Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja.

Nie chcę kobiety materialistki!

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

No patrz a jednak patrzysz na wyglad chlopcze 🙂

Nie patrzę na wygląd, ale brzydsza/grubsza ode mnie być nie może 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Przed chwilą, Gość 9393 napisał:

Nie zwracaj uwagi na majaki hipokryty polskiego po uprzednio wypitym denaturacie

Nie jestem hipokrytą, denaturatu nie pijam, w ogóle żadnych używek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie patrzę na wygląd, ale brzydsza/grubsza ode mnie być nie może 🤣

Brzydsza - może być. Grubsza - nie, bo to nie kwestia wyglądu, tylko niezadbania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
1 minutę temu, Gość szkoda gadać napisał:

Nie mam zakoli.

A ja znam wiele.

Nie patrzę. Na wygląd patrzyłbym, gdybym wymagał ładnej. Szukanie kogoś na swoim poziomie nie jest patrzeniem na wygląd.

A akurat mężczyźni częściej obniżają wymagania dotyczące wyglądu niż kobiety.

A skąd wiesz co jest twoim poziomem ? może oceniasz się dużo wyżej niż jesteś, ja jestem wysoką szczupła blondynka z małym nosem dużymi ustami i lekko skosnymi oczami jak u rosjanki , piszą do mnie tylko lysi z małymi ustami albo takie typowe Janusze w gaciach z bazaru co myślą że im się barbie należy pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Przed chwilą, Gość Gosc gosc napisał:

A skąd wiesz co jest twoim poziomem ? może oceniasz się dużo wyżej niż jesteś

Nie. To nie jest moja opinia, tylko opinia innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
Przed chwilą, Gość szkoda gadać napisał:

Nie. To nie jest moja opinia, tylko opinia innych. 

Inni ci pokazują do kogo pasujesz ?to babcia ci wmówiła że jesteś fest kawaler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
12 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Nie mam zakoli.

A ja znam wiele.

Nie patrzę. Na wygląd patrzyłbym, gdybym wymagał ładnej. Szukanie kogoś na swoim poziomie nie jest patrzeniem na wygląd.

A akurat mężczyźni częściej obniżają wymagania dotyczące wyglądu niż kobiety.

To dlaczego macie bol doopy jak sliczna dziewczyna chce bardzo przystojnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
13 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Brzydsza - może być. Grubsza - nie, bo to nie kwestia wyglądu, tylko niezadbania.

A jeśli jest chora? Moja przyjaciólka ma niedoczynność tarczycy i nie może schudnąć. Chora i gruba pasuje? Bardzo dba o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii
1 minutę temu, Gość Kiss napisał:

To dlaczego macie bol doopy jak sliczna dziewczyna chce bardzo przystojnego faceta?

ja tam booolu du py o to nie mam tylko dlaczego wtedy oceniacie facetów jako pustych że wolą kobietę o większych piersiach niż mniejszych a same postępujecie analogicznie ? Jak widać pod tym względem doboru partnera nic nas nie różni tyle że wy dorabiacie do wszystkiego swoją ideologię a same robicie analogicznie.Hipokryzja w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
7 minut temu, Gość iuii napisał:

ja tam booolu du py o to nie mam tylko dlaczego wtedy oceniacie facetów jako pustych że wolą kobietę o większych piersiach niż mniejszych a same postępujecie analogicznie ? Jak widać pod tym względem doboru partnera nic nas nie różni tyle że wy dorabiacie do wszystkiego swoją ideologię a same robicie analogicznie.Hipokryzja w czystej postaci.

No nie wiem. Ja tam uważam zarówno kobiety, jak i mężczyzn oceniających pod względem wyglądu jako pustaki, śmieszy mnie tylko, że stosujecie inną miare do kobiet, a inną do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
11 minut temu, Gość iuii napisał:

ja tam booolu du py o to nie mam tylko dlaczego wtedy oceniacie facetów jako pustych że wolą kobietę o większych piersiach niż mniejszych a same postępujecie analogicznie ? Jak widać pod tym względem doboru partnera nic nas nie różni tyle że wy dorabiacie do wszystkiego swoją ideologię a same robicie analogicznie.Hipokryzja w czystej postaci.

