Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania19_

Politologia UW, filologia, rekrutacja 2019

Polecane posty

Hej, zastanawiam się nad kierunkiem, ktory warto wybrać. W 2019 roku podobno bardzo popularna japonistyka, ale ja się dostałam na filologie angielską, Politologię i polityke społeczna. Co wybrać, co lepsze? Moze ktos ma doświadczenia z poprzednich lat Please heeelpp!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japonistyka od wielu lat bije rekordy. Filologia przyjemna i ciekawa. NIGDY w życiu Politologia! Kolega kończy i żałuje strasznie. Kiedyś myślał, że łatwo sobie skończy Politologię i luzik, a niedość, że ciężko to jeszcze robi zaocznie zarządzanie żeby mieć pracę. Zmarnowany czas. Już o wiele lepsza ta społeczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie sobie idź na filologię, język to podstawa wszedzie prace znajdziesz. Na politologii wiele osób rezygnuje juz po semestrze, najlepsze świadectwo że coś z nią nie tak haha Ja polecam zarządzanie, super wybór i dobra kadra!! Kuba, to dorosły chłop nie wiedział, że wszyscy po tym w Mc pracują? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andree98

Politologia odpada, bo to głupota w XXI wieku, żeby inteligentny, jakby nie było, student chciał dostać wyrok w postaci braku kasy i pracy w zawodzie, społecznej nie znam. Nawet na UW takie kierunki "michałki" są bez sensu i poziom jest niski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina18

Filologia tylko i wyłącznie!! Razem się spotkamy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JamesWwa

Merytorycznie politologia na uw leży wiec nie wiem jakim cudem na taki wysoki "poziom". Sam byłem ...ą i to zaczynałem, po roku mnie nie było już. Jeśli chcesz zarabiać to filologia lub zaocznie sobie zrób jakiś przydatny kierunek typu finanse i rachunkowość. Powodzenia koleżanko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszyscy zgodnie Politologia odpada haha Dzięki kochani za rady i pomoc, dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj

Mogę dodać, że Politologię to kończy 40% tych co zaczęli, wszyscy uciekają. Z doświadczenia i rozmów z kolegami wiem, że nie warto tam składać, no chyba że masz bogatych rodziców to wtedy tak. Inaczej leżysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymek

A słyszał ktoś w ogóle, że będą uwalać studentów w tym na Politologii bo im się nie podoba, że taki duży "rok" jest? Po reformie będzie rzeźnia na sesjach, kasują wszystkich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi_

Czytajcie artykuły i omijajcie takie kwiatki jak politologia haha Wiecie ile ofert pracy w zawodzie było dla politologów rok temu? Jedna XD Szkoda gadać, kasa się liczy po Ch.. się męczyć i tracić czas. I to prawda reforma w tym roku wchodzi, podobno połowa studentów 1 roku wyleci, żeby została "elita" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Co tu się rozpętalo w komentarzach, aż tak przestrzegacie? Muszę to bratu powiedzieć, w tym roku mature pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjl

Politologia teraz to następstwo "dzieci profesorskich" i znajomków na doktoranckich z  początku lat 2000cznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boss22

Filologia tak, Politologia na UW zdecydowanie nie, nie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedi99

Jeśli polityka to na dziennikarstwo, po nim możesz o wszystkim pisać i redakcje cię przyjmą, a tak to co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuni3

Nie widzicie jakie bagno jest w polityce? Po co sobie zycie marnować. Ania, a jaka filologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymix

To żart, a nie kierunek haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juless98

Posłuchaj komentarzy i nie pakuj się w to, wiem co mówię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danek

Nie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000

Zastanów się, ale chyba nie warto. Lepiej już mieć pracę niż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6382

Opinii jest wiele, ale ja się zgadzam z ww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tokyoo

Minusik stawiam przy tym pomyśle haha Nie warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casual

Rozważ alternatywy, w sumie wszystko już powiedziane. Fingers crossed, powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytia

A masz plecy? To dużo zmienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia

Może 6 - 7 lat temu Politologia była na fali i topie, teraz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×