Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Maż ciągle mnie poniża mówi że nic nie robię

Polecane posty

Gość Josc

Kobieto obudź się jak można żyć z takim człowiekiem .No jak?Myślisz że dzieci są szczesliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Moj maz lubi porzadek ale nie bardzo sie przykladal do sprzatania. Raz podczas sprzeczki o to wygarnal mi Ze wiecej zarabia to powinien mniej robic. Oboje pracujemy. Ja bylam swiezo po studiajch... mialam ochote go zostawic naszczescie widzial Jak mnie to zabolalo I mnie przeprosil I sie nie migaod sprzatania I innych obowiazkow teraz. Kocham ale chyba nigdy nie zapomne tych slow.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A potem faceci dziwią się, że tyle jest rozwodów z powództwa kobiet 😄 Żałośni faceci myślą, że jak przynoszą wypłate do domu to już nic więcej nie muszą. NIC. Nawet mieć szacunku do żony.

Autorko wyprowadz się  na jakiś czas, wygarnij mu i zobaczysz co na to facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie, 500 plus na dzieci. Owszem, jak maz bedzie brać dokladnie po równo dzieci do siebie to nie chce alimentow (ale w to wątpię). Poza tym ściery... dziękuję bardzo. Dlaczego kobieta w toksycznym związku jest ok, a jak odejdzie i szuka sprawiedliwości to już sciera bo domaga się pomocy w utrzymaniu jego dzieci? Dlaczego państwo ms je utrzymywać i matka zarabiające 3 tyś?

Jeśli będziecie po równo się dziećmi zajmować to nie należą Ci się alimenty a 500plus do podziału po pół. To jest sprawiedliwe a nie dzieci po pół u każdego a dla Ciebie jeszcze kasa 😱 sama jestem po rozwodzie i mamy opiekę naprzemienna i nawet nie przyszło mi na myśl żeby wyskakiwac z alimentami, przez takie jak Ty ojcowie po rozwodzie uważają że matka żyje z alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×