Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Odrzucacie kobiety z dzieckiem?

Polecane posty

Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja mam dziecko i nie chwaląc się mam ogromne powodzenie:)myślę że nie od tego to zależy 

W sumie żadna z moich koleżanek nie była wychowywana przez mama/tate i ojczyma/macoche, zawsze albo oboje rodziców, albo sama mama i chyba z dwa przypadki znam że miały tylko ojca. Owszem takie osoby stwarzają związki, ale raczej nie na dłużej , 2/3 lata max i rozpada się. Nie znam wieloletnich związków kawalerów z samotnymi matkami. Nawet jak ktoś w to wchodzi to krotkoterminowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia Thursday, July 18, 2019 o 11:54, Gość Gość napisał:

Musisz być baaardzo szczęśliwa, skoro siedzisz na kafe i życzysz innym śmierci. Obyś zdechła😅😅😅

Dziękuję, kiedyś to nastąpi u każdego 😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesica
10 godzin temu, Gość Henryk napisał:

Poznałem żonę gdy jej dzieci, bliźniaki miały ok 1 roku, jesteśmy po już 5 lat. Ojciec nie musi być biologiczny, a synów kocham nad życie. 

Jak można nie pokochać dzieci,  w których jest połowa osoby którą kocham?

Ten temat jest troszkę bez sensu, zapewnić byt i wychować dzieci to nie jest prosta sprawa, wiadomo trzeba być mężczyzną a " panowie" którzy się tak krytycznie wypowiadają, to zwyczajnie ...y nie mężczyźni. 

No ale nadstawić wolałaś ...e, a mężczyzny szukasz do zapewnienia bytu? Naważyłaś sobie piwa to je pij sama prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyjdźcie z domu prawiki i zobaczcie jak wygląda świat, bez odbioru przegrywy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam dziecko a znalazłam osobę która mysli o mnie powaznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mam dziecko a znalazłam osobę która mysli o mnie powaznie

Skad ta pewność, ze myśli poważnie? Bo tak powiedział? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.07.2019 o 10:00, Gość gość napisał:

albo starych kawalerów:)

Starzy kawalerowie się cenią i uganiają za młódkami, nawet oni nie chcą dzieciatych . Prędzej rozwodnik, facet który sam dzieci posiada taką weźmie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.07.2019 o 01:41, Gość Gosc napisał:

Skad ta pewność, ze myśli poważnie? Bo tak powiedział? 

Bo jest moim narzeczonym:) A za 3 tygodnie zostanie moim mężem. Zresztą takie rzeczy się czuje i wie. Po co takie pytanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo jest moim narzeczonym:) A za 3 tygodnie zostanie moim mężem. Zresztą takie rzeczy się czuje i wie. Po co takie pytanie?:)

Zrobi ci dzieciaka i tez cie zostawi, bo to twoje dziecko z poprzedniego zwiazku i jego ojciec ktory bedzie ciagle przylazil i sie wtrącał go wykonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Rany, ale masakra. Dlaczego w naszej kochanej, zasciankowej Polsce ciagle sie uwaza ze dziecko to wada? Wada to alkoholizm, brutalnosc, brak brania odpowiedzialnisci za siebie? Ale dziecko? Gdy kobieta jest odpowiedzialna i dobrze daje sobie rade sama? Zdecydowana wiekszosc kobiet moglaby miec nieslubne dziecko..najczesciej kwestia przypadku i szczescia😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Lola114 napisał:

Rany, ale masakra. Dlaczego w naszej kochanej, zasciankowej Polsce ciagle sie uwaza ze dziecko to wada? Wada to alkoholizm, brutalnosc, brak brania odpowiedzialnisci za siebie? Ale dziecko? Gdy kobieta jest odpowiedzialna i dobrze daje sobie rade sama? Zdecydowana wiekszosc kobiet moglaby miec nieslubne dziecko..najczesciej kwestia przypadku i szczescia😁

Nie wszyscy chcą mieć własne dzieci, a co dopiero wychowywać cudze. To nie jest wada. A przynajmniej nie można tak tego kategoryzować. Ale osoba ma prawo z taką osobą nie chcieć być. Nie rozumiem dlaczego męzczyznom, którzy nie chcą wiązać się z kobietami z dziećmi zarzuca się szereg negatywnych cech i oskarża o zaściankowość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny

Kobiety pod tym względem są mniej tolerancyjne niż faceci bo jak tylko słyszą że facet jest po rozwodzie i ma dziecko to żdana bezdzietna się już nim nie interesuje ewentualnie bardzo brzydkie piszę ze swojego doświadczenia .Kobieta mając dziecko ma jeszcze spore szanse na znalezienie normalnego faceta o ile chce takiego . Kobiety lubią być okłamywane z tego wynika niestety szczery facet ma przeje...ne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Johnny napisał:

