Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Dziecko z kochankiem, co dalej?

Polecane posty

Gość Ona

Od roku spotykam się z mężczyzna, który ma żonę. Od kilku miesięcy jestem z nim w ciąży. On nadal chce się spotykać,  zachwyca się moim ciałem w ciąży,  mówi że po porodzie nie zniknie a wręcz będzie czekał. Zależy mi na nim, mimo że wiem że jemu nie zależy na mnie w takich kategoriach. Czasami mam wrażenie, że to tylko kwestia fizycznosci.  Jednak nie wiem jak mam z niego zrezygnować, zwłaszcza teraz gdy czuje się z nim związana  świadomością, że będziemy mieli dziecko. Czy któraś z Was będąc w podobnej sytuacji znalazła w sobie siłę by przerwać taka znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

taką ździrą to trzeba się urodzić...radź sobie sama i tak cie puści okoniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

taką ździrą to trzeba się urodzić...radź sobie sama i tak cie puści okoniem..

A co powiesz o tatusiu? Jest nieprzytomny podczas stosunków? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co powiesz o tatusiu? Jest nieprzytomny podczas stosunków? 

Faceci mają często naturę korzystających z chwili,ale gdyby nie było takich zdzir co na zonatych,zajętych lecą to by nie mieli z kogo korzystać. Życzę Ci,aby życie wytarlo się w Ciebie jak Ty w innych a on w Ciebie. Brzydze sie takimi szma,tami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A co powiesz o tatusiu? Jest nieprzytomny podczas stosunków? 

o tatusiu powiem, że to w ogóle nie człowiek, tylko zwierzę - okłamywać podle żonę!

nic więcej tylko ...iarz I klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

o tatusiu powiem, że to w ogóle nie człowiek, tylko zwierzę - okłamywać podle żonę!

nic więcej tylko ...iarz I klasy

A kochanka to su.ka, wydra,lisica,mysza albo inną kura domowa, same dna,co na klask nogi na bok i majty na dół.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Faceci mają często naturę korzystających z chwili,ale gdyby nie było takich zdzir co na zonatych,zajętych lecą to by nie mieli z kogo korzystać. Życzę Ci,aby życie wytarlo się w Ciebie jak Ty w innych a on w Ciebie. Brzydze sie takimi szma,tami

...ko, nie sypiam z żonatymi i nie założyłam tego tematu. Ale mierzi mnie obrzucanie g*ó*wnem kobiety, kiedy często są same oszukane, bo nie wiedzą lub są najzwyczajniej zbałamucone i się zako...ą. Są takimi samymi ofiarami. Mówię tu o tych wykorzystanych, a nie tych co z premedytacją sypiają. To on powinien wiedzieć co robi i DOBRZE WIE CO ROBI. To on przede wszystkim nie powinien pchać przyrodzenia w inna będąc w związku. A co do twoich słów, to ja ci życze żeby wróciły do ciebie życzenia, które wypowiasz do innych, te dobre i złe, ogólnie wszystkie.

Bo niesprawiedliwie wyzywasz i atakujesz osoby nie związane z tą sprawą. Pomysl na przyszłość. I wyobraź sobie, ze jest coś takiego jak obiektywne spojrzenie na sprawe. To on zdradza i jeśli już to oboje są odpowiedzialni za zaistniałą sytuacje. Nie wybielaj facetów, to ludzie co myslą, a nie zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A kochanka to su.ka, wydra,lisica,mysza albo inną kura domowa, same dna,co na klask nogi na bok i majty na dół.. 

zgadzam się

kto to jest kochanka? właśnie s.u.k.a której pies daje, kiedy chce...najczęściej wtedy, gdy żona choruje na raka szyjki albo ma nadżerkę albo co innego...co powiecie ź...., jak sprawiedliwość Boska zaczepi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
9 minut temu, Gość gość napisał:

zgadzam się

kto to jest kochanka? właśnie s.u.k.a której pies daje, kiedy chce...najczęściej wtedy, gdy żona choruje na raka szyjki albo ma nadżerkę albo co innego...co powiecie ź...., jak sprawiedliwość Boska zaczepi?

Znam kobietę której wycieli jajniki i macice a zaczęło się od nadżerki potem rak.Zaraził ją mąż kurfiarz wirusem hpv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×