Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zofia

wnusia kopiuje dodę...nie daję rady

Polecane posty

Gość zofia

witajciekochani

moja wnusia ma 17l i widze że kopiuje dode i szykuje mi sie na dzXXwke....jej kolory to róż i czerń,nosi szpile,platyna na łbie i w głowie fiździ piździ......wychowuje ją sama (jejmatkajest w pudle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniolatka

Daj jej spokój.Dziewczyna jest młoda i ,,eksperymentuje''w poszukiwaniu własnej tożsamości.Sama kiedyś małpowałam piosenkarkę Korę.Jak podrosłam to przestałam sie nią zasłaniać.Stałam sie sobą.Twoja wnuczka wcale nie musi POZOSTAĆ dodą na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niech się ubiera jak chce pilnuj żeby nie piła nie paliła i nie dawała byle komu to będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Powiem tak.

Doda jest ładna i nic poza tym.

Ona ma tanią osobowość (jej skandale opierały sie na wyzwiskach w kierunku Steczkowskiej lub na szokowaniu widzów swoimi kieckami).

Takie rzeczy umie robić każda dziewczyna i do tego nie trzeba mieć inteligencji.

Nawet blachary umieją wyzwać ludzi i chwalić sie ciuchami.

Doda ma głos ale wyrobiony dzięki setkom lekcji śpiewu  u pani Zapendowskiej.

Jak dla mnie jest to kobieta wyzywająca,kochająca być w centrum uwagi nawet kosztem ubliżania ludziom w TV.

Takie zachowanie jest tanie i bez klasy bo tak sie umieją zachowywać wszystkie wyszczekane paniusie.

Doda ma urode,kasę i mini sławę (bo jeszcze daleko jej do Tiny Turner,którą zna cały świat a Dody nikt tak nie wychwala za granicą).

 

 

Skoro zdecydowała sie za kasę na zrobienie z siebie widowiska w formie  tanich skandalów mediach to sorry ale mądra i wartościowa kobieta tak nie robi. Osobiście nie lubie Dodzika za to,że ona ma kiepski charakter.Ona wyżej sra niż dupe ma i dlatego Majdan ją kopnął w d....i zabrał sie za perfekcyjną panią domu.Jej uroda i IQ przegrały.Teraz liczy sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonna

Lubie Dode ale tylko w telewizji.Sorka nie chciałabym jej mieć za kumpele bo jest taka cwaniura a ja nie przepadam za takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
27 minut temu, Miroo Fajfus napisał:

Doda jest mądra i normalna a w DZISIEJSZYCH CZASACH to te szmaty nikogo nie naśladują szmaty chyba że inne szmaty z internetu

sorki,ale Doda mądra nie jest skoro wzięła sie za sposób ubliżania Steczkowskiej w ,,Tańcu na lodzie'' tylko po to by zwiększyć oglądalność.

skoro ona zniżyła sie do poziomu wyzwisk dla kasy i ,,sławy'' to takie zachowanie nie świadczy o jej mądrości tylko o tym,że wybrała tani i łatwy sposób na zrobienie show swoją osobą bez względu na reputację (bo tymi wyzwiskami zepsuła sobie opinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzzzzzyk

Nie przejmuj się, w dzisiejszych czasach można zrobić karierę dupą więc może się okazać, że wyjdzie jej to na dobre😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina
9 minut temu, Miroo Fajfus napisał:

ty kurrrło ile ty masz lat z 70 chyba żeby wypisywać takie rzeczy DODA jest najlepszą polską wokalistką DO TEGO jest mądra a te skandale były przez to że takie mohery jak ty to nakręcały bo w tamtych czasach to było nienormalne że baby mogły być wywolone a porównaj DODE chociażby do tych DZISIEJSZYCH WYZWOLONYCH FEMINISTYCZNYCH KUUREWSKICH SZMAT

Weź mnie nie rozśmieszaj. Ta sława Dody jest tylko sławą w Polsce.Doda nic nie znaczy poza granicami kraju.Ona jest PODWÓRKOWĄ wokalistką.Ona nie jest wokalistką światową taką jak Tina Turner lub Cher które zna i słucha cały świat.Za granicą mało kto słucha płyt Dody.