Jak chcesz babe z dużymi piersiami to sam miej fujare 25 cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

No nie wiem. Ja tam uważam zarówno kobiety, jak i mężczyzn oceniających pod względem wyglądu jako pustaki, śmieszy mnie tylko, że stosujecie inną miare do kobiet, a inną do siebie.

W samo sedno moja droga , jego brzydzi nadwaga a mnie brzydzi wzrost poniżej 185 i też mam prawo go nie chcec i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......

Najgorsze jest ze taki wybrakowany męski towar z dużym nosem ulana twarzą i w byle jakich ciuchach uważa że jest średni w czasie gdy pisze do szczupłej ładnej zadbanej umalowanej kobiety w ładnych ciuszkach i twierdzi że ona też jest "średnia "tak samo jak on ,śmiech na sali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość ....... napisał:

Jak chcesz babe z dużymi piersiami to sam miej fujare 25 cm 

Tylko zboczeni ludzie oceniają przyżąd.

Ktoś ma dużego nie musi się chwalić po co?  przyciągnąć zboczone? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Tylko zboczeni ludzie oceniają przyżąd.

Ktoś ma dużego nie musi się chwalić po co?  przyciągnąć zboczone? 

A to ty możesz nazywać kobiete z malymi piersiami deska a jak sam masz nedzna wykalaczke to juz oburzenie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Lola napisał:

A to ty możesz nazywać kobiete z malymi piersiami deska a jak sam masz nedzna wykalaczke to juz oburzenie haha

Nie nazywam tak,  każdy ma preferencje ludzie dobierają się. 

Tobie każdy podoba się? 

Poznajesz osobę po rozporku?  

tok myślenia? 

Poznałem ją po balonach. 

Absurd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
1 godzinę temu, Gość szkoda gadać napisał:

Nie ma takich.

Jeśli i ty nie będziesz oceniał po wyglądzie a weźmiesz się za tłustą, z 5 włosami na głowie kobietą, która będzie miała dobre serce ZWRACAM Honor bo daje sobie rękę uciąć że szukasz atrakcyjnej kobiety która nie zwracałaby uwagi na twój wygląd. Swoją drogą jeśli do tej pory nie spotkałeś takiej to nie masz nic do zaoferowania swoją osobowością, być może jesteś nieciekawy, nudny, nie masz pasji i tego czegoś, czaru, charyzmy i fajnego sposobu bycia. Wtedy żadna nie będzie chciała kasy a będzie chciała mieć fajnego towarzysza, który będzie wychodził że swojej strefy komfortu i starał się razem z wybranka aby lepiej im się żyło co sprowadza się do kwestii zarabiania pieniędzy, ew. Otworzenia firmy przez nich dwoje lub przez współpracę typu ja zarabiam a ty zajmujesz się domem i dziećmi. Kobiety chcą facetów inteligentnych, z szerokimi horyzontami, oczytanych, wesołych, towarzyskich i kulturalnych. Zdecydowanych i pewnych siebie, którzy dają bezpieczeństwo jej i dzieciom. Normalne. Osobiście nie chciałabym faceta, który nie jest zaradny życiowo, przez co nie chodzi mi o bogate życie ale o podejście do spraw materialnych i bytu. Większość nieudaczników życiowych chodzi i mówi że nie chce kobiety materialistki bo nie są w stanie zrobić ze swoim życiem nic więcej niż pójść do biedronki i przynieść 2500 do domu. A po tym wszystkim kanapa tv żarcie chipsów i Halyna daj dooopy i zryc. Żadnego pomysłu na siebie ino wegetacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aff

Jeśli szukasz kobiety na swoim poziomie, to biorąc pod uwagę warunki rynkowe powinieneś zarabiać 16% więcej (jest to luka płacowa na tych samych stanowiskach w Polsce w sektorze prywatnym, w publicznym niższa - 7%). Oznacza to wtedy, że jesteście jednakowo zaradni. W tej sytuacji Twoja partnerka była o wiele bardziej zaradna i osiągnęła więcej przy mniej sprzyjających dla niej warunkach. Wydaje mi się, że kobiety i tak są bardziej rozsądne patrząc na cechy takie jak zaradność niż faceci, którzy lecą na wygląd (to drugie szybciej przemija, plus przy odpowiednich zarobkach można go szybko poprawić). Oczywiście nie wszyscy się tym kierują, ale są tutaj jakieś tendencje. W kraju gdzie przeciętnie nadal przeciętne wynagrodzenie nie wystarcza by utrzymać rodzinę, kierowanie się zarobkami jest uzasadnione. Marzyciele i idealiści, którzy chcą to zrealizować prędzej czy później będą musieli liczyć się z koniecznością zetknięcia z rzeczywistością i co wtedy? Rozstanie po 5/10 latach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha
5 minut temu, Gość Anna napisał:

