Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Janusz

Coraz częściej'właściciele klubów, barów i dyskotek wywieszają przed drzwiami: "Strefa wolna od LGBT"

Polecane posty

Gość Janusz

Czym innym jest tolerancja (nie mylić z akceptacją!) wobec homoseksualistów jako takich, czym innym tolerowanie homoterroryzmu organizacji LGBT które włażą że swym brudem w nasze życie! Chorzy psychicznie wykolejeńcy, średnio dożywający ledwo 42 lat wskutek swych odrażajacych niehigienicznych praktyk nie będą mieli żadnego "równego traktowania** w katolickiej wiernej Bogu Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas prawdy

Uliczne obsceniczne parady homo-bojówek,włażenie aktywistów i ,aktywistek LGTB do miejsc pracy,uczelni a nawet szkół powszechnych to takie same metody jak ich brunatnych poprzedników. Zastraszaniu spoleczeństwa i pojedyńczych oponentów służą sfingowane procesy sądowe ,nagonki w mediach lub niszczenie cudzego mienia np. napisy na drzwiach ,na domach czy uszkadzanie aut.Przecież to są typowo totalitarne ,faszystowskie metody co gorsza nakierowane nie tylko na zastraszanie starszych ale nawet na deprawacje dzieci i młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka z dziećmi

smierdziel biedron pojechal do unii kapować i donosić na Polske zboczony antypolak i chory pederasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

po proszę o listę obiektów, a zapewniam, że będzie bojkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i dobrze. Sam jestem jak najbardziej za związkami homo, a nawet ślubami. Ale ich agresja i nachalność już mnie naprawdę wkur.wia.

Ile oni stanowią? 5% społeczeńśtwa? Ile wciąż można pier/dolić o takiej mniejszości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i dobrze. Sam jestem jak najbardziej za związkami homo, a nawet ślubami. Ale ich agresja i nachalność już mnie naprawdę wkur.wia.

Ile oni stanowią? 5% społeczeńśtwa? Ile wciąż można pier/dolić o takiej mniejszości? 

jaka agresja? jeżeli jakaś jest to jest to agresja odwzajemniona i odpowiadająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

po proszę o listę obiektów, a zapewniam, że będzie bojkot.

ja też, co prawda nie jestem homoseksualna ale chętnie zbojkotuje takie miejsca ze wzglądu na homoseksualnych mi bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

jaka agresja? jeżeli jakaś jest to jest to agresja odwzajemniona i odpowiadająca.

Strefa wolna od LGBT to jest właśnie agresja odwzajemniona i odpowiadająca, pacanie. Ale udawaj głupa dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Strefa wolna od LGBT to jest właśnie agresja odwzajemniona i odpowiadająca, pacanie. Ale udawaj głupa dalej.

tak a to ktoś może napada na osoby pary heteroseksualne i mówi, że to zboczeńcy albo chorzy czy biją chłopaka i dziewczyna za trzymanie się za ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Strefa wolna od LGBT to jest właśnie agresja odwzajemniona i odpowiadająca, pacanie. Ale udawaj głupa dalej.

chętnie zbojkotuję strefę wolną od LGBT, osobiście wolę miejsca gdzie zarówno para hetero jak i homo mogła się trzymać za ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

chętnie zbojkotuję strefę wolną od LGBT, osobiście wolę miejsca gdzie zarówno para hetero jak i homo mogła się trzymać za ręce.

bo mam takie osoby w najbliższej rodzinie, chcę żeby kuzynka mogła iść z dziewczyną za rękę tak jak ja mogę z moim chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żdziśko

won do berlina ciągnąć kapucyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×