Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arek

Życie w bólu

Polecane posty

Gość arek

Witam, nie mam z kim porozmawiac na ten temat, doradzic sie, więc prosze Was o pomoc.

Przyjechalem dla kobiety za granice, jestesmy ze soba dwa lata, jednak ja sie dusze w tym kraju, chce wrocic do Polski, mam tam rodzine, prawdziwych przyjaciol, ogolnie prawdziwe zycie. (ludzie, ktorzy byli na emigracji, beda wiedziec o czym mowie)
Tutaj non stop robota, dom, robota, dom, i ona, kobieta, ktora kocham, a przynajmniej mi sie tak wydaje.
Jest bardzo ciezka z charakteru, zreszta ja rowniez, ciagle klotnie o byle co, robienie glupich afer ( przyklad. jest w stanie zrobic afere na pol sklepu z powodu smietany).
Czuje sie juz tym bardzo zmeczony, chcialbym sie rozstac, jednak ona na to nie pozwala, za kazdym razem jak juz dochodzi do tego ze mowie, ze to koniec i ide pakowac rzeczy ona mnie uspokaja, przeprasza, placze. 
Chcialbym wrocic, do Polski , jednak wiem, ze ona tego nie chce, poniewaz jest juz tutaj 13 lat . I nie chce wracac, dobrze jej tutaj.

Nie wiem co mam robic. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Powiedz ze jedziesz na urlop do rodziny na 2 tygodnie, potem przedluz, potem powiedz ze zostajesz w kraju.Zaraz zapomni i da spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×