Jeśli i ty nie będziesz oceniał po wyglądzie a weźmiesz się za tłustą, z 5 włosami na głowie kobietą, która będzie miała dobre serce ZWRACAM Honor bo daje sobie rękę uciąć że szukasz atrakcyjnej kobiety która nie zwracałaby uwagi na twój wygląd. Swoją drogą jeśli do tej pory nie spotkałeś takiej to nie masz nic do zaoferowania swoją osobowością, być może jesteś nieciekawy, nudny, nie masz pasji i tego czegoś, czaru, charyzmy i fajnego sposobu bycia. Wtedy żadna nie będzie chciała kasy a będzie chciała mieć fajnego towarzysza, który będzie wychodził że swojej strefy komfortu i starał się razem z wybranka aby lepiej im się żyło co sprowadza się do kwestii zarabiania pieniędzy, ew. Otworzenia firmy przez nich dwoje lub przez współpracę typu ja zarabiam a ty zajmujesz się domem i dziećmi. Kobiety chcą facetów inteligentnych, z szerokimi horyzontami, oczytanych, wesołych, towarzyskich i kulturalnych. Zdecydowanych i pewnych siebie, którzy dają bezpieczeństwo jej i dzieciom. Normalne. Osobiście nie chciałabym faceta, który nie jest zaradny życiowo, przez co nie chodzi mi o bogate życie ale o podejście do spraw materialnych i bytu. Większość nieudaczników życiowych chodzi i mówi że nie chce kobiety materialistki bo nie są w stanie zrobić ze swoim życiem nic więcej niż pójść do biedronki i przynieść 2500 do domu. A po tym wszystkim kanapa tv żarcie chipsów i Halyna daj dooopy i zryc. Żadnego pomysłu na siebie ino wegetacja. 

Pozostawiając sprawy materialne w tyle zgadzam się z pierwszą częścią wypowiedzi , większość facetów się burzy,że kobieta patrzy na wygląd a sam robi dokładnie to samo, tylko najlepiej żeby oni mogli a kobiety nie xD" jak ta sooka może mnie nie chcieć przecież mam dobre serce, tylko na wygląd patrzą !" A sami o brzydkich kobietach " Ale tłusta locha fuj co to ma być, ale ma krzywe nogi paszur , za wysoka za niska , za obwisle piersi a to znowu za małe "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Materialistek nie lubię zawsze odpowiadam pòjdziemy na pizze do biedronki 😂

Jeżeli się zgadza to jest coś 😇 idziemy nie do biedronki text niżej. 

Jak nie jest materialistka idziemy exclusive restauracji wtedy idziemy 😋

Zależy która pyta 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
2 minuty temu, Gość Akasha napisał:

Pozostawiając sprawy materialne w tyle zgadzam się z pierwszą częścią wypowiedzi , większość facetów się burzy,że kobieta patrzy na wygląd a sam robi dokładnie to samo, tylko najlepiej żeby oni mogli a kobiety nie xD" jak ta sooka może mnie nie chcieć przecież mam dobre serce, tylko na wygląd patrzą !" A sami o brzydkich kobietach " Ale tłusta locha fuj co to ma być, ale ma krzywe nogi paszur , za wysoka za niska , za obwisle piersi a to znowu za małe "

Reszta również się zgadza jeśli chce by kobieta patrzyła na osobowość niech ja nią zaciekawi. Proste? Proste. 

