Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anulka

Mój chłopak patrzy się na była

Polecane posty

Dziś z narzeczonym mieliśmy swoją 5 rocznicę, więc wybraliśmy się do restauracji na obiad... Oczywiście czar musiał prysnac gdy zobaczyłam jego była z koleżankami... Spojrzałam na niego jak się zorientowałam i wydawało mi się że był poddenerwowany (może wiedział co go czeka, ponieważ nie wiem dlaczego ale jestem przewrazliwiona na punkcie jego byłych) potem oczywiście obserwując go zerknal kilka razy na nią, potem już oczywiście gdy byłam zła i pytałam się dlaczego na nią patrzył przyznał że z 2 razy zerknal, spytałam po co i czy mu to sprawiło przyjemność, odpowiedział że wręcz przeciwnie... A co miał mi powiedzieć... Powiedział że zerknal TAK O... nie wiem co mam o tym myśleć wiedział, że jak zobaczę, że na nią zerka to zrobię aferę a mimo to nie mógł się powstrzymać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
4 minuty temu, Anulka napisał:

Dziś z narzeczonym mieliśmy swoją 5 rocznicę, więc wybraliśmy się do restauracji na obiad... Oczywiście czar musiał prysnac gdy zobaczyłam jego była z koleżankami... Spojrzałam na niego jak się zorientowałam i wydawało mi się że był poddenerwowany (może wiedział co go czeka, ponieważ nie wiem dlaczego ale jestem przewrazliwiona na punkcie jego byłych) potem oczywiście obserwując go zerknal kilka razy na nią, potem już oczywiście gdy byłam zła i pytałam się dlaczego na nią patrzył przyznał że z 2 razy zerknal, spytałam po co i czy mu to sprawiło przyjemność, odpowiedział że wręcz przeciwnie... A co miał mi powiedzieć... Powiedział że zerknal TAK O... nie wiem co mam o tym myśleć wiedział, że jak zobaczę, że na nią zerka to zrobię aferę a mimo to nie mógł się powstrzymać? 

Oj tam, facet lubi popatrzeć, zwłaszcza jak byłą zobaczył, ale to z Tobą już 5 lat jest i pewnie tylko Ciebie kocha. 

Nie złość się na niego. Facet też człowiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

Oj tam, facet lubi popatrzeć, zwłaszcza jak byłą zobaczył, ale to z Tobą już 5 lat jest i pewnie tylko Ciebie kocha. 

Nie złość się na niego. Facet też człowiek. 

Lubi popatrzeć ok przyzwyczaiłam się że patrzy się na kobiety dobra to zaniosę w końcu to facet... Ale na była?? Kiedyś jej powiedział cześć to też zrobiłam aferę nie odzywałem się do niego... Więc wiedział że i tym razem mu nie ujdzie na sucho a mimo to się patrzył 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
2 minuty temu, Anulka napisał:

Lubi popatrzeć ok przyzwyczaiłam się że patrzy się na kobiety dobra to zaniosę w końcu to facet... Ale na była?? Kiedyś jej powiedział cześć to też zrobiłam aferę nie odzywałem się do niego... Więc wiedział że i tym razem mu nie ujdzie na sucho a mimo to się patrzył 

A może poprostu to byla zwykła ciekawość? A weźspróbuj nie się postawić na jego miejscu, nie spojrzałabys zezwykłej ciekawości na byłego?

Tobie się oświadczył a nie jej, z Tobą jest 5 lat a nie z nią. Bez milosci to bys go juz dawno nie widziała.  Weź nie świruj, weź go przytul, wez mu wybacz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ccc

Odzywałem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestes ostro przeraźliwiona... ja bym z taka osoba jak Ty nie wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Ja ccc napisał:

Odzywałem ? 

Teraz zauważyłam... 😁"odzywalam" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jestes ostro przeraźliwiona... ja bym z taka osoba jak Ty nie wytrzymala

Każdy ma jakieś wady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

A może poprostu to byla zwykła ciekawość? A weźspróbuj nie się postawić na jego miejscu, nie spojrzałabys zezwykłej ciekawości na byłego?

