Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pravda

Polki są nudne i nie mają zainteresowań

Polecane posty

Gość pravda

Wielokrotnie rozmawiałem z kobietami z zagranicy, każda miała wiele zainteresowań, dało się z nimi porozmawiać na wiele tematów, były otwarte i chętne do rozmowy. Natomiast z Polkami nigdy mi się to nie udało, zawsze naburmuszone, o niczym się nie da porozmawiać, próbowałem wiele razy ciągnąć rozmowę (bez żadnego punktu odniesienia), ale to nic nie dawało... Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

a o czym takim rozmawiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adieuuus

polki mają wiecznie mine jaby sra'ły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
46 minut temu, Gość abc napisał:

a o czym takim rozmawiałeś?

O wszystkim. Zagraniczne kobiety mają mnóstwo zainteresowań, filmy, książki, podróże (nie do pięciogwiazdkowych hoteli, żeby się lansować na plaży/basenie), znają wiele języków...

Z Polkami można rozmawiać tylko o serialach i ploteczkach, bo niczym innym się nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

Do tego ekonomia, technologia...

No i często uprawiają jakiś sport i wyglądają o wiele atrakcyjniej niż Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Siedzi koleś na damskim forum i się żali...

Jak Ci Polki nie odpowiadają to się umawiaj z kobietami z zagranicy - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
6 minut temu, Gość pravda napisał:

Do tego ekonomia, technologia...

No i często uprawiają jakiś sport i wyglądają o wiele atrakcyjniej niż Polki.

I jeszcze np. taniec, historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Siedzi koleś na damskim forum i się żali...

Jak Ci Polki nie odpowiadają to się umawiaj z kobietami z zagranicy - proste.

To wy się żalicie, jacy to my jesteśmy beznadziejni. Ja wam tylko pokazuję, że wy wcale nie jesteście takie idealne za jakie się uważacie 😄

Polki mi odpowiadają. Te z zainteresowaniami. Ale wy, nawet jeśli macie zainteresowania, to nie chcecie o nich rozmawiać z nieprzystojnymi mężczyznami. Nie jesteście zainteresowane nawet koleżeńskimi relacjami z mężczyznami brzydkimi lub przeciętnymi z wyglądu.

Kobiety z zagranicy są dużo bardziej otwarte i chętne na wymianę poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
3 minuty temu, Gość pravda napisał:

I jeszcze np. taniec, historia...

I sztuka, teatr, literatura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość pravda napisał:

To wy się żalicie, jacy to my jesteśmy beznadziejni. Ja wam tylko pokazuję, że wy wcale nie jesteście takie idealne za jakie się uważacie 😄

Polki mi odpowiadają. Te z zainteresowaniami. Ale wy, nawet jeśli macie zainteresowania, to nie chcecie o nich rozmawiać z nieprzystojnymi mężczyznami. Nie jesteście zainteresowane nawet koleżeńskimi relacjami z mężczyznami brzydkimi lub przeciętnymi z wyglądu.

Kobiety z zagranicy są dużo bardziej otwarte i chętne na wymianę poglądów.

To szukaj sobie laski z zagranicy, zamiast żalić się tutaj. W czym masz problem? Jak Polki takie okropne i nie chcą z Tobą rozmawiać to szukaj gdzie indziej. Powodzenia. Mam nadzieję, że kogoś znajdziesz i przestaniesz zrzędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
5 minut temu, Gość gość napisał:

To szukaj sobie laski z zagranicy, zamiast żalić się tutaj. W czym masz problem? Jak Polki takie okropne i nie chcą z Tobą rozmawiać to szukaj gdzie indziej. Powodzenia. Mam nadzieję, że kogoś znajdziesz i przestaniesz zrzędzić.

Haha, no tak, najlepiej wysyłać mnie za granicę zamiast zastanowić się i popracować nad sobą 🙂

Wolę mieszkać w Polsce niż za granicą, ale jak nie będę miał wyjścia, to wyjadę. I będę szczęśliwie żył z normalną kobietą, a wy dalej będziecie narzekać, jacy ci Polacy są beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman

Polki sa tez kiepsciutkie w seksie i faktycznie ciagle skrzywione i niezadowolone bo to moja wina ze w kaliforni nie mieszkaja ? Do tego te co sa juz dlugo w zwiazku zawsze d0pa szczekaja i wiecznie im cos nie pasuje. Zawsze dza ryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
3 minuty temu, Gość pravda napisał:

Haha, no tak, najlepiej wysyłać mnie za granicę zamiast zastanowić się i popracować nad sobą 🙂

Wolę mieszkać w Polsce niż za granicą, ale jak nie będę miał wyjścia, to wyjadę. I będę szczęśliwie żył z normalną kobietą, a wy dalej będziecie narzekać, jacy ci Polacy są beznadziejni.

Człowieku ja sobie znalazłam Niemca i jestem najszczesliwsza pod słońcem. Nie ujadaj tylko wyjedź. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość adieuuus napisał:

polki mają wiecznie mine jaby sra'ły

Ciekawe, czy lepsze to, czy przyklejony uśmiech będący efektem propagandy pozytywizmu... Osobiście obu nie uważam za zbytnio zachęcających do interakcji i zawierania znajomości.