Kobiety pod tym względem są mniej tolerancyjne niż faceci bo jak tylko słyszą że facet jest po rozwodzie i ma dziecko to żdana bezdzietna się już nim nie interesuje ewentualnie bardzo brzydkie piszę ze swojego doświadczenia .Kobieta mając dziecko ma jeszcze spore szanse na znalezienie normalnego faceta o ile chce takiego . Kobiety lubią być okłamywane z tego wynika niestety szczery facet ma przeje...ne 

A nie, ja mam inne obserwacje na ten temat. Faceta odpowiedzialność za dziecko kończy się na łożeniu kasy i weekendowych spotkaniach i znam tatusiów, którzy mają bezdzietne kobiety. W przypadku samotnych matek jest gorzej bo dziecko jest 24/h, do tego kobiety z reguły mniej od mężczyzn zarabiają i dochodzi jeszcze opieka nad tym dzieckiem. Jasne, że taka nie ma problemu z zaspokojeniem potrzeb (właściwie żadna kobieta nie ma, bo zawsze znajdzie się chętny;p) ale nie na dłuższy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie wszyscy chcą mieć własne dzieci, a co dopiero wychowywać cudze. To nie jest wada. A przynajmniej nie można tak tego kategoryzować. Ale osoba ma prawo z taką osobą nie chcieć być. Nie rozumiem dlaczego męzczyznom, którzy nie chcą wiązać się z kobietami z dziećmi zarzuca się szereg negatywnych cech i oskarża o zaściankowość. 

Absolutnie nie. Tak samo jak mozesz lubic niesmiale bladynki a nie rozkrzyczane brunetki. Mozesz lubic kotki, pieski albo dzieci. Nie lubisz dzieci, to samotne mamuski nie dla ciebie, tak samo jak nie lubisz kotkow to samotna kobietka z kotkiem nie dla ciebie. Trzeba sie dipasowac. Ale jak lubisz dzieci, to kobieta z dzieckiem to chyba nie przeszkoda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Lola114 napisał:

Absolutnie nie. Tak samo jak mozesz lubic niesmiale bladynki a nie rozkrzyczane brunetki. Mozesz lubic kotki, pieski albo dzieci. Nie lubisz dzieci, to samotne mamuski nie dla ciebie, tak samo jak nie lubisz kotkow to samotna kobietka z kotkiem nie dla ciebie. Trzeba sie dipasowac. Ale jak lubisz dzieci, to kobieta z dzieckiem to chyba nie przeszkoda 

Lola, za mądra to ty nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Lola, za mądra to ty nie jesteś

ALE ZA TO ŁADNA... Też jednak NIE 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na kafe siedzą sami nieudacznicy, naprawdę nie warto się nimi przejmować, wiekszosc to tu kobiety za rękę nie trzymała, nie wiedzą nic o życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Na kafe siedzą sami nieudacznicy, naprawdę nie warto się nimi przejmować, wiekszosc to tu kobiety za rękę nie trzymała, nie wiedzą nic o życiu 

Toś się pocieszyła lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

Kobieta , sama z dzieckiem ma szanse na związek ale raczej z rozwodnikami lub starszymi, młody facet jak zorientuje się jaki to miód natychmiast będzie się ewakuował. Poza tym to duże ryzyko dla dzieci, pełno przypadków pobitych maluchów przez konkubentów, czyli jednak są takie związki w których nowy wujek rządzi. Problem. UE w tym, ze nikt takich kobiet nie chce tylko problem w tym, ze te kobiety nie są wybredne lub tylko agresorzy i prymitywy wchodzą w układ z kobieta która ma już dzieci. Każda powinna najpierw sprawdzić czy facet liczy się z jej dzieckiem, jeżeli cokolwiek ja zaniepokoi natychmiast powinna kończyć relacje. W przeciwnym razie szykuje dziecku dramatyczne dzieciństwo i podły los. Tzw porządni faceci musza się ostro zakochać ale to żadna gwarancja skoro ojcowie tych dzieci tez kiedyś kochali ich matki a jednak poszli zostawiajac swoje dzieci na pastwę losu i jakiegoś chętnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

O czym wy tumany nastolatki rozmawiajcie,nie wiecie nic o życiu, z patologicznych rodzin pochodzicie,nie macie żadnych wpojonych wartości jesteście zerem to nie wypowiadanie się hamsko o kobietach gnoje,nieroby biedna patologio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodła

