Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna

zazdrosna jestem

Polecane posty

Gość taka jedna

zazdrosna jestem o byłą mojego faceta, no jeszcze tak nie miałam i strzela mnie ch.u.j,, bo to zatruwa mi całe dnie. Poza ty, nie mogę znieść myśli ze ona go skrzywdziła i ma się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój były
5 minut temu, Gość taka jedna napisał:

zazdrosna jestem o byłą mojego faceta, no jeszcze tak nie miałam i strzela mnie ch.u.j,, bo to zatruwa mi całe dnie. Poza ty, nie mogę znieść myśli ze ona go skrzywdziła i ma się dobrze

Ja już nie jestem o ciebie zazdrosny ale myślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chora
6 minut temu, Gość taka jedna napisał:

zazdrosna jestem o byłą mojego faceta, no jeszcze tak nie miałam i strzela mnie ch.u.j,, bo to zatruwa mi całe dnie. Poza ty, nie mogę znieść myśli ze ona go skrzywdziła i ma się dobrze

Skoro masz faceta to chyba dobrze,że z nią nie jest, bo miałaś szansę go poznać.Ale jak widać masz jakieś problemu natury psychicznej,że nie rozumiesz swego szczęścia tylko jakieś dziwne wizje widzisz.Współczuję facetowi kolejnej jak widać chorej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość taka jedna napisał:

zazdrosna jestem o byłą mojego faceta, no jeszcze tak nie miałam i strzela mnie ch.u.j,, bo to zatruwa mi całe dnie. Poza ty, nie mogę znieść myśli ze ona go skrzywdziła i ma się dobrze

kobieta by tak nie napisała, poza tym chyba nie ma się zbyt dobrze kto sie poza małżeństwem otwarcie "rozgląda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna

Nie rozumiecie, doceniam swoje szczęście i nie mam problemów natury psychicznej. Nie robię mu żadnych wymówek ani nie robię awantur, jej tematu nie poruszamy. Jestem po prostu trochę zazdrosna :( i często myślę o tym czy on wolałby być z nią, bo bardzo się różnimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość taka jedna napisał:

zazdrosna jestem o byłą mojego faceta, no jeszcze tak nie miałam i strzela mnie ch.u.j,, bo to zatruwa mi całe dnie. Poza ty, nie mogę znieść myśli ze ona go skrzywdziła i ma się dobrze

Czy to znaczy, że chciałabyś by coś jej się stało?  Może na temat skrzywdzona ona ma inne zdanie niż twój ukochany? Nie we wszystko należy wierzyć facetowi,  którego krotko się zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Czy to znaczy, że chciałabyś by coś jej się stało?  Może na temat skrzywdzona ona ma inne zdanie niż twój ukochany? Nie we wszystko należy wierzyć facetowi,  którego krotko się zna.

Nie, nic z tych rzeczy. Znam go już trochę, facet kocha całym sercem. A co do niej to wiem jak się zachowywała po rozstaniu, nie dość że go zdradzała to jeszcze na jego oczach obnosiła się czułościami z innym. Krew mnie zalewa na takie chamstwo, może nawet to nie zazdrość co chęć "pomsty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Całym sercem kocha cię...:/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×