Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dziewczyna pobita na marszu rownosci przez kilku sebixow

Polecane posty

Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A chúj ci do tego kto z kim i gdzie wkłada jeśli jest to dobrowolne? Myślisz że jak rùchasz kobietę to jesteś lepszy w czymkolwiek od geja czy lesby? Nie osmieszaj się stulejarzu. To że preferujesz w cipe nie znaczy że ktoś inny nie może wolec w dupe. Tak jak ty widziałeś że czujesz pociąg do cip od zawsze tak homo mial do ananasa. Nie wybrał tego. Nie pojmujesz? To znaczy że jesteś ameba. I zmien avatar bo nigdy nie będziesz tak wyglądać.

On nigdy nie ru/chal i zadna na smiecia nie napluje nawet. Ale ci idiooci tak myska, spusci sie w pi/pe to jest kims i zleje obca babe na ulicy, maczo, haha, wieszać te psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, MaciejW napisał:

DO PIECU TO POWINNY IŚĆ PEDAŁY BO NIE MA Z NICH ŻADNEGO POŻYTKU ONI NIE PRZEDŁUŻAJĄ GATUNKU

A ty przedluzasz stulejo? Nawet jeśli to jaki jest pożytek z patologii spod twego napleta? Wybitni jesteście pod jakim względem i przydatni społeczeństwu jako ludzie? I dlaczego wam się wydaje że jako hetero macie prawo się obnosic z waszymi uczuciami? Chúj kogo obchodzi że jakiś Seba kocha karyne więc na chúj wrzucacie te żenade do netu? Typowy zyeb z ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, MaciejW napisał:

oczywiście jak bicia ludzi nie popieram nawet tych chorych ale to iść na parade dla pedałów i być pobitym to tak jakby wejść do gniazda pszczół i mieć pretensje że upierrdoliły xD

ja wiem że bycie pedałem jest teraz w modzie ale są jeszcze normalni ludzie którzy widzą do czego prowadzi takie coś co sie dzieje w innych krajach gdzie od najmłodszych lat sie pierze mózgi dzieciom tym pedalstwem 

To powiedz swoim chłopaczkom, żeby sobie swoją paradę zorganizowali i wtedy mogą się napìèprzać między sobą. A nie margines łazi na paradę równości i normalnych ludzi atakuje. Tacy odważni, bo 10 się na jedną dziewczynę rzuciło. Niech się nie zbliżają do normalnych ludzi.

Lepszy kraj, gdzie homo są uważani za normalnych, niż taki gdzie grupa bydła może mnie pobić, bo im się jakaś część mojej garderoby nie podoba.

A i geje są źli, ale por.no z lesbìjkami to się codziennie ogląda i błaga się Karynę na kolanach, żeby od tyłu dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, MaciejW napisał:

WIEM ŻE SIĘ RODZĄ TO JEST CHOROBA TAKA SAMA JAK NP UPOŚLEDZENIE UMYSŁOWE TO NIE SĄ ZDROWI LUDZIE

Nie jest choroba amebo naukowcy to stwierdzili. Ty jesteś madrzejszy od naukowca, koniotrzep po podstawowce? Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty przedluzasz stulejo? Nawet jeśli to jaki jest pożytek z patologii spod twego napleta? Wybitni jesteście pod jakim względem i przydatni społeczeństwu jako ludzie? I dlaczego wam się wydaje że jako hetero macie prawo się obnosic z waszymi uczuciami? Chúj kogo obchodzi że jakiś Seba kocha karyne więc na chúj wrzucacie te żenade do netu? Typowy zyeb z ciebie. 

Dokładnie 100% racji 👍i te swoje brajanki obslizgle wrzucaja a potem wyrasta taki dzikus, bo mial zyebabego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
4 minuty temu, MaciejW napisał:

WIEM ŻE SIĘ RODZĄ TO JEST CHOROBA TAKA SAMA JAK NP UPOŚLEDZENIE UMYSŁOWE TO NIE SĄ ZDROWI LUDZIE

Upośledzeni psychicznie ludzie atakują ludzi na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie jest choroba amebo naukowcy to stwierdzili. Ty jesteś madrzejszy od naukowca, koniotrzep po podstawowce? Hahahaha

Zapewniam Cię że ty także nie jesteś normalny. Obaj jesteście poyebani ale każdy ma klepke w inna stronę. Jeden na lewo drugi na prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dokładnie 100% racji 👍i te swoje brajanki obslizgle wrzucaja a potem wyrasta taki dzikus, bo mial zyebabego tatusia

Szlachta nie pracuje. Brajany do zdjęcia są potrzebne żeby na fejsa wrzucić a w domu patola w chúj. O ile mają dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, MaciejW napisał:

patola to są pedały 

I ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, MaciejW napisał:

no to nie wiem może wypierrdalajcie do holandii tam możecie se śluby brać a najlepiej to wypiierdlaajcie na bezludna wyspe wszystkie pedały i tam ruuchajcie sie w duupe po kolei 

A nawet rozważłam wyjazd tam. Tylko nie w okresie wakacyjnym, bo teraz pełno sebków tam pojechało pracować przy zbiorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ero zbooki sa najgorsze gwa/łca, zabi/jają dla seksu, gwa/łca dzieci takie sa rralia. Lgbt tegon nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, MaciejW napisał:

haha boisz sie że byś dostała wpierrdol?

