Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda para

Po kryształ

Polecane posty

Gość Młoda para

Hej jesteśmy normalna para kochamy się czasem lubimy wciągnąć sobie po kresce i wtedy robimy dużo więcej niż normalnie robimy to w miejscach gdzie nas ktoś może zobaczyć dzisiaj posunelismy się do tego że przy koledze robiłam loda facetowi i zapytałam mojego czy koledze też mam robić a on ze jak mam ochotę to mogę i jakoś tak wyszło że zrobiłam im dwóm naraz po wszystkim zapytał czy mi się podoba chciałam powiedzieć że nie ale chciał prawdę to powiedziałam że było fajnie poczuć innego fajnie jest mieć jednego w buzi a 2 między nogami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeah

Po białym fajna sprawa, puszczają wtedy każde hamulce. Ja namawiałem swoją żonę na coś takiego, ale mówi że to mogłoby popsuć relacje między nami i chyba ma rację, bo co po tym jak białe puści i pojawi się moralniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda para
3 godziny temu, Gość Jeah napisał:

Po białym fajna sprawa, puszczają wtedy każde hamulce. Ja namawiałem swoją żonę na coś takiego, ale mówi że to mogłoby popsuć relacje między nami i chyba ma rację, bo co po tym jak białe puści i pojawi się moralniak.

Roznie bywa my po takich zabawach nie wracamy do tematu poprostu jeżeli będzie coś nie tak to mamy powiedzieć że koniec bez tłumaczenia czemu itd najlepsza sytuacja była na parkingu było ciemno ale lampy jakieś świeciły i każde auto co wjerzdzalo to widać było wszystko plus kierowcy tirów ona wypita na tylnim siedzeniu robiąc ni dobrze ustami a 2 stojąc przed tylni i drzwiami bzykal ja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda para
11 minut temu, Gość Młoda para napisał:

Roznie bywa my po takich zabawach nie wracamy do tematu poprostu jeżeli będzie coś nie tak to mamy powiedzieć że koniec bez tłumaczenia czemu itd najlepsza sytuacja była na parkingu było ciemno ale lampy jakieś świeciły i każde auto co wjerzdzalo to widać było wszystko plus kierowcy tirów ona wypita na tylnim siedzeniu robiąc ni dobrze ustami a 2 stojąc przed tylni i drzwiami bzykal ja 

Ile lat macie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeah

K31, M33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×