Może jest nudny i nijaki a zgania na swój wygląd. Dokładnie jeśli chodzi o kobiety faceci są wzrokowcami, w końcu szukają kogoś z kim przedłuża gatunek, od zarania dziejów jest tak że kobieta ma być atrakcyjna żeby przekazać dobre geny potomstwu. Natura. Facet też ma być atrakcyjny chociaż umysłowo. Kobiety potrzebują bliskości emocjonalnej bardziej niż wyglądu wybranka. Ważny jest dla nich charakter bardzo. Żeby był dobry, czuły, opiekuńczy, optymistyczny, nie marudził i nie narzekał. Żeby był dobry dla niej i dla dzieci. To przede wszystkim. Jeżeli ma wybór to wiadomo że zakreci się wobec atrakcyjniejszego bo przecież taka ludzka natura, każda chce się budzić koło wymarzonego Adonisa tak jak i każdy chce się budzić przy greckiej Bogini. Grunt w tym żeby kobietę rozkochać i przyciągnąć osobowością co potrafią nieliczni. Wtedy nie będziesz miał poczucia że poleciała tylko na kasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście mrożoną 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zet
9 minut temu, Gość gość napisał:

Materialistek nie lubię zawsze odpowiadam pòjdziemy na pizze do biedronki 😂

Jeżeli się zgadza to jest coś 😇 idziemy nie do biedronki text niżej. 

Jak nie jest materialistka idziemy exclusive restauracji wtedy idziemy 😋

Zależy która pyta 🤣

 

Żadna normalna nie pójdzie na pizzę do biedronki bo to chemiczne g... na syfiastych produktach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweq

Zalezy jakie masz jeszcze wady. Jeśli jesteś gruby z zaniedbania bo zresz przed tv to ja bym takiego nie chciała. 

Wady powinno się akceptować jasne, ale powinno się też w związku wzrastać i samemu chcieć być lepszym człowiekiem. To co możesz zmienić - pracuje się nad tym. 

Ja patrzę na wyglad. Patrzę czy jest ktoś zadbany, czysty i estetycznie ubrany. Nie musi mieć koszul od Armaniego. Fajnie jak roztacza wokół siebie pozytywną atmosferę i dobro, jest dobry dla zwierząt. Ale żeby doszło do zakochania, musimy nadawac na tej samej fali, musi być do mnie podobny, wyznawac podobne poglądy, różnic powinno być jak najmniej i wtedy jesteśmy w stanie je zaakceptować. Jeśli związek ma być harmonijny ludzie powinni patrzeć w jednym kierunku, mieć podobna drogę itd. Jeśli chcesz kobietę z podobnymi zainteresowaniami zacznij szukać w miejscach w których takie przebywają. Jak tu doradzić. Nie trafiłeś na swoją. 

I proszę Cię nie patrz na wygląd. Ta tłusta, gruba, nieatrakcyjna Halyna która nie raz odrzuciłes myśląc w duchu że byś jej nie włożył może być miłością twojego życia. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweq
40 minut temu, Gość ....... napisał:

Jak chcesz babe z dużymi piersiami to sam miej fujare 25 cm 

Hahhahahahhahhaha dobre 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek00
1 godzinę temu, Gość Iiiii napisał:

Nie wstyd ci za kobieta zarabia więcej?

Chłopie, gdzie ty zyjesz ? 

Nie jest mi wstyd i w dupie mama jeb ane materialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Zet napisał:

Żadna normalna nie pójdzie na pizzę do biedronki bo to chemiczne g... na syfiastych produktach.  

Bardzo dobrze 😂 bym zbankrutował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Der
1 minutę temu, Gość Marek00 napisał:

Chłopie, gdzie ty zyjesz ? 

Nie jest mi wstyd i w dupie mama jeb ane materialistki.

Facet to głowa rodziny. Facet ma nawet dużo więcej mięśni i siły. Facet zarabia więcej bo jest facetem. Jaki tu materializm. To facet przynosi zwierzynę do domu a nie kobieta. Facet ma zapewniać poczucie bezpieczeństwa a kobieta dbać o dom i rodzinę koniec kropka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Moze miec nadwagę? Czy piękności szukasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Zet napisał:

Żadna normalna nie pójdzie na pizzę do biedronki bo to chemiczne g... na syfiastych produktach.  

Kobieta musi być inteligentna 😉

 

4 minuty temu, Gość gość napisał:

Bardzo dobrze 😂 bym zbankrutował. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×