A ja nie chcę faceta codziennie oglądać, tylko możemy gdzieś razem wyjść, do restauracji ,kina itd.  Już raz się sparzylam ,więcej już nie chcę, niewierze, boję się, i taki układ wielu kobietom odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale wy tu głupoty piszecie, tragedia. Jest mnóstwo facetów, którzy akceptują taką sytuację i ja jestem na to żywym dowodem:) Ojciec naszego dziecka zostawił nas dla innej. Nigdy nie byłam sama, a teraz jestem w stałym związku od 3 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość GOŚĆ napisał:

O czym wy tumany nastolatki rozmawiajcie,nie wiecie nic o życiu, z patologicznych rodzin pochodzicie,nie macie żadnych wpojonych wartości jesteście zerem to nie wypowiadanie się hamsko o kobietach gnoje,nieroby biedna patologio

Goń się analfabeto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale wy tu głupoty piszecie, tragedia. Jest mnóstwo facetów, którzy akceptują taką sytuację i ja jestem na to żywym dowodem:) Ojciec naszego dziecka zostawił nas dla innej. Nigdy nie byłam sama, a teraz jestem w stałym związku od 3 lat 

Kobiety nigdy nie są same, nadstawiają pierwszemu lepszemu żeby same nie być, muszą mieć żywiciela tak jak kleszcze, wszy i inne robactwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HA!

Facet który nie chce baby z dzieckiem jest niedojrzałym i nieodpowiedzialnym patolem a ona dojrzała i odpowiedzialna, lepsza od dziewicy... No nie mają nas.rane w łebach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość HA HA! napisał:

Facet który nie chce baby z dzieckiem jest niedojrzałym i nieodpowiedzialnym patolem a ona dojrzała i odpowiedzialna, lepsza od dziewicy... No nie mają nas.rane w łebach?

A niby czemu jest gorsza od dziewicy? 

Poza tym ile ty masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuiopl

Zaczynam relacje z taką samotna matka z pracy, ale nie wiem jak to wyjdzie. Jest super seksi, starsza o 4 lata. Też wydaje się taka nie zadbana. 

Ja jestem przystojny i właśnie nie chce dzieci, dlatego pomyślałem o tej koleżance. Już nasze pierwsze prywatne spotkanie było przekładne że względu na dziecko, nie mogła nocować u mnie bo dziecko, ja nie mogłem u niej bo dziecko. Spotykanie się z samotna matka jest bardzo problematyczne. Ale tak, lepszego seksu nigdy nie mialem. 

Nawet dziewczyny które same podchodzą do mnie na ulicy maja większe wymagania niż ta moja koleżanka, ona nie wywiera na mnie żadnej presji ale ma bardzo mało czasu dla mnie. Co to za związek w którym jestem sam. I szczerze boję się tego dzieciaka ciągle myślę że będę musiał oglądać jej byłego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Kuiopl napisał:

Zaczynam relacje z taką samotna matka z pracy, ale nie wiem jak to wyjdzie. Jest super seksi, starsza o 4 lata. Też wydaje się taka nie zadbana. 

Ja jestem przystojny i właśnie nie chce dzieci, dlatego pomyślałem o tej koleżance. Już nasze pierwsze prywatne spotkanie było przekładne że względu na dziecko, nie mogła nocować u mnie bo dziecko, ja nie mogłem u niej bo dziecko. Spotykanie się z samotna matka jest bardzo problematyczne. Ale tak, lepszego seksu nigdy nie mialem. 

Nawet dziewczyny które same podchodzą do mnie na ulicy maja większe wymagania niż ta moja koleżanka, ona nie wywiera na mnie żadnej presji ale ma bardzo mało czasu dla mnie. Co to za związek w którym jestem sam. I szczerze boję się tego dzieciaka ciągle myślę że będę musiał oglądać jej byłego. 

Po co wchodzisz w coś nie będąc pewnym? Zrobisz jej tylko nadzieję. Fajnie się seksi, ale w sumie to czy związek z tego będzie to już nie wiesz? Oszukujesz ją? Czy ona wie o twoich wątpliwościach i jej to odpowiada i z tobą sypia? Masakra jak kobiety się nie szanują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Po co wchodzisz w coś nie będąc pewnym?

No przecież napisał - żeby porochać. Samomamy TYLKO do tego się nadają.

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Masakra jak kobiety się nie szanują 

JEDYNYM jej atutem jest fajny sex. A jedyną nadzieją że znajdą jakiegoś niedorozwoja emocjonalnego i rozstawią pod nim nogi. No chyba że mają własne mieszkanie, to jakiś bezdomny może sie skusi...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×