Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Radek

Olała mnie,bo nie pomoglem w remoncie.

Polecane posty

Gość Gość

Jedna kwestia- obraziła się bo jej nie pomogłeś w remoncie, czy dlatego że nie wspomniałeś czym się zajmujesz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93939
16 godzin temu, Gość Geniusz napisał:

Z jakiej racji ma pomagać kobiecie której nie zna Ile było randek czy był między wami seks widać że jest ona interesowna i w dodatku bezczelna bo musiałbyś zaniedbać swoją pracę na to żeby charytatywnie wyremontować ją mieszkanie a może za jakiś czas byście się rozstali kobiety są dziwne Myślę że jak facet rozstaję się z kobietą to powinien dać jej dom ale jak kobieta rozstaję się z facetem to jakoś nie wychodzi z takim gestem nawet jak byłby regularny seks to do niczego cię to nie zobowiązuje co innego Gdybyś był jej mężem

Jesteś takim samym burakiem jak autor dlatego zawsze będziesz pluł na kobiety i trzepal konia w samotności, sorry ale mi kolega naprawil auto po koleżeńsku bo był mechanikiem za dobra kolację , a on się z nią umawial na wesele czyli chciał z nią być,mądra dziewczyna że mu zasadzila kopa bo to dziad totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 939393
39 minut temu, Gość Gość napisał:

O remont w mieszkaniu mozna prosić stałego,  długoterminowego partnera, który stał się częścią rodziny a nie chłopaka,  bo to pachnie wykorzystaniem, chyba że mieszka razem i przyczynił się do zużycia  mieszkania.

Z takim podejściem do życia to Cię zostawi kazda , chyba normalne że jak zaczynają być razem to.powimien jej pomóc jak kolwiek , widać że mu chodzi tylko o seks 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 939393
16 godzin temu, Gość gosc napisał:

Daj sobie z nią spokój. Co ty jesteś dla niej jakaś rodzina czy narzeczony żeby jej mieszkanie za darmo remontować czy nawet po kosztach. Twój czas i zdrowie jest nic niewarte? Ciekawe czy ona chciała by u ciebie za frajer pracować.

Właśnie tacy jak ty nadają się tylko do związków teczowych z innym facetem, sorry ale nie pomoc swojej dziewczynie to wtopa mega ,mi kumple pomagali za darmo a on własnej kobiecie nie pomógł, dobrze że jest trochę rozumna i zczaila że to egoista który myśli tylko o sobie i swoich korzyściach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Myślę że 99 % kobiet by postapilo tak samo jak ta dziewczyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 939

Ja mam chłopaka ukrainca i mi cały pokój wyremontowal za darmo bo on uważa że skoro jestem jego dziewczyna to ma taki obowiązek, bym się nie zdziwiła jakby teraz ja jakis ukraiński sasha obracal bo oni mają więcej kultury od polakow i instynktu samozachowawczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

No szczerze mówiąc ja się dziewczynie nie dziwię wcale , Ja swojej auto kupiłem żeby miała czym do roboty jeździć tobie się nie chciało nawet trochę u niej pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość Gość napisał:

O remont w mieszkaniu mozna prosić stałego,  długoterminowego partnera, który stał się częścią rodziny a nie chłopaka,  bo to pachnie wykorzystaniem, chyba że mieszka razem i przyczynił się do zużycia  mieszkania.

Zgadzam się. Autor nie musiał pomagać, ani nawet wykazywać zainteresowania prywatnymi obowiązkami tej kobiety, leżało to w gestii wyłącznie jej odpowiedzialności i nie powinna oczekiwać, by facet jej usługiwał. Co więcej, gdyby się tego podjął, miałby prawo oczekiwać zapłaty za wykonaną pracę, nie mniej, niżby się faktycznie należało. Także...

18 godzin temu, Gość Radek napisał:

[...] Czy ja naprawde zrobilem cos zlego,ze nie chcialem za darmo lub po kosztach wyremontowac pannie 50m mieszkania? [...]

