Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agula

Przybieranie na wadze po przerwie od ćwiczeń

Polecane posty

Gość Agula

Witam. Przez ostatnie kilka miesięcy staram się zrzucić zbędne kilogramy, które przybyły zarówno w trakcie ciąży jak i przez swoje własne zaniedbanie. Do tej pory było wszystko ok waga spadała o około 2 kg na miesiąc (nie mam specjalnej diety, pilnuje co jem i ile jem oraz staram się regularnie ćwiczyć). Do czerwca miałam już jakieś 9 kg za sobą i byłam zadowolona z efektu. W połowie czerwca z przyczyn losowych zaczął się czas beztreningowy na około miesiąc. Ostatnio znów wróciłam do ćwiczeń i nagle przybyło mi 2 kg. Dla mnie to bardzo dużo patrząc, że już mój wynik nie jest 9, a 7 kg od wagi początkowej. Do momentu rozpoczęcia na nowo treningów nawet waga nie drgnęła, a nawet spadła o niecały kilogram. Teraz po kilku dniach ćwiczeń nagle 2 kg w górę. Jem normalnie tak jak do tej pory czyli się pilnuje. Nie wiem czy istotne jest to, że mam niedoczynność tarczycy gdyż jestem na hormonach od lat i mam ich prawidłowy poziom. Trochę mnie to zdemotywowało ale oczywiście nie odpuszczę sobie. Do prawidłowej wagi brakowało mi 6 kg, no na tą chwilę 8 się zrobiło... Czy to może być woda patrząc, że naprawdę przybyło mi z dnia na dzień? Z fazami cyklu tego też nie wiąże bo jestem na tabletkach anty i do tej pory nie wpływały mi na wagę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Jezeli cwiczysz to powinnas tez mierzyć obwody, bo miesnie tez ważą  i to byc może one sa przyczyną wzrostu wagi.

Druga opcja to zatrzymanie wody, pij dużo plynow, najlepuej woda i ziola. Trzecia opcja, jezeli przybylo ci tez w obwodach to byc moze nieswiadomie zwiększyłas ilosc kalorii, jesz wiecej kalorycznych produktow, za duzo cukru np w owocach. 

Jezeli hormony nasz ustawione, to tutaj raczej nic nie blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×