1 godzinę temu, Gość pravda napisał:

Polki są nudne i nie mają zainteresowań

To samo tyczy się na ogół Polaków. Polskie społeczeństwo jest, niestety, przyziemne... inaczej mówiąc, jest dokładnie takie, jakie uwarunkowania w państwie. Wraz ze zmianami systemowymi miałaby szansę odmienić się również mentalność większości. Póki co - jeszcze, bądź już - daleko nam do zachodnich perspektyw i 'luzu'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo
1 minutę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Człowieku ja sobie znalazłam Niemca i jestem najszczesliwsza pod słońcem. Nie ujadaj tylko wyjedź. Powodzenia 🙂

Niemca, bleee juz wolalbym z kyrzwym polskim pyszczkiem sie zwiazac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość pravda napisał:

Haha, no tak, najlepiej wysyłać mnie za granicę zamiast zastanowić się i popracować nad sobą 🙂

Wolę mieszkać w Polsce niż za granicą, ale jak nie będę miał wyjścia, to wyjadę. I będę szczęśliwie żył z normalną kobietą, a wy dalej będziecie narzekać, jacy ci Polacy są beznadziejni.

Oczywiście, że lepiej. Co Ty myślisz, że ktoś ma się do Ciebie dostosowywać? Jak Ci nie pasują Polki to szukaj nie-Polek, zamiast liczyć, że ktoś będzie się dla Ciebie zmienić.

No i tego Ci życzę.

Resztę posta pominę milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że lepiej. Co Ty myślisz, że ktoś ma się do Ciebie dostosowywać? Jak Ci nie pasują Polki to szukaj nie-Polek, zamiast liczyć, że ktoś będzie się dla Ciebie zmienić.

No i tego Ci życzę.

Resztę posta pominę milczeniem.

Nie, nie chodzi o to, by ktokolwiek się do mnie dostosowywał. Po prostu nie zrozumiałaś posta. Skoro tak narzekacie na Polaków, że są beznadziejni, to może pomyślcie, co wy macie do zaoferowania, zastanówcie się nad sobą i zmieńcie coś.

A dziękuję, wzajemnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość emo napisał:

Niemca, bleee juz wolalbym z kyrzwym polskim pyszczkiem sie zwiazac. 

Nikt Ci nie broni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo

Polki zawsze sycza i zawsze niezadowolone z czegos. Tragedia...okropne te baby mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Przed chwilą, Gość bolo napisał:

Polki zawsze sycza i zawsze niezadowolone z czegos. Tragedia...okropne te baby mamy.

Tak. One same nie wiedzą, czego chcą, mają ogromne wymagania, a same niewiele do zaoferowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość pravda napisał:

Nie, nie chodzi o to, by ktokolwiek się do mnie dostosowywał. Po prostu nie zrozumiałaś posta. Skoro tak narzekacie na Polaków, że są beznadziejni, to może pomyślcie, co wy macie do zaoferowania, zastanówcie się nad sobą i zmieńcie coś.

A dziękuję, wzajemnie 😉

Dla mnie to zdanie: "Haha, no tak, najlepiej wysyłać mnie za granicę zamiast zastanowić się i popracować nad sobą" brzmi jednoznacznie ale nie będę się kłócić.

Mój mąż jest Francuzem, więc proszę nie traktować mnie jak to mityczne "wy", mnie ten problem nie dotyczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
6 minut temu, Gość gość napisał:

Dla mnie to zdanie: "Haha, no tak, najlepiej wysyłać mnie za granicę zamiast zastanowić się i popracować nad sobą" brzmi jednoznacznie ale nie będę się kłócić.

No brzmi jednoznacznie, dlatego nie wiem, gdzie ty tu wyczytałaś cokolwiek o dostosowywaniu się.

6 minut temu, Gość gość napisał:

Mój mąż jest Francuzem, więc proszę nie traktować mnie jak to mityczne "wy", mnie ten problem nie dotyczy 😉

To szczęścia życzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
6 minut temu, Gość gość napisał:

Mój mąż jest Francuzem, więc proszę nie traktować mnie jak to mityczne "wy", mnie ten problem nie dotyczy 😉

Pewnie jakiś francuski przegryw, którego żadna Francuzka nie chciała, to se Polkę wziął 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie są baby

Polki skaczą wokół obcokrajowców, nawet tych brzydkich i biednych, a Polakami gardzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc gosc
5 minut temu, Gość takie są baby napisał:

Polki skaczą wokół obcokrajowców, nawet tych brzydkich i biednych, a Polakami gardzą!!!

To prawda. Nawet taka moja kolezanka odpychala zalety wszystkich fajnych polskich chlopakow i sie zwiazala z francuskim muslimem. Rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman

Jak Polka spotka anglika i poczuje ze bedzie mogla z nim swoja lamana angielszczyzna zamienic slowo to poczuje sie jak kalifornijska gwiazda. W sumie anglia blizej kaliforni niz polska. Taki John  z kancila to moze w dresie chodzic i w d0pie grzebac ale polska gwiazada zostanie powalona na kolana i bedzie sie za takim czolgala bo John a nie Maciek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polki są nudne, bierne i kłody w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ukrainka - tak, Rosjanka - tak, Azjatka - tak, amerykanka - nie, angielka - nie, polka - NIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie są baby
38 minut temu, Gość roman napisał:

Jak Polka spotka anglika i poczuje ze bedzie mogla z nim swoja lamana angielszczyzna zamienic slowo to poczuje sie jak kalifornijska gwiazda. W sumie anglia blizej kaliforni niz polska. Taki John  z kancila to moze w dresie chodzic i w d0pie grzebac ale polska gwiazada zostanie powalona na kolana i bedzie sie za takim czolgala bo John a nie Maciek.

Taki John to może nawet wyglądać jak typowy polski Janusz albo być megabrzydalem, ale i tak Polki na niego polecą, bo obcokrajowiec. I to nawet nie musi być John, wystarczy dowolny obcokrajowiec, nawet z jakiegoś biedniejszego niż Polska kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×