...nie, nie zrobiłeś niczego złego. Uszanowałeś swój czas, wiedzę i pracę, uniknąłeś manipulacji i wykorzystania. Pod innym jednak kątem patrząc - kobieta może czuć się oszukana, ponieważ nie wiedziała, czym się zajmujesz. Mogłeś ją poinformować i się po prostu nie angażować w jej sprawy. Jasne określenie sytuacji. Początkowe etapy bycia razem polegają nie tyle na wzajemnej pomocy, co raczej poznawaniu się, obserwacji, jak druga strona radzi sobie w życiu, m.in. czy jest zaradna, samodzielna, obowiązkowa, odpowiedzialna - to istotne informacje, które uzyskuje się stojąc z boku, a nie wyręczając. Zależna i roszczeniowa postawa kobiety na ogół nie rokuje pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykrywacz roszczeniowych
18 minut temu, Gość 939393 napisał:

Właśnie tacy jak ty nadają się tylko do związków teczowych z innym facetem, sorry ale nie pomoc swojej dziewczynie to wtopa mega ,mi kumple pomagali za darmo a on własnej kobiecie nie pomógł, dobrze że jest trochę rozumna i zczaila że to egoista który myśli tylko o sobie i swoich korzyściach 

No i co, że ci pomagali. A ty kobieto nie myślisz o sobie? Jakiemu kumplowi ty pomogłaś interesownie wykonując usługi warte kilkaset czy nawet kilka tysięcy złotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

To tak jakby ona nagotowala gar bigosu na twoich oczach , ty byś powiedział że jesteś okropnie głodny a ona powiedziała "oj biedny " ty po czym nałożyła tylko sobie zajadala się ze smakiem a ty się gapił, dokładnie tak postapiles, chyba się nie dziwisz że z Tobą zerwała wszelki kontakt , spójrz prawdzie w oczy ,  facet który się nic a nic nie interesuje potrzebami dziewczyny nie jest do niczego potrzebny, to tak jakbyś właśnie ty powiedział że jesteś strasznie głodny a ona to olala i jadła sama , byłbyś z taka dziewczyna? Wątpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
3 minuty temu, Gość Wykrywacz roszczeniowych napisał:

No i co, że ci pomagali. A ty kobieto nie myślisz o sobie? Jakiemu kumplowi ty pomogłaś interesownie wykonując usługi warte kilkaset czy nawet kilka tysięcy złotych?

Ty związek przeliczasz na usługi? Twoja matka też ojcu płaciła za pomalowane ścian? albo matka naliczala sobie za ugotowanie obiadu? posprzątane jako usługa sprzątaczki? Z ulomnymi intelektualnie jak ty lepiej nie wychodzić w dyskusję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Prawda jest taka że jak ludzie są w związku to sobie pomagają na tyle ile mogą, facet jest budowlancem a nawet nie pomógł przy robocie nie wspominając o kupnie materiałów , ciekawe co by faceci zrobili gdyby kobieta siedziała z kalkulatorem i liczyła im za seks jako usługa prostytutki albo za obiad jako usługa kucharki , ten temat pokazuje że nie ma większych materialistow niż faceci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Dziewczyna poprpstu miała głowę na karku , że nie chciała być z kimś kto by chciał mieć seks partnerka na wesele a sam umywa wygodnie raczki od wszystkiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykrywacz roszczeniowych
Przed chwilą, Gość Sara napisał:

Ty związek przeliczasz na usługi? Twoja matka też ojcu płaciła za pomalowane ścian? albo matka naliczala sobie za ugotowanie obiadu? posprzątane jako usługa sprzątaczki? Z ulomnymi intelektualnie jak ty lepiej nie wychodzić w dyskusję 

Jest spora różnica między początkiem relacji a małżeństwem. Masz teraz możliwość mnie bardzo upokorzyć i napisać jak ty pomogłaś swoim facetom/kolegom na początku waszej relacji świadcząc bezinteresownie usługi warte kilka tysięcy złotych. No proszę! Pokaż mi że jestem interesownym ułomem intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
1 minutę temu, Gość Wykrywacz roszczeniowych napisał:

Jest spora różnica między początkiem relacji a małżeństwem. Masz teraz możliwość mnie bardzo upokorzyć i napisać jak ty pomogłaś swoim facetom/kolegom na początku waszej relacji świadcząc bezinteresownie usługi warte kilka tysięcy złotych. No proszę! Pokaż mi że jestem interesownym ułomem intelektualnym.

