Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to dziwne że mając faceta lubie sobie pisać z innymi?

Polecane posty

Gość gość

Nawet nie chcę go zdradzić, ale tak po prostu chyba lubię mieć adoratorów 😉 Niby mnie namawiają na spotkanie ( choć z obydwoma i tak poznałam się na zywo), ale ja ciagle to odwlekam i tak sobie z nimi pisze, troche flirtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nawet nie chcę go zdradzić, ale tak po prostu chyba lubię mieć adoratorów 😉 Niby mnie namawiają na spotkanie ( choć z obydwoma i tak poznałam się na zywo), ale ja ciagle to odwlekam i tak sobie z nimi pisze, troche flirtuje

to nie twoja wina, że masz ciipke łajdaczke 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saudade
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nawet nie chcę go zdradzić, ale tak po prostu chyba lubię mieć adoratorów 😉 Niby mnie namawiają na spotkanie ( choć z obydwoma i tak poznałam się na zywo), ale ja ciagle to odwlekam i tak sobie z nimi pisze, troche flirtuje

Ludzie lubią różne rzeczy. Mordercy zabijać, gwałciciele gwałcić... Generalnie chodzi o to żeby powstrzymać się przed czynami, które mogłyby kogoś skrzywdzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi

ciekawe czy pozwalałabyś mu na to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nie, jest całe mnóstwo skrajnie nie dowartościowanych kobiet, które z racji niskiego poczucia wartości piszą z innymi facetami, zdradzając swojego partnera emocjonalnie tak, jak Ty. Zresztą nie tylko kobiety tak podstępują. To często spotykane zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z qrweską naturą nie wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flirciara

Też to lubię. 🙂 Trochę z tym walczę,  bo lubię rozkochiwać w sobie facetów przez neta, a mam męża.   Jak już  osiągnę to co chcę ,  tracę zainteresowanie. Jestem chyba uzależniona o flirtu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Flirciara napisał:

Też to lubię. 🙂 Trochę z tym walczę,  bo lubię rozkochiwać w sobie facetów przez neta, a mam męża.   Jak już  osiągnę to co chcę ,  tracę zainteresowanie. Jestem chyba uzależniona o flirtu.:/

eee tam uzalezniona od flirtu, zwykle ... dzis flirt jutro anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Flirciara napisał:

Też to lubię. 🙂 Trochę z tym walczę,  bo lubię rozkochiwać w sobie facetów przez neta, a mam męża.   Jak już  osiągnę to co chcę ,  tracę zainteresowanie. Jestem chyba uzależniona o flirtu.:/

Wiekszość facetów z netu chce seksu, a nie zakochania. Tobie się wydaje, że ich rozkochałaś, bo prawią komplementy? A w głowie mają jedno: ,,Kiedy ją przelecę".

