Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasia 45

Czy wynik 80 w skali wais-r jest niski?

Polecane posty

Czy wynik 80 w skali wisc-r jest niski. Miałam nie dawno robione testy w poradni i wyszedł mi taki wynik oraz nieharmonijny rozwój najlepsze wyniki na poziomie przeciętnym miałam w orientacji wyobraźni i wizualizacji przestrzennej uczeniu się wzrokowo - ruchowym rozumieniu norm i zasad społecznych oraz wiadomości. Najgorsze wyniki miałam w spostrzeganiu szczegółów przewidywaniu konsekwencji zdarzenia początkowego na materiale obrazkowym pamięci werbalnej oraz rozumowaniu arytmetycznym. Jak funkcjonujonują soby z takim poziomem iq? 

To iq przelicza się na procenty? Nie robiłam testu w internecie tylko poradni i tak mi wyszło słyszałam że testy w internecie to bzdury a te są już wiarygodne 

to bardzo niski wynik zobacz rozkłd normalny iq wg tej skali w ktorej robilas. 100 to średnia. jestes bardzo blisko ...a ktory o ile dobrze pamietam ma iq 70 ale nad ...ą i imbecylem masz znaczną przewagę intelektualną :D

https://pl.wikipedia.org/wiki/Iloraz_inteligencji#/media/Plik:IQ_curve.svg

jestes blisko de/bila ale nad id/iotą i imbecylem masz intelektualna przewage :D nie wiem czy to pocieszajace ale takei sa fakty. 

dobrze sobie radzisz w pisowni i składni zdania jak na kogoś tak głupiego - wybacz szczerość :D może byłaś zestresoana robiąc te testy czy z innych przyczyn masz tak niski wynik ? ew. przy ogromnej pracy widać i de/bil może sprawiać wrażenie kogoś o przynajmniej średnim iq. ja by je na twoim mejscu powtórzył. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować