Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lulu

Dlaczego on mi to robi

Polecane posty

Gość Lulu

juz minęło 2 tygodnie odkąd rozstałam sie moim facetem . powiedział ze potrzebuje separacji , potrzebuje byc sam bo nie wie czego chce od życia. Dodał ze mnie kocha ale nie wie czy ze mna chce byc bo za duzo imprezuje i wracam do domu w złym stanie. Mam juz dość tej sytuacji czekania. Jak mozna nie wiedziec czy sie z kims chce byc czy nie???? czy ktos tez tak miał ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta, moj ex. Poscilam wolno bo nie chcialam byc wariantem zawodowym w razie wu.Nie zaluje. Ryzykowna sprawa byc z gościem, który jest niezdecydowany. Nie daj boże wpadka i zostawi Cię z dzieckiem bo stwierdzi,że jednak nie chce byc z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Lulu napisał:

juz minęło 2 tygodnie odkąd rozstałam sie moim facetem . powiedział ze potrzebuje separacji , potrzebuje byc sam bo nie wie czego chce od życia. Dodał ze mnie kocha ale nie wie czy ze mna chce byc bo za duzo imprezuje i wracam do domu w złym stanie. Mam juz dość tej sytuacji czekania. Jak mozna nie wiedziec czy sie z kims chce byc czy nie???? czy ktos tez tak miał ????

Czyli często chlejesz. Też bym się mocno zastanowiła, czy chcę być z taką osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia

coooo ?! dzieci robic a nie imprezowac ! w glowach sie co niektorym poprzewracalo. jak mozna imprezowac, kiedy ma sie mozliwosc poczecia nowego zycia ? ludzie z imprez ci nie podadza szklanki wody na starosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu

raz na dwa miesiące wychodziłam gdzieś i sobie za duzo folgowałam to chyba nie tak duzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia
6 minut temu, Gość Lulu napisał:

raz na dwa miesiące wychodziłam gdzieś i sobie za duzo folgowałam to chyba nie tak duzo ?

to duzo ! powinnas byc teraz w stanie blogoslawionym i nie dotykac alkoholu ! dziecko to najwieksze szczescie i blogoslawienstwo jakie moze sie w zyciu przytrafic ! docen to ze masz mozliwosc zeby zajsc w ciaze a nie glupoty ci w glowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

wiesz co innego wypić jednego drinka na imprezie a co innego sie nawalić tak konkretnie. Faceci nie chcą pijaczek wręcz uciekają od nich. Kobieta nawalona wedle świata to nieodpowiednia kobieta i świat zawsze będzie na taka zle patrzył 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

ciekawe jak ma zajść w tą "ciąże"  skoro już ze sobą nie są.

hahaha. Ale ludzie piszą głupoty . Boże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Lulu napisał:

juz minęło 2 tygodnie odkąd rozstałam sie moim facetem . powiedział ze potrzebuje separacji , potrzebuje byc sam bo nie wie czego chce od życia. Dodał ze mnie kocha ale nie wie czy ze mna chce byc bo za duzo imprezuje i wracam do domu w złym stanie. Mam juz dość tej sytuacji czekania. Jak mozna nie wiedziec czy sie z kims chce byc czy nie???? czy ktos tez tak miał ????

Zawsze gadaja ze chca byc sami a po miesiacu nowa dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia
Przed chwilą, Gość Grzesiek napisał:

ciekawe jak ma zajść w tą "ciąże"  skoro już ze sobą nie są.

hahaha. Ale ludzie piszą głupoty . Boże !

niech znajdzie innego i zajdzie z nowym facetem ! z urodzeniem dziecka nie mozna zwlekac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja sądzę, że już nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia
5 minut temu, Gość Grzesiek napisał:

ciekawe jak ma zajść w tą "ciąże"  skoro już ze sobą nie są.

hahaha. Ale ludzie piszą głupoty . Boże !

albo moze poprosic jej bylego zeby ja zaplodnil. z urodzeniem dziecka nie wolno zwlekac i trzeba rodzic jak najwiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buriksoneria

A niech sobie idzie. Pożycz mu szerokiej drogi, kopnij na rozpęd i będzie dobrze :) zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
1 minutę temu, Gość mamusia napisał:

albo moze poprosic jej bylego zeby ja zaplodnil. z urodzeniem dziecka nie wolno zwlekac i trzeba rodzic jak najwiecej !

a może weź koło i jebnij się  w czoło 🙂 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zawsze gadaja ze chca byc sami a po miesiacu nowa dziewczyna

Taka gadka szmatka. Facet nie potrafi, z jakiś przyczyn, powiedzieć kobiecie wprost, że nie chce już z nią być, tylko kręci, że nie wie i potrzebuje separacji. Też byłam w takiej sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia
3 minuty temu, Gość Grzesiek napisał:

a może weź koło i jebnij się  w czoło 🙂 hahaha

nie zycze sobie takich odzywek do mnie ! jestem porzadna i szanowana na osiedlu mama 7 dzieci (a kolejne w drodze) i jebnac to co najwyzej ty mozesz, ale swoja zone, zeby jej zrobic dzidziusia ! ile masz dzieci ? pewnie 0 albo 1 albo 2 ha ha, i ty uwazasz ze mozesz do mnie pisac ? za wysokie progi na twoje nogi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
3 minuty temu, Gość mamusia napisał:

nie zycze sobie takich odzywek do mnie ! jestem porzadna i szanowana na osiedlu mama 7 dzieci (a kolejne w drodze) i jebnac to co najwyzej ty mozesz, ale swoja zone, zeby jej zrobic dzidziusia ! ile masz dzieci ? pewnie 0 albo 1 albo 2 ha ha, i ty uwazasz ze mozesz do mnie pisac ? za wysokie progi na twoje nogi !

MADKA POLKA z pincet plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia
1 minutę temu, Gość Grzesiek napisał:

MADKA POLKA z pincet plusa

bede miec juz 4 tysiace na miesiac z 500 + zazdroscisz? ta kasa jest z twoich podatkow, ty placisz na moje dzieci grzesiu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takiemu to sama pomogłabym w pojęciu decyzji.Dla mnie to koniec, mam szacunek do samej siebie a mój czas jest cenny.Szkoda nerwów bo nic dobrego to nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz
39 minut temu, Gość Lulu napisał:

raz na dwa miesiące wychodziłam gdzieś i sobie za duzo folgowałam to chyba nie tak duzo ?

Jak dla mnie to jakbyś w ogóle nie wychodziła, z klasztoru częściej babki wychodzą 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz
6 minut temu, Gość mamusia napisał:

bede miec juz 4 tysiace na miesiac z 500 + zazdroscisz? ta kasa jest z twoich podatkow, ty placisz na moje dzieci grzesiu 😉

Nieźle a z jednego źródła brałaś czy nie wiadomo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia
Przed chwilą, Gość Mariusz napisał:

Nieźle a z jednego źródła brałaś czy nie wiadomo ?

no niestety nie jestem pewna kto jest ojcem 3 z moich dzieci ale pozostalej 5 wiem kto jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

To czemu bronisz Lulu na impry chodzić, niech się bawi 😉 przyjdzie czas urodzi, moze i wincyj niż Ty 😉

Moze zabiorę ją ze sobą i zapomni o niezdecydowanym facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez mnie kopnął w dup e dwa tygodnie temu i uważam, ze zdrowy ch*uj mu na leb

zyj swoim życiem, baw się i nie patrz na żadnego faceta bo nie sa tego warci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia
1 minutę temu, Gość Mariusz napisał:

To czemu bronisz Lulu na impry chodzić, niech się bawi 😉 przyjdzie czas urodzi, moze i wincyj niż Ty 😉

Moze zabiorę ją ze sobą i zapomni o niezdecydowanym facecie

bo trzeba rodzic caly czas, nie wazne z kim, a nie sie zajmowac glupotami ! dobra, ja ide do moich dzieci, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia
1 minutę temu, Gość mamusia napisał:

bo trzeba rodzic caly czas, nie wazne z kim, a nie sie zajmowac glupotami ! dobra, ja ide do moich dzieci, pa

tzn. nie wazne z kim miec dziecko 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w ogóle nie wychodzę na imprezy i też się mnie facet czepia 😢

On już nie wróci niestety.Idź na imprezę i olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×