Tobie się oświadczył a nie jej, z Tobą jest 5 lat a nie z nią. Bez milosci to bys go juz dawno nie widziała.  Weź nie świruj, weź go przytul, wez mu wybacz 😉

Jak bym była sama lub z koleżanką to pewnie bym zerknela, ale nie przy nim żeby mu nie zrobić przykrości... 

A chuuuuj tak masz rację nie było tematu 😉😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ccc

Jest jeszcze coś takiego jak zaufanie , jeżeli ty  po 5 latach mu nie ufasz  to poco znim jesteś. Zazdrość. To nie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
Przed chwilą, Anulka napisał:

Jak bym była sama lub z koleżanką to pewnie bym zerknela, ale nie przy nim żeby mu nie zrobić przykrości... 

A chuuuuj tak masz rację nie było tematu 😉😘

Wiesz bo ja taką jedną strasznie kocham ale jakbym byłą zobaczył to choćbym nie chciał to by mi się pewnie łeb odwrócił, to tak sie samo dzieje, bez przyczyny. Nie wiem czemu ale chłopy tak mają i nie jest to z mojej strony żadna męska solidarność bo ja bardzo wyempacynowany jestem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

Wiesz bo ja taką jedną strasznie kocham ale jakbym byłą zobaczył to choćbym nie chciał to by mi się pewnie łeb odwrócił, to tak sie samo dzieje, bez przyczyny. Nie wiem czemu ale chłopy tak mają i nie jest to z mojej strony żadna męska solidarność bo ja bardzo wyempacynowany jestem. 😉

To chyba potrzebowałam zdania faceta na ten temat 😊 dziękuję 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Ja ccc napisał:

Jest jeszcze coś takiego jak zaufanie , jeżeli ty  po 5 latach mu nie ufasz  to poco znim jesteś. Zazdrość. To nie miłość

Nie jestem zazdrosna o inne, może się gapic na inne nie rusza mnie to. Ale czy Tobie nie byłoby przykro jakby Twój facet/kobieta (nie wiem do kogo się kieruje czy do kobiety czy mężczyzny) patrzył się na swoją była przy Tobie? Nie mówię że boję się czy do niej wróci o nie nie nie o to tu chodzi. Mi jest po prostu przykro i tyle, żadnych obawow absolutnie nie mam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ccc

Jestem po ślubie 16 lat mam 38 lat kocham swoją żonę ufam jej i to że patrzy lub rozmawia ze swoimi byłymi mam gdzieś bo ją znam powtarzam znam , naprawdę radzę troszkę zaufania , jeśli jesteście przed trwałym związkiem to niech on się określi jaki ma stosunek do ciebie rozmowa nie boli , w związku trzeba być prawdo mównym i nie ranić się na wzajem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Na pewno kocha tylko Ciebie :) po co byłby z Tobą 5 lat :) więcej zaufania , mniej zazdrości i wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka Anulki
5 minut temu, Gość Karolina napisał:

Na pewno kocha tylko Ciebie :) po co byłby z Tobą 5 lat :) więcej zaufania , mniej zazdrości i wszystko będzie dobrze :)

5 miesięcy nie lat, czytaj ze zrozumieniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
18 minut temu, Anulka napisał:

To chyba potrzebowałam zdania faceta na ten temat 😊 dziękuję 😊

Służę uprzejmie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka Anulki
3 minuty temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

Służę uprzejmie:-)

ty to j/e/l/o/p/i/e wszędzie jesteś a w p/i/z/d/u/ z tobom c/u/j/u/ niemyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość koleżanka Anulki napisał:

5 miesięcy nie lat, czytaj ze zrozumieniem!!