Dodam,że jej repertuar jest też tandetny (taki dla gimbasów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini

Doda panoszy sie tylko w Polsce.Jak była za granicą to pierwsza dawała kwiaty Britney Spears hehehe ---- i kto był królową? Britney!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini
9 minut temu, Miroo Fajfus napisał:

To posłuchaj sobie wywiadów z nią kaleko chociaż. I jest znana zagranicą o to w pozytywnym znaczeniu a nie to co te szmaty teraz które są znane z dawania duupy 

Najpierw zobacz sobie na YouTube ,,Doda wręcz prezent Britney Spears''.

Na filmiku widać jak wylękniony Dodzik pierwszy leci z prezencikiem do Britney a Britney nawet nie wiedziała kim jest Dodzik.

Doda jako polska wokalistka wyszła w USA na taką piosenkarke drugiej klasy.To Britney grała pierwsze skrzypce anie Dodzik.

Fajfus!

Weź ty sie nie ekscytuj piosenkarkami z niższej półki,bo gdzie Doda a gdzie LadyGaga?

Doda może im malować pazurki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini
12 minut temu, Miroo Fajfus napisał:

To posłuchaj sobie wywiadów z nią kaleko chociaż. I jest znana zagranicą o to w pozytywnym znaczeniu a nie to co te szmaty teraz które są znane z dawania duupy 

Obejrzyj sobie filmik ,,Doda dała prezent Britney Spears'' youtube.

I kto tu jest królową? Na pewno nie Doda tylko Britney hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacyk
4 minuty temu, Miroo Fajfus napisał:

A ty możesz mi obgryzać pazury u stópsk. Taka jest różnica że tamte to dziwwki a DODA jest dziewczyną na poziomie

dziwwki i do tego słabe wokalnie, tylko mocno wypromowane i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini
3 minuty temu, Miroo Fajfus napisał:

A ty możesz mi obgryzać pazury u stópsk. Taka jest różnica że tamte to dziwwki a DODA jest dziewczyną na poziomie

Zobacz na ,,dzikusowate'' zachowanie Dody na filmiku ,,Doda dała prezent Britney Spears''.Doda nie umie sie normalnie zachować.

Podleciała do Britney,zaczęła przy niej  skakać i śmiać sie jak taka pięcioletnia dziewczynka  a Britney zachowała klasę i uśmiechnęła sie do Dody ale w sposób stonowany.Zauważ,że Britney nie skakała jakby miała cieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina
4 minuty temu, Gość Mini napisał:

Zobacz na ,,dzikusowate'' zachowanie Dody na filmiku ,,Doda dała prezent Britney Spears''.Doda nie umie sie normalnie zachować.

Podleciała do Britney,zaczęła przy niej  skakać i śmiać sie jak taka pięcioletnia dziewczynka  a Britney zachowała klasę i uśmiechnęła sie do Dody ale w sposób stonowany.Zauważ,że Britney nie skakała jakby miała cieczkę.

Widziałam ten filmik no i cóż moge powiedzieć.Doda mimo sławy,mimo urody i mimo kasy nadal zachowuje sie jak by była wypuszczona z buszu.Jej nic nie pomoże,ona już taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacyk
5 minut temu, Miroo Fajfus napisał:

No Britney Spears ma akurat piękny i sexowny głos słuchałem jej w 2009 roku 

no dobra może nie słabe, ale też żadna rewelacja jak dla mnie, jest bardzo dużo piosenkarek na równym poziomie co britnej tylko słabo znanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina
7 minut temu, Miroo Fajfus napisał:

a ty co byś robiła ? mogłabyś im paznokcie obgryźć ...o

Doda nie może mi dorównać do pięt.Ja ukończyłam studia (ona nie!!!).Poza tym ja na jej miejscu nie leciałabym do  Britney z prezencikiem bo to by było dla mnie upokarzające.Dlaczego Britney nie leci z prezencikami do Dody???

Bo Britney sie szanuje.A Doda tu w Polsce niby udaje taką silną i pewną siebie kobietę,ubliża wszystkim dookoła a na boku podlizuje sie do większych od siebie gwiazd zagranicznych i lata do nich z prezencikami.Doda jest fałszywa .

