Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dziewczyna pobita na marszu rownosci przez kilku sebixow

Polecane posty

Gość gosc

Bo miala teczowa torebke. Kuurwa dlaczego takie bydlo zyje? Zabiijac smieci. Jest filmik na tweeterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie chcieli w polsce muzulmanow a sami zachowuja sie jeszcze gorzej, polak polaka leje i to w 10 na niewinna.dziewczynejesz. nie ma takiej rzeczy za ktora niewinna osobe powinno gonic stado dzikich polskich malp. Wszystko przez piierdolony pis u wladzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop

Stop LGBT ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Stop napisał:

Stop LGBT ! 

Stop homofobom i malpom bijacym niewinnych ludzi, wieszac takie kurrwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biu

Trendy antyterrorystyczne, sprzeciw wobec agresji i poczucia wyższości w stosunku do wyznawców innych religii jak również sprzeciw wobec uznawania nierówności kobiet -  TAK, natomiast upodobania prześladowcze wobec egzekwowania prawa do wolności osobistych nie szkodzących nikomu, absolutnie - NIE.

Każdy ma prawo do wolności seksualnej (jakże intymnej kwestii). Nikt postronny nie ma prawa się w to wtrącać...😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Biu napisał:

Trendy antyterrorystyczne, sprzeciw wobec agresji i poczucia wyższości w stosunku do wyznawców innych religii jak również sprzeciw wobec uznawania nierówności kobiet -  TAK, natomiast upodobania prześladowcze wobec egzekwowania prawa do wolności osobistych nie szkodzących nikomu, absolutnie - NIE.

Każdy ma prawo do wolności seksualnej (jakże intymnej kwestii). Nikt postronny nie ma prawa się w to wtrącać...😤

Ci ludzie robiąc z siebie publicznie pajacow na ulicy sami pozwalają innym na wtracanie się w intymność. Jeśli ktoś myśli że przebierze się jak zyeb i będzie z siebie robił pajaca i dzięki temu inni będę tolerancyjni a oni zyskają jakieś prawa to chyba się z koniem na łeb zamienił. Te parady więcej szkód niż pożytku robią lgbt bo ludziom oni się kojarzą właśnie z przebranymi oblesnymi transami które wykrzykuja jakieś hasła z dupy a to przecież w większości normalni ludzie. Tak że dziwne bardzo. Chcą być traktowani normalnie a piērdola smuty typu facet też może rodzić itp. idąc przez ulicę w ...ence. Serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ci ludzie robiąc z siebie publicznie pajacow na ulicy sami pozwalają innym na wtracanie się w intymność. Jeśli ktoś myśli że przebierze się jak zyeb i będzie z siebie robił pajaca i dzięki temu inni będę tolerancyjni a oni zyskają jakieś prawa to chyba się z koniem na łeb zamienił. Te parady więcej szkód niż pożytku robią lgbt bo ludziom oni się kojarzą właśnie z przebranymi oblesnymi transami które wykrzykuja jakieś hasła z dupy a to przecież w większości normalni ludzie. Tak że dziwne bardzo. Chcą być traktowani normalnie a piērdola smuty typu facet też może rodzić itp. idąc przez ulicę w ...ence. Serio...

Co masz do transow mendo. To sa ludzie mozna powiedzieć niepełnosprawni, cialo inne a mózg inny, to samo gej czy les, tacy sie rodzą. Życzę ci takiego dziecka żeby bylo wszystkim w jednym najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebab
4 minuty temu, Gość Biu napisał:

Trendy antyterrorystyczne, sprzeciw wobec agresji i poczucia wyższości w stosunku do wyznawców innych religii jak również sprzeciw wobec uznawania nierówności kobiet -  TAK, natomiast upodobania prześladowcze wobec egzekwowania prawa do wolności osobistych nie szkodzących nikomu, absolutnie - NIE.

Każdy ma prawo do wolności seksualnej (jakże intymnej kwestii). Nikt postronny nie ma prawa się w to wtrącać...😤

Moja koleżanka pracuje u Turka w kebanie w soboty ja bzykaja wszyscy na zmianę z jednym była i kazał jej dawać każdemu z nich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bicie transa czy lesbijki to tak jakby bic kogoś ze jezdzi na wozku czy ma inna niepełnosprawność. Zamiast wspolczuc to jeebane polaczki jeszcze gnębią.  Ale karma wraca i zdechną szybko takie śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Co masz do transow mendo. To sa ludzie mozna powiedzieć niepełnosprawni, cialo inne a mózg inny, to samo gej czy les, tacy sie rodzą. Życzę ci takiego dziecka żeby bylo wszystkim w jednym najlepiej

Nie widzę sensu dyskusji z kimś takim jak ty. Jak zwykle emocje biją na mózg plus nieumiejętność rozumienia tekstu czytanego. Pisząc trans miałam na myśli transwestytow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zdechna na raka te sebixy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie widzę sensu dyskusji z kimś takim jak ty. Jak zwykle emocje biją na mózg plus nieumiejętność rozumienia tekstu czytanego. Pisząc trans miałam na myśli transwestytow. 

