Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

PRZEMYSŁAW CO POWIESZ O TEJ IBIZCE? FOTO DO OCENY

Polecane posty

Gość gosc

bo mnie sie podoba

lubie hatchbacki to raz, 5 drzwiówka, fajne felgi, dobry ekonomiczny silnik i do tego klima automatyczna

https://www.otomoto.pl/oferta/seat-ibiza-1-4-mpi-86km-5-drzwi-bezwypadkowy-ID6BVTZ1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hejt Przemysława za 3... 2... 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wiem ze mnie nie stać przyjacielu ale powiedz tylko czy podoba ci sie taka furka? jeździłbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Maciej Wójcik napisał:

...LALAJ MI Z TYM ZŁOMEM PRZEGRYWIE

no tak, clio zdechłe za 4500 lepsze

oj przemek przemek nienawiść ciągle się w tobie przelewa, to chyba efekt moich modlitw za ciebie, a przez to szatan sie w tobie burzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Maciej Wojcik napisał:

NO CO MAM POWIEDZIEĆ SAMOCHOD JAK SAMOCHOD NIE WIEM PO CO SIE PYTASZ JAK DOWN JAK I TAK WIESZ ZE NIE KUPISZ 

 

ZACHOWUJESZ SIĘ JAK MAŁY DZIECIA CHYBA NIEDLUGO WROCISZ DO PSYCHIATRYKA BO CI SIE JEEBIE WE LBIE CORAZ BARDZIEJ

a jak ty dzień w dzień marzysz o tirach i udajesz ze nimi jezdzisz, udajesz ze jestes na emigracji, marzysz o emigracji itd to jest ok tak? to w takim razie ty juz powinieneś dawno byc w psychiatryku mitomanie jesli do mnie sie czepiasz o jedno marzenie o autku

zalosny jestes przemo

nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chce mieć dziewczynę w wieku 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Maciej Wojcik napisał:

Tylko grubasie chory że ja to Clio jakbym chciał to mogę jutro mieć a ty auta nie kupisz nigdy  w życiu i dobrze o tym wiesz sam

Myślę że realne zdechle Clio za 4500 zł niż Ibiza w marzeniach

taa tak jak od lat wszystko mozesz, od lat zdajesz prawko, od lat wyjezdzasz na emigracje, od lat pracujesz jako kierowca tira, sam w to nie wierzysz mamejo zakłamana, peasda jesteś uszata tchórzliwa i tyle i nigdy nic nie zrobisz pajacu żałosny

ZDYCHAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość gosc napisał:

taa tak jak od lat wszystko mozesz, od lat zdajesz prawko, od lat wyjezdzasz na emigracje, od lat pracujesz jako kierowca tira, sam w to nie wierzysz mamejo zakłamana, peasda jesteś uszata tchórzliwa i tyle i nigdy nic nie zrobisz pajacu żałosny

ZDYCHAJ

Prawda nic już z tego mitomana nie bedzie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie prawda przemek bardzo dobrze radzi sobie w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×