Kobieta to kobieta jak chcesz równości to sobie znajdź mężczyznę to związku raz on Ciebie raz ty jego i będzie równość absolutna i skończysz marudzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykrywacz roszczeniowych
2 minuty temu, Gość Sara napisał:

Dziewczyna poprpstu miała głowę na karku , że nie chciała być z kimś kto by chciał mieć seks partnerka na wesele a sam umywa wygodnie raczki od wszystkiego 

O tak, bo seks dla kobiet to dla was przykry obowiązek, do którego się zmuszacie dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykrywacz roszczeniowych
2 minuty temu, Gość Sara napisał:

Kobieta to kobieta jak chcesz równości to sobie znajdź mężczyznę to związku raz on Ciebie raz ty jego i będzie równość absolutna i skończysz marudzić 

Czyli jesteś pazernym, roszczeniowym człowiekiem. A sorry... Kobietą, bo wiadomo faceci mają obowiązek być waszymi niewolnikami, oddać wam wszystko na co pracowali całe życie, bo w końcu uprawialiście z nimi seks 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
1 minutę temu, Gość Wykrywacz roszczeniowych napisał:

Czyli jesteś pazernym, roszczeniowym człowiekiem. A sorry... Kobietą, bo wiadomo faceci mają obowiązek być waszymi niewolnikami, oddać wam wszystko na co pracowali całe życie, bo w końcu uprawialiście z nimi seks 3 razy.

Tu była tylko mowa o pomocy w remoncie albo chociaż udawaniu że się pomaga dla świętego spokoju, jak ktoś zaczyna bredzić o oddawaniu wszystkiego na co się pracował w takim temacie jak ten to mogę jedynie stwierdzić że mam schizofrenie i zryty beret 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
5 minut temu, Gość Wykrywacz roszczeniowych napisał:

O tak, bo seks dla kobiet to dla was przykry obowiązek, do którego się zmuszacie dla mężczyzn.

Większość kobiet nie ma orgazmu około 60 %więc chociaż tu masz rację większość się zmusza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
5 minut temu, Gość Wykrywacz roszczeniowych napisał:

Czyli jesteś pazernym, roszczeniowym człowiekiem. A sorry... Kobietą, bo wiadomo faceci mają obowiązek być waszymi niewolnikami, oddać wam wszystko na co pracowali całe życie, bo w końcu uprawialiście z nimi seks 3 razy.

Od kiedy pomoc to roszczeniowosc? Jak ci się coś rozwali w aucie i poprosisz innego faceta o pomoc to też jesteś roszczeniowy ? Bo tak wynika z twoich obłakanych brednii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joo
Przed chwilą, Gość Sara napisał:

Kobieta to kobieta jak chcesz równości to sobie znajdź mężczyznę to związku raz on Ciebie raz ty jego i będzie równość absolutna i skończysz marudzić 

Właśnie stwierdziłaś i zasugerowałaś, że równości nie ma, bo kobiety stoją niżej od facetów (swoją drogą, mów za siebie), a zatem ci drudzy mają obowiązek świadczyć im różnego rodzaju usługi za darmo. Jednakże, skoro kobiety są gorsze, nie będą w stanie się zrekompensować za te usługi w równym stopniu. A zatem facet będzie stratny. A więc oczekujesz od facetów, by byli stratni na rzecz kobiet - dla jakiego niby ideału? :D Wygłosiłaś między wierszami tak kompletny absurd, że szkoda nawet komentować. Odwracający sytuację, to tak, jakbyś musiała facetowi remontować dom ponosząc stratę kilkunastu tysięcy, a on w zamian upiekłby Ci ciasto za kilkanaście. Sama jestem kobietą i z takim ...ą, który nie pilnuje swoich interesów, bym być nie chciała ;) Zastanów się co gadasz bo wychodzisz na roszczeniowego pasożyta, niezaradnego w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykrywacz roszczeniowych
Przed chwilą, Gość Sara napisał:

Tu była tylko mowa o pomocy w remoncie albo chociaż udawaniu że się pomaga dla świętego spokoju, jak ktoś zaczyna bredzić o oddawaniu wszystkiego na co się pracował w takim temacie jak ten to mogę jedynie stwierdzić że mam schizofrenie i zryty beret 

Nie w przypadku naszego wątku była mowa o tym co tym jaką usługę za kwotę rzędu kilku tysięcy złotych ty bezinteresownie zrobiłaś na rzecz ledwo poznanych facetów/kolegów, skoro tak bardzo nawołujesz do tego, że autor powinien się tak zachować. A ty dałaś jasno do pytania znać, że drugą stronę to tak nie działa, bo jesteś kobietą. 

