Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olo

Dziewczyna mnie zostawiła bo mam za małego

Polecane posty

Gość Olo

Jestem dość sporym facetem ( 195cm i 98kg ) ale niestety maksymalna długość mojego ptaszka to zaledwie 14cm 😞 . Kiedy miałem to zrobić z nowo poznaną laską i się przed nią rozebrałem to momentalnie wybuchnęła śmiechem, jeszcze nigdy nie było mi tak głupio, poczułem się jak jakaś pissda. Oczywiście do niczego nie doszło, powiedziała mi że jestem odpychający ze swoim nieproporcjonalnym wackiem i już bardziej wolałaby iść do łóżka z niskim ale dobrze wyposażonym facetem. Totalna załamka 😞 Znacie może jakieś sprawdzone suplementy albo inne środki na wydłużenie penysa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska
9 minut temu, Gość Olo napisał:

Jestem dość sporym facetem ( 195cm i 98kg ) ale niestety maksymalna długość mojego ptaszka to zaledwie 14cm 😞 . Kiedy miałem to zrobić z nowo poznaną laską i się przed nią rozebrałem to momentalnie wybuchnęła śmiechem, jeszcze nigdy nie było mi tak głupio, poczułem się jak jakaś pissda. Oczywiście do niczego nie doszło, powiedziała mi że jestem odpychający ze swoim nieproporcjonalnym wackiem i już bardziej wolałaby iść do łóżka z niskim ale dobrze wyposażonym facetem. Totalna załamka 😞 Znacie może jakieś sprawdzone suplementy albo inne środki na wydłużenie penysa ???

Znajdź niską dziewczynę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość pineska napisał:

Znajdź niską dziewczynę .

Taką do 140 cm:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Ona nie miała więcej jak 160cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska
20 minut temu, Gość Olo napisał:

Ona nie miała więcej jak 160cm 

To znajdź taką której nie posówał pluton. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 473

Kup sobie dmuchaną lalkę w sexshopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

14 cm to idealny rozmiar, głowa do góry 😉 znajdzie się taka dla której będzie za duży, piszę to jako kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua

Głowa do góry autorze, ta dziewczyna to skończona prostaczka i ...ka. Nie wyobrażam sobie wyśmiać kogoś w taki sposób. Mi takie 14 cm wystarczyłoby, wiec pewnie znajdziesz jakaś dajna dziewczynę dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -  -
2 godziny temu, Gość Mua napisał:

Głowa do góry autorze, ta dziewczyna to skończona prostaczka i ...ka. Nie wyobrażam sobie wyśmiać kogoś w taki sposób. Mi takie 14 cm wystarczyłoby, wiec pewnie znajdziesz jakaś dajna dziewczynę dla siebie

A jakby miał mniej i by ci nie wystarczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua
19 minut temu, Gość - - napisał:

A jakby miał mniej i by ci nie wystarczyło?

To byłaby męczarnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×