 

Jakim ty jestes goownem. Szkoda słów. Nie zaslugujesz na nic. Masz takie życie bo jesteś goownem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aaa, i ja się nie mam zamiaru z nikim, jak to określasz "rùchać". Za to ty, w co drugim poście piszesz o "rùchaniu w dùpē". Czyżby jakieś niespełnione fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, MaciejW napisał:

tak chciałbym  ruuchnąć jakąś ładną dziewczyne w duupe

Nigdy szma/ciarzu tego nie doswiadczysz. A ja mam taką 10/10 haha 👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, MaciejW napisał:

To daj mi ją 

Ona by nie poleciala na homofoba i w ogole na ciebie, nara, bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No dokładnie. Żydzi dziś robią to samo co kiedyś im z tym że w białych rękawiczkach. Bezmozgowa tolerancja jest tak samo zła jak jej brak. O swoje prawa można walczyć bez szopki na platformach. Jeśli ktoś tego nie pojmuje to ma coś z głową nie halo. Może pora zalegalizować pėdofilie. W końcu każdy ma prawo do wyrażania siebie...podobno już jakiś mądry inaczej uznał to za orientację seksualną. Fajno.

To się powinnaś cieszyć Wieczorna pedo/filko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jeśli już robić eksterminacje to odpady społeczne bez mózgu takie jak ty powinny do pieca w pierwszej kolejności pójść bo to gorsze niż wszyscy razem wzięci. 

Ooo? Jeszcze nazistka? Nieźle. A tak się rzucałaś hipokrytko o rzekomy rasizm. Beka z ciebie Wieczorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ty przedluzasz stulejo? Nawet jeśli to jaki jest pożytek z patologii spod twego napleta? Wybitni jesteście pod jakim względem i przydatni społeczeństwu jako ludzie? I dlaczego wam się wydaje że jako hetero macie prawo się obnosic z waszymi uczuciami? Chúj kogo obchodzi że jakiś Seba kocha karyne więc na chúj wrzucacie te żenade do netu? Typowy zyeb z ciebie. 

Jaka ty jesteś obleśna Wieczorna. Rzygać chce na sam widok twoich postów. To już nawet przebija zwykłą rubaszność (której w swojej standardowej projekcji i hipokryzji wyszukujesz na siłę w każdym). Twoje teksty są zwyczajnie chore Wieczorna Rubacho. Wiecznie naplety ci w głowie. Niietykana przez nikogo normalnego bździągwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość go

A co to kogo obchodzi jak se kto dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc go

Straszna jest każda nietolerancja.  Pilnujmy tego byśmy byli dobrymi ludźmi  i  zostawmy w spokoju każdego który jest inny od nas i żyje i inaczej. Każdy ma prawo przeżyć swoje życie jak uważa.  Ważne by był szczęśliwy.  Oczywiście wszystko z wyjątkiem robienia komuś krzywdy. A jaką krzywdę robi mi gej ???. Czy to moja sprawa jak on żyje? ?? Widocznie inni muszą żyć inaczej skoro tak żyją.  Każdy z nas ma prawo do inności i nikt nie jest lepszy ani gorszy od innych z tego powodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc go

Przez brak tolerancji na tym świecie ginie każdego dnia masę ludzi.  Jeśli kogoś myślenie nie ingeruje w moje życie to co mnie to obchodzi czy on wierzy w Buddę, Allaha czy Jezusa czy kogo tam chce. Dajmy ludzi żyć tak jak uważają za słuszne.  Tak samo geją czy trans czy inni. Nie jest tylko czarny i biały kolor na tym świecie tak samo z ludźmi i ich upodobaniami czy zainteresowaniami. Jednego interesuje matematyka a innego muzyka i tak można mnożyć bez końca . Bądźmy tolerancyjni dla siebie a świat stanie się dużo bardziej bezpieczny,  przyjazny i łatwiejszy do  życia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jaja!

Kobiety są durne ale les.by to już całkowite deb.ilki bo tym tematem i swoimi wpisami (o równości ha ha!) same się proszą o baty i promują nienawiść do sodomitów

Oby tak dalej, niech jątrzą i prowokują zadymy, peudały je na pewno obronią

Ps. Popatrzcie na yt jak cudowni ciapaci w biały dzień traktują Europejki na ulicy, walą w pysk, kopią w plecy, zrzucają ze schodów... Można się domyślić co zrobią z les.bami i peudałami... równość to równość HA HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jaja!

W Afryce czarni mordują czy ćwiartują żywcem dzieci albinosy, to samo z dziećmi pomówionymi o czary, wycinają genitalia małym dziewczynkom a lawactwo i peudały ciągną ich statkami do Europy żeby nas ubogacali kulturowo... Rżną głupa a faktycznie chcą doprowadzić do przesilenia i trzeciej światowej, a wtedy polecą głowy i nie wierzę że les.by się uchowają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×