Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośc 22

Czy można wybaczyć zdradę?

Polecane posty

Czy da się wybaczyć zdradę? Czy da się zapomnieć o tym, że mąż zdradził? Czy wszystko może być jak dawniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybaczyc tak 

ale czy warto ? zapomniec raczej nie . sama ocen  na jakim jestescie etapie moze warto ale pamientaj raz zdradzil zdradzi kolejny kolejny. nie wierz zapewnienach to nałogowi kłamcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż mnie zdradził jakiś czas temu, pracował wtedy zagranicą, mieszkał że swoimi znajomymi... I zrobił to z koleżanką o czym dowiedziałam się od niego samego, powiedział mi bo bał się że dowiem się od niej, próbuję wybaczyć i zapomnieć bo bardzo go kocham i mamy małe dziecko, ale w każdej kłótni to wraca jak bumerang, ciągle mu to wypominam przez co czuje się winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona

nie wybaczać,  bo nigdy o tym nie da się zapomnieć, tej krzywdy sie nie da wybaczyć.Krzywda, jesli chodzi o uczucia, ale i o zdrowie-kto wie, co przywlecze od "koleżanki". Stałe związki służą przecież higienie fizycznej i psychicznej.Miał czas się wyszalec przed aktualnym związkiem, a jesli mial potrzeby będąc z dala od aktualnej partnerki,mógł się onanizować-myśląc o niej. Zamiast zdradzać, lepiej zakonczyc związek, i nie oszukiwać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, gośc 22 napisał:

Mąż mnie zdradził jakiś czas temu, [...] zrobił to z koleżanką o czym dowiedziałam się od niego samego, powiedział mi bo bał się że dowiem się od niej [...]

Jesteś w o tyle komfortowej sytuacji, że się o zdradzie w ogóle dowiedziałaś, część zdradzanych kobiet żyje w błogiej nieświadomości. Poszukaj pozytywnych stron, Twój mąż się przyznał, a to znaczy, że jeszcze mu zależy. Gdyby nie żywił do Ciebie żadnych uczuć, byłoby mu obojętne, czy się dowiesz od tej koleżanki, czy kogoś innego. Także istotna jest teraz jego postawa i zachowanie - czy stara się naprawić relacje z Tobą oraz czy żałuje tego, co zrobił. Równie ważna jest świadomość nt przyczyn jego zdrady, ponieważ zazwyczaj chodzi o niespełnienie potrzeb w związku, niewystarczające zadowolenie, nieusatysfakcjonowaną podświadomość. Jeśli solidnie wspólnie popracujecie nad relacją, być może uda się Wam ją odbudować. Ale na zapewne sporo czasu musi jeszcze minąć i przybyć sporo pozytywnych wspomnień, by emocje opadły, a uraza i dystans zniknęły. Może Tobie Autorko pomóc wiedza odnośnie męskiego podejścia do seksu, który nie musi się łączyć z emocjami i mieć wymiar stricte fizyczny. Mówiąc brzydko - w takim przypadku - Twój mąż zwyczajnie użył sobie koleżanki, tak, jak używa innych przedmiotów użytku codziennego. Nie został on Tobie odebrany. Co innego, jeśli chodzi o zdradę także emocjonalną, kiedy w grę wchodzi już przywiązanie i głębsze uczucia - wtenczas ciężej przychodzi ratunek dla związku, jak i na ogół większa jest szansa, że zdrada powtórzy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×