Skąd te miesiące? 😲Lepiej ty czytaj ze zrozumieniem... 5 rocznica to chyba nie piąty miesiąc 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka Anulki
Przed chwilą, Anulka napisał:

Skąd te miesiące? 😲Lepiej ty czytaj ze zrozumieniem... 5 rocznica to chyba nie piąty miesiąc 😁😁

weż nie ściemniaj macie 5 miesiączke ZNAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość koleżanka Anulki napisał:

weż nie ściemniaj macie 5 miesiączke ZNAM WAS

Haha no właśnie widzę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
4 minuty temu, Gość koleżanka Anulki napisał:

ty to j/e/l/o/p/i/e wszędzie jesteś a w p/i/z/d/u/ z tobom c/u/j/u/ niemyty

Umyty, umyty, nawet wydepilowany dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Jak mam czytać ze zrozumieniem to Ty pisz zrozumiale. Dla mnie 5 rocznica to bardziej oczywiste 5 lat niż 5 miesięcy , ale oczywiście można też liczyć rocznice związku na miesiące , tygodnie a nawet dni ;)  5 dzień chodzenia ze sobą = 5 rocznica , można i tak ;)

 

5 miesięcy to powiem Ci krótko i wszystko się jeszcze może zdarzyć ale oczywiście brak zaufania i zazdrość Ci w tym na pewno nie pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

Umyty, umyty, nawet wydepilowany dzisiaj.

Myślałeś że będą lody a tu wał. Z kordły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Karolina napisał:

Jak mam czytać ze zrozumieniem to Ty pisz zrozumiale. Dla mnie 5 rocznica to bardziej oczywiste 5 lat niż 5 miesięcy , ale oczywiście można też liczyć rocznice związku na miesiące , tygodnie a nawet dni 😉  5 dzień chodzenia ze sobą = 5 rocznica , można i tak 😉

 

5 miesięcy to powiem Ci krótko i wszystko się jeszcze może zdarzyć ale oczywiście brak zaufania i zazdrość Ci w tym na pewno nie pomoże .

Oczywiście masz rację 5 rocznica to 5 lat. Jakiś głupek po prostu wypisuje że nas zna i żebym nie sciemniala bo 5 Mscy jesteśmy ze sobą co jest oczywiście nie prawda 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Aha ok :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślałeś że będą lody a tu wał. Z kordły. 

Wała nie będzie,  trzepne se ino rączką bo za bardzo zmęczony jestem żeby ten wał układać ale doszła mi na ms od ciebie ta instrukcja jak ten wał zrobic to jutro pokombinuje. Śpij spokój ziomek. Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator
3 minuty temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

Wała nie będzie,  trzepne se ino rączką bo za bardzo zmęczony jestem żeby ten wał układać ale doszła mi na ms od ciebie ta instrukcja jak ten wał zrobic to jutro pokombinuje. Śpij spokój ziomek. Hej

To nie ode mnie. Mnie wali moja ... morda. Brzydka ale przykrywam gazetą. Nie zen się nigdy. Masz zadatki na bycie psem. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
4 minuty temu, Gość Rescator napisał:

To nie ode mnie. Mnie wali moja ... morda. Brzydka ale przykrywam gazetą. Nie zen się nigdy. Masz zadatki na bycie psem. Dobranoc.

Twoja morda Cię wali?

Niezly kręgosłup... szacun... zazdroszczę 

Aż tak źle? Wyborczą pewno zakrywasz.

Jo byk icie tak ciupagą przechrzcił,  ino ceperku szczęście masz że ja chłop jest nie zbój. A teraz ząbki umyj dobrze i leć tam tymi ząbkami som zesobą figle płatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka Anulki
27 minut temu, Anulka napisał:

Oczywiście masz rację 5 rocznica to 5 lat. Jakiś głupek po prostu wypisuje że nas zna i żebym nie sciemniala bo 5 Mscy jesteśmy ze sobą co jest oczywiście nie prawda 😊

jakiś głupek?? co ty dajesz Anka!!! 5 dni razem jesteście kłamczuszko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×