" jedynie stwierdzić że MAM schizofrenie i zryty beret"

Freudowska pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8282
1 minutę temu, Gość Joo napisał:

Właśnie stwierdziłaś i zasugerowałaś, że równości nie ma, bo kobiety stoją niżej od facetów (swoją drogą, mów za siebie), a zatem ci drudzy mają obowiązek świadczyć im różnego rodzaju usługi za darmo. Jednakże, skoro kobiety są gorsze, nie będą w stanie się zrekompensować za te usługi w równym stopniu. A zatem facet będzie stratny. A więc oczekujesz od facetów, by byli stratni na rzecz kobiet - dla jakiego niby ideału? 😄 Wygłosiłaś między wierszami tak kompletny absurd, że szkoda nawet komentować. Odwracający sytuację, to tak, jakbyś musiała facetowi remontować dom ponosząc stratę kilkunastu tysięcy, a on w zamian upiekłby Ci ciasto za kilkanaście. Sama jestem kobietą i z takim ...ą, który nie pilnuje swoich interesów, bym być nie chciała 😉 Zastanów się co gadasz bo wychodzisz na roszczeniowego pasożyta, niezaradnego w dodatku.

Uwielbiam jak facet się podszywa pod kobietę, moje ulubione manewry na tym forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joo
Przed chwilą, Gość 8282 napisał:

Uwielbiam jak facet się podszywa pod kobietę, moje ulubione manewry na tym forum 

A ja uwielbiam, jak troll usiłuje zmanipulować czyjąś wypowiedź i realia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
3 minuty temu, Gość Wykrywacz roszczeniowych napisał:

Nie w przypadku naszego wątku była mowa o tym co tym jaką usługę za kwotę rzędu kilku tysięcy złotych ty bezinteresownie zrobiłaś na rzecz ledwo poznanych facetów/kolegów, skoro tak bardzo nawołujesz do tego, że autor powinien się tak zachować. A ty dałaś jasno do pytania znać, że drugą stronę to tak nie działa, bo jesteś kobietą. 

" jedynie stwierdzić że MAM schizofrenie i zryty beret"

Freudowska pomyłka?

Powiem Ci prościej ja bym z takim kimś jak autor nie była bo nie chciałabym być z kłamcą który z każdym problemem zostawi mnie sama , milosc to wzajemna pomoc i troska na tyle na ile sie umie i ma mozliwosc , jak jaiejs kobiecie takie traktowanie odpowiada to jej sprawa i wybor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykrywacz roszczeniowych
10 minut temu, Gość Sara napisał:

Od kiedy pomoc to roszczeniowosc? Jak ci się coś rozwali w aucie i poprosisz innego faceta o pomoc to też jesteś roszczeniowy ? Bo tak wynika z twoich obłakanych brednii

Nie, bo ja nie proszę facetów o bezinteresowną pomoc, ewentualnie pomoc za pietruszkę. Jak mi jakiś facet pomaga, to mu pracę. Ewentualnie z kilkoma kolegami mam układ, że rozliczamy się na zasadzie całego zakresu wysiłku, jaki poświęcamy na pomaganie sobie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Z reszta po co komu związek jak jedno odcina się od problemów drugiego ? Dla samego seksu? Podziękuje bo kobieta seks bez zobowiązań może mieć wszędzie gdy jest tylko ładna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

O remont w mieszkaniu mozna prosić stałego,  długoterminowego partnera, który stał się częścią rodziny a nie chłopaka,  bo to pachnie wykorzystaniem, chyba że mieszka razem i przyczynił się do zużycia  mieszkania.

100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

A jeśli ktoś pociąga zwykła pomoc kochanej osobie pod roszczeniowosc to może faktycznie lepiej zostać prostytutka i płacić seksem za takie usługi bo autorowi i tak o nic więcej nie chodziło sądząc po tym jak ta dziewczyna okłamał i mu się nawet nie chciało doradzić jej nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Sara napisał:

To tak jakby ona nagotowala gar bigosu na twoich oczach , ty byś powiedział że jesteś okropnie głodny a ona powiedziała "oj biedny " ty po czym nałożyła tylko sobie zajadala się ze smakiem a ty się gapił, dokładnie tak postapiles, chyba się nie dziwisz że z Tobą zerwała wszelki kontakt , spójrz prawdzie w oczy ,  facet który się nic a nic nie interesuje potrzebami dziewczyny nie jest do niczego potrzebny, to tak jakbyś właśnie ty powiedział że jesteś strasznie głodny a ona to olala i jadła sama , byłbyś z taka dziewczyna? Wątpię 

Co za kreeetynskie porownanie 😀🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×