Usprawiedliwiasz terror i agresje. Jakby takim gejem byl twoj brat, syn czy kolega i by go napadli to wszystko spoko?

Niedługo w ryj będzie można dostać za wszystko w tym chorym kraju. I to legalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Usprawiedliwiasz terror i agresje. Jakby takim gejem byl twoj brat, syn czy kolega i by go napadli to wszystko spoko?

Niedługo w ryj będzie można dostać za wszystko w tym chorym kraju. I to legalnie

W którym miejscu? Jeśli ktoś wychodzi na ulicę prawie goły albo chłop zakłada ...enkę dla hecy i niesie dèbilne hasło to prowokuje wszelkiej maści patologie i musi się liczyć z tym że dostanie w ryj. Nie każdy homo jest zyebany a takie oszołomy robią normalnym homo i trans czarny pr jedynie i tyle w temacie. Myślę że nie różnisz się niczym od seby życząc komuś zdychania tak więc nie wiem czy masz się czym podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, MaciejW napisał:

I KURRWA PRAWIDŁOWO NIECH SE PEDAŁY I ZBOKI ROBIĄ MARSZE U SIEBIE NA PODWÓRKU DLACZEGO TYCH CHORYCH LUDZI SIE PROMUJE? NIE ROZUMIEM TEGO

JA PIERRDOLE 20 LAT TEMU TO BYŁO NIE DO POMYŚLENIA W POLSCE

A ciapatych to chyba lubisz skoro zdjęcie jednego z nich uznajesz za własne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, MaciejW napisał:

TO MOJE ZDJĘCIE I NIE JESTEM CIAPATY 

 

A ja jestem czarna Merlin monroł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

W którym miejscu? Jeśli ktoś wychodzi na ulicę prawie goły albo chłop zakłada ...enkę dla hecy i niesie dèbilne hasło to prowokuje wszelkiej maści patologie i musi się liczyć z tym że dostanie w ryj. Nie każdy homo jest zyebany a takie oszołomy robią normalnym homo i trans czarny pr jedynie i tyle w temacie. Myślę że nie różnisz się niczym od seby życząc komuś zdychania tak więc nie wiem czy masz się czym podniecać.

Umiesz czytac ze zrozumieniem? Nikt kuurwa nikt nie ma prawa cie tknac za.to.ze wyrazasz.siebie! A jeśli twierdzisz.inaczej to dam ci w gębę za to że jesteś blondynka, bo mi sie to niepodoba! Widzisz jakie bzdury piszesz? Poza tym temat jest o tym iz poetnastu kolesi gonilo dziewczyne, szturchalo i pobilo, zaplakana prosila obcego przechodnia o odprowadzenie do domu. Ale usprawiedliwiaj dalej. Mam nadzieję ze od takich ameb uumysłowych doswiadczysz agresji w niedalekiej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, MaciejW napisał:

I KURRWA PRAWIDŁOWO NIECH SE PEDAŁY I ZBOKI ROBIĄ MARSZE U SIEBIE NA PODWÓRKU DLACZEGO NORMALNI LUDZIE MAJĄ OGLĄDAĆ TYCH PEDAŁÓW NA ULICY I JESZCZE DZIECI SĄ NARAŻONE NA WIDOK TYCH ZBOKÓW JEEBANYCH

JA PIERRDOLE 20 LAT TEMU TO BYŁO NIE DO POMYŚLENIA W POLSCE

Pravik ty kuurwo mam nadzieję ze zdechniesz z glodu na bezrobociu i kobiety nie dotkniesz kupo goowna po podstawowce. Jestes gorszym smieciem niz ci z parady i jak ci z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tknac nie ma prawa owszem ale myślący czlowiek powinien zdawać sobie sprawę z zagrożeń które go czekają gdy zacznie jak to pięknie nazwales wyrażać siebie paradujac w stroju sado maso po ulicy. Wyrazac siebie można do pewnego stopnia gdy się nie narusza dobrego smaku i na innych nie wpływa. Czegoś jeszcze nie pojmujesz? Nikogo nie usprawiedliwia przestań się srac. I przestań życzyć komuś czegoś co rzekomo potepiasz bo to kuŕwa ...izm do potęgi. Zacznij od siebie. Ciekawe czy ty byś pomógł i kozaczyl tak jak tutaj gdyby ciebie o pomoc prosiła gdy wokół 15 sebiksow z palami. Już to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośx

A mi przeszkadza, jak ludzie w boże ciało łażą po drodze, nie da się przejść i dodatkowo niszczą masowo przyrodę, bo zrywają kwiatki, żeby później nimi zaśmiecić ulicę. Ale do głowy mi nie przyszło, żeby iść i pobić kogoś, bo uczestniczy w kościelnej paradzie.

I niedawno też krażył filmik na którym łysole zabierają malutkim dzieciom kredę i deptają ich rysunki, bo malowały tęczę.....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, MaciejW napisał:

JAK MOŻNA PORÓWNYWAĆ KOLOR WŁOSÓW DO PROMOWANIA CHOROBY PEDALSTWA,  NIE PEDALSTWO NIE JEST NORMALNE I NIE BĘDZIE NIGDY, DLACZEGO NORMALNE OSOBY HETERO NIE MUSZĄ "WYRAŻAĆ SIEBIE" A TE ZBOKI JEEBANE TAK?

U SIEBIE W DOMU NIECH SIE RUUCHAJĄ Z KIM CHCĄ ALE NIECH NIE POKAZUJĄ TEGO NA ULICY WŚRÓD NORMALNYCH LUDZI 

Sam jestes chory cieciu na stuleje, lenistwo, hrak mózgu, jesteś glabem bez szkoly. Homoseksualizm nie jest choroba, zostal wykreslony. Natomiast u Ciebie cala lista chorób psychicznych. 

Kolir włosów do homoseksualizmu jest dobrym porównaniem, tak samo atakowani byli czarni, Żydzi czy nawet polacy podczas wojny a teraz robią to samo. Żadna menda nie ma prawa nikomu narzucać orientacji zwłaszcza goowna bezrozumne jak ty i ci z filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gośx napisał:

A mi przeszkadza, jak ludzie w boże ciało łażą po drodze, nie da się przejść i dodatkowo niszczą masowo przyrodę, bo zrywają kwiatki, żeby później nimi zaśmiecić ulicę. Ale do głowy mi nie przyszło, żeby iść i pobić kogoś, bo uczestniczy w kościelnej paradzie.

I niedawno też krażył filmik na którym łysole zabierają malutkim dzieciom kredę i deptają ich rysunki, bo malowały tęczę.....

 

Może zamknijmy wszystkie kwiaciarnie bo kwiaty umierajo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Tknac nie ma prawa owszem ale myślący czlowiek powinien zdawać sobie sprawę z zagrożeń które go czekają gdy zacznie jak to pięknie nazwales wyrażać siebie paradujac w stroju sado maso po ulicy. Wyrazac siebie można do pewnego stopnia gdy się nie narusza dobrego smaku i na innych nie wpływa. Czegoś jeszcze nie pojmujesz? Nikogo nie usprawiedliwia przestań się srac. I przestań życzyć komuś czegoś co rzekomo potepiasz bo to kuŕwa ...izm do potęgi. Zacznij od siebie. Ciekawe czy ty byś pomógł i kozaczyl tak jak tutaj gdyby ciebie o pomoc prosiła gdy wokół 15 sebiksow z palami. Już to widzę.

Kobieta byla normalnie ubrana, nawet nie wiadomo.czy byla częścią marszu a nawet jesli nikt nie ma prawa jej.tknac. gonili za nia jak stado malp w 10 krzycząc jakze inteligentnie wy/pierdalaj i pobili ja. Broń dalej tych imbecyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, MaciejW napisał:

mogła siedzieć na piździe w domu  a nie chodzić na marsze dla zboków to nikt by jej nie pobił 

No tylko to nie te "zboki" ją pobili, tylko młodzi, polscy, religijni patryjoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gośx napisał:

A mi przeszkadza, jak ludzie w boże ciało łażą po drodze, nie da się przejść i dodatkowo niszczą masowo przyrodę, bo zrywają kwiatki, żeby później nimi zaśmiecić ulicę. Ale do głowy mi nie przyszło, żeby iść i pobić kogoś, bo uczestniczy w kościelnej paradzie.

I niedawno też krażył filmik na którym łysole zabierają malutkim dzieciom kredę i deptają ich rysunki, bo malowały tęczę.....

 

Ten kraj schodzi na psy a ludzie broniacy takiej postawy są wspoludzialowcami. Kazdy akt agresji trzeba tępic ale udiooci nie rozumieja tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Sam jestes chory cieciu na stuleje, lenistwo, hrak mózgu, jesteś glabem bez szkoly. Homoseksualizm nie jest choroba, zostal wykreslony. Natomiast u Ciebie cala lista chorób psychicznych. 

Kolir włosów do homoseksualizmu jest dobrym porównaniem, tak samo atakowani byli czarni, Żydzi czy nawet polacy podczas wojny a teraz robią to samo. Żadna menda nie ma prawa nikomu narzucać orientacji zwłaszcza goowna bezrozumne jak ty i ci z filmiku.

No dokładnie. Żydzi dziś robią to samo co kiedyś im z tym że w białych rękawiczkach. Bezmozgowa tolerancja jest tak samo zła jak jej brak. O swoje prawa można walczyć bez szopki na platformach. Jeśli ktoś tego nie pojmuje to ma coś z głową nie halo. Może pora zalegalizować pėdofilie. W końcu każdy ma prawo do wyrażania siebie...podobno już jakiś mądry inaczej uznał to za orientację seksualną. Fajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, MaciejW napisał:

oczywiście jak bicia ludzi nie popieram nawet tych chorych ale to iść na parade dla pedałów i być pobitym to tak jakby wejść do gniazda pszczół i mieć pretensje że upierrdoliły xD

ja wiem że bycie pedałem jest teraz w modzie ale są jeszcze normalni ludzie którzy widzą do czego prowadzi takie coś co sie dzieje w iinych krajach gdzie od najmłodszych lat sie pierze mózgi dzieciom tym pedalstwem 

I kto jest normalny? Ty hahaha człowiek wklejajacy goowno w ręce na forum. Wez stąd wypiierdalaj. Te pedaly sa milion razy lepszymi ludźmi niz ty kuurwo. Jak bys pojechal do arabskiego kraju i ucieli ci leb, to spoko bo jechakes tam ze świadomością ze utna ci łeb. Idź glabie do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, MaciejW napisał:

ja wiem ale ona byla na marszu zboków

Jeśli już robić eksterminacje to odpady społeczne bez mózgu takie jak ty powinny do pieca w pierwszej kolejności pójść bo to gorsze niż wszyscy razem wzięci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No dokładnie. Żydzi dziś robią to samo co kiedyś im z tym że w białych rękawiczkach. Bezmozgowa tolerancja jest tak samo zła jak jej brak. O swoje prawa można walczyć bez szopki na platformach. Jeśli ktoś tego nie pojmuje to ma coś z głową nie halo. Może pora zalegalizować pėdofilie. W końcu każdy ma prawo do wyrażania siebie...podobno już jakiś mądry inaczej uznał to za orientację seksualną. Fajno.

Tepaku chyba nie rozróżniasz dwóch dorosłych świadomych ludzi dokonujacych wyboru współżycia ze soba a gwałtu na dziecku które nie ma świadomości i na pewno przyzwolenia na to nie daje. Kończę dyskusje z ciemnogrodem. Chuuj wam w ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, MaciejW napisał:

proszę nie porównywać ras czy przynależności kulturowych do chorych wynaturzeń seksualnych 

 

oczywiście facet który się ruucha z innym facetem to takie normalne i nie wcale to nie jest chore xD

 

Tacy sie rodzą smieciu trudno zrozumieć? Z orientacja człowiek sie rodzi. A teraz won gnido bo szkoda mi na Ciebie czasu. Życzę wpiierdolu od sebixów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, MaciejW napisał:

proszę nie porównywać ras czy przynależności kulturowych do chorych wynaturzeń seksualnych 

 

oczywiście facet który się ruucha z innym facetem to takie normalne i nie wcale to nie jest chore xD

 

A chúj ci do tego kto z kim i gdzie wkłada jeśli jest to dobrowolne? Myślisz że jak rùchasz kobietę to jesteś lepszy w czymkolwiek od geja czy lesby? Nie osmieszaj się stulejarzu. To że preferujesz w cipe nie znaczy że ktoś inny nie może wolec w dupe. Tak jak ty widziałeś że czujesz pociąg do cip od zawsze tak homo mial do ananasa. Nie wybrał tego. Nie pojmujesz? To znaczy że jesteś ameba. I zmien avatar bo nigdy nie będziesz tak wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×