Na szczęście Britney zna sie na takich małpach i nie da sie omamić tej polskiej manipulantce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina
3 minuty temu, Miroo Fajfus napisał:

NIE NO DO BRITNEY NIE MA ŻADNA POROWNANIA

Jeśli Tobie podoba sie repertuar Dodzika to nie masz gustu!!!

Ja obserwowałam poczynania Dody w TV i doszłam do wniosku,że to jest manipulantka.

Ona żeby być sławną była gotowa wyzywać ludzi w TV.

Z wielką psychopatyczną satysfakcją ubliżała Steczkowskiej a do Britney biegła z prezencikiem i udawała świętą.

Nie lubie tej fałszywej baby która dla kasy jest gotowa niszczyć ludzi a dla podniesienia sławy wspomaga charytatywnie domy dziecka - oczywiście za kasę wydojoną z ludzi którzy jej płacą za darcie japy do mikrofonu i merdanie duupskiem na scenie.

Niech Doda weźmie za łopate i wio na budowe to zobaczymy jak jest z niej  pracownik.

Ale nieeee!!! Bo Doda to gwiazda i ona jest stworzona tylko do śpiewania i tańczenia a ulice niech zamiatają inni.

Taka cwaniara.

I takich bab nie cierpie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To teraz może być tylko gorzej i gorzej tylko patrzeć jak  bedzie się robiła na  jakiego kulturyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
12 minut temu, Gość gość napisał:

To teraz może być tylko gorzej i gorzej tylko patrzeć jak  bedzie się robiła na  jakiego kulturyste

Wiesz co! Kiedyś ( w dzieciństwie) pobiły mnie dwie takie lampucery podobne do Dody wyglądem i zachowaniem .Dlatego nie lubie takich paniusi.

Doda też pobiła w kiblu Agnieszke Szulim i tym zachowaniem przypomniała mi o moich oprawczyniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi
7 minut temu, Gość XYZ napisał:

Wiesz co! Kiedyś ( w dzieciństwie) pobiły mnie dwie takie lampucery podobne do Dody wyglądem i zachowaniem .Dlatego nie lubie takich paniusi.

Doda też pobiła w kiblu Agnieszke Szulim i tym zachowaniem przypomniała mi o moich oprawczyniach 

dostałeś w ciipę od dziewczyn ?

Biedactwo 😯😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
6 minut temu, Gość hihihi napisał:

dostałeś w ciipę od dziewczyn ?

Biedactwo 😯

jestem ciekawa czy Ty byś dał sobie rade z dwiema Dodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi
Przed chwilą, Gość xyz napisał:

jestem ciekawa czy Ty byś dał sobie rade z dwiema Dodami?

ja nawet z jedną bym sobie nie dała rady, ale myślałam że ty jesteś chłopakiem a wtedy pewnie koledzy by się z ciebie bardzo śmiali że dostałeś od dziewczyn, dlatego napisałam że biedactwo, ale skoro jesteś dziewczyną to nie ma się czego wstydzić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksówka
3 minuty temu, Gość hihihi napisał:

ja nawet z jedną bym sobie nie dała rady, ale myślałam że ty jesteś chłopakiem a wtedy pewnie koledzy by się z ciebie bardzo śmiali że dostałeś od dziewczyn, dlatego napisałam że biedactwo, ale skoro jesteś dziewczyną to nie ma się czego wstydzić 

ale Ja + Ty  na pewno wlałybyśmy tej platynowej śpiewaczce od siedmiu boleści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi
36 minut temu, Gość iksówka napisał:

ale Ja + Ty  na pewno wlałybyśmy tej platynowej śpiewaczce od siedmiu boleści 

no we dwie na jedną może i byłaby szansa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksówka
2 minuty temu, Gość hihihi napisał:

no we dwie na jedną może i byłaby szansa 🙂

nie pozwoliłabym tej platino-wywłoce na to aby targała za kudły moją kumpele z kafeterii👽

wbiłabym jej tipsy w szyje i w cycki hehe👻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×