie mogę się podobać ale dzieki , a co do filmu to chętnie obejrzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha

Sa takie strony w necie poszukaj. Faceci się reklamuja,  na wyjścia, do towarzystwa, na seks a babki placa, wystawiaja oceny i polecaja kolejnym.

Tylko wiedz ze większość kobiet ktore beda chciały cie wynajac to raczej panie 40+.

Mlode nie maja kasy na takie bzdety, zreszta kazda kobieta w miare atrakcyjnie wygladajaca znajdzie sobie partnera na wyjscie czy na wesele a nawet na seks jak potrzebuje tak więc za kase to raczej starsze albo nieatrakcyjne. Ewentualnie znudzone, bogate ale raczej taka nie wybierze pierwszego lepszego.

A poza tym duzo jest stron gdzie faceci proponuja towarzystwo na wesele czy studniowke za darmo zeby po prostu kogos poznac tak więc nie bedziesz raczej mial wziecia na takie imprezy.

Nie miej zludzen ze seksowna singielka przed 30stka bedzie potrzebowala wynajac sobie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że bardziej 40+ ale tylko było luźne zapytanie nie licze na odpowiedź od razu 50 dziewczyny tylko zwykłe pytanie czy ma racje bytu, wiem widzialem też strony gdzie mozna sie wynająć zalozylem nawet konto zobaczymy czy bede mial powodzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×