Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jajajajxxx

Ciocia bez stanika

Polecane posty

Gość Jajajajxxx

Po krotce, mam 23 lata i mieszkam z rodziną w bliźniaku, ogolnie mieszkamy we 3 rodziny, jedna rodzina obok nas druga nad nami. W tej rodzinie nad nami jest ciocia i wujek, nie mają dzieci są w wieku około 50+, i teraz do sedna ciocia ma tak ogromne piersi, naturalne na pewno, trzymałbym jedna pierś w dwóch dłoniach i ciocia chodzi bez stanika widać to jak jest bardzo gorąco, bo suty jej stoją niesamowicie i to mnie bardzo podnieca, nie mogę opanować wzwodu i mam straszną ochotę na jej cycki.. gdy ja tak widzę zerwalbym z niej ta koszulkę ale to tylko fantazje.. i teraz pytanie, ma sens jakieś działanie w tym kierunku czy mogę już powiedzieć o sobie, za jestem wynaturzony xD? Pragnę dodać jeszcze, że nie raz przyłapała mnie jak się masturbuje jak byłem młodszy i nie wychodziła od razu z pokoju tylko popatrzyła chwilę powiedziała i wyszla xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Chodź bez majtek w krótkich spodenkach niech widzi Twojego pe*nisa. Zobaczysz czy będzie zwracala uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajaxxx
31 minut temu, Gość Jjj napisał:

Chodź bez majtek w krótkich spodenkach niech widzi Twojego pe*nisa. Zobaczysz czy będzie zwracala uwagę.

W sumie, co mi szkodzi, zrobię tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Kąp się przy otwartych drzwiach. Udaj że spada Ci ręcznik jak idziesz. Zobaczysz jej reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajaxxxx
8 minut temu, Gość Jjj napisał:

Kąp się przy otwartych drzwiach. Udaj że spada Ci ręcznik jak idziesz. Zobaczysz jej reakcję.

Zrobię tak, myślałem o tym już wcześniej, nawet dla nowego bodźca warto tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysio

Dymy 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczek

Ciocia ewidetnie czeka na twój ruch ... 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Ty też ja podglądaj jak się kąpie. Zobaczysz czy ma ci*pe podgolona czy zarosnieta jak bóbr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekZdR

Jak będziesz Pił Wodę Mineralną  to przypadkowo wylej na jej biust i będzie prześwitywał i patrz uważnie na jej reakcje 🙂  Patrz jej głęboko w oczy ......i potem na cycuszki 🙂 żeby widziała że patrzysz 😈🤤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie Je

Czekam na rozwój wydarzeń.

Możesz tez wyskoczyć w bokserkach ze niby czegos zapomniałeś lub bez " na szybko"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domino

No właśnie czekamy na relacje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×