Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GGG

Czy niski mężczyzna może podrywać wyższą kobietę?

Polecane posty

Gość sses

yhmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Bo akurat mężczyzna powinien być wyższy od kobiety. U kobiety niski wzrost to niekoniecznie wada, u faceta niestety juz tak.

Ale za to np. u kobiety większą wadą jest nadwaga niż u mężczyzny, kobieta powinna być piękna, a facet niekoniecznie.

Więc to nie jest tak, że od kobiet się niczego nie wymaga w kwestii wyglądu, wręcz przeciwnie wymaga się więcej niż od facetów.

Z tym, że akurat niekoniecznie wysokiego wzrostu bo kobieta przede wszystkim ma być subtelna, delikatna, ładna. Więc jak jest drobna, to jest dla większości społeczenstwa ok.

A facet ma być męski, więc jeśli nie ma idealnie pieknej twarzy, albo nawet ma lekka nadwage to nie jest aż taka wada jakby byla u kobiety, za to wysoki wzrost dodaje mu meskosci, wiec jest to traktowane jako zaleta

Co za porównanie. Z tego co wiem na wzrost nie ma się wielkiego wpływu, natomiast na wagę tak, chyba że jest się chorym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O bejbe
1 godzinę temu, Gość Singiel napisał:

Co za porównanie. Z tego co wiem na wzrost nie ma się wielkiego wpływu, natomiast na wagę tak, chyba że jest się chorym. 

Ale bzdury facet ma być facet i ma mieć wiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Singiel napisał:

Co za porównanie. Z tego co wiem na wzrost nie ma się wielkiego wpływu, natomiast na wagę tak, chyba że jest się chorym. 

Nie ma się wpływu ale tak jest. Nikt nie mowil ze zycie jest sprawiedliwe. Kobiety czy faceci tez nie naja wplywu na twarz a wiadomo ze jedni są piękni, inni brzydcy i nie mow ze makijaz jakkolwiek zblizy brzydka do tej pieknej, albo kiepska figura z ktora niektóre kobiety sie rodza. Jestem niski, mam 171 i to rozumiem, znajduje piękne niskie kobiety nawet tzw 10 tki bo mam tez ladna twarz. Takie zycie. Na choroby tez nikt wpływu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Osobiscke wole.swoja ladna twarz i uśmiech gdy patrze się lustro, niz gdybym mial byc wysoki a paskudny z geby bo znam takich.. w.ogóle niektorzu wysocy wygladaja jak klocr nieformene. A dodatkowo jak mijam ludzo na ulocy to prawie wszyscy wydają się rowni, faceci. Kobietek duzo niskich wiec to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wolę wyższych, ale sama mam 162 cm, trudno o niższego. Raz miałam faceta około 170 cm (miał pewnie między 168-172cm), podobał mi się, miał powodzenie u niskich i średnich dziewczyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ouu

Ouu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyy

mysle ze probowac zawsze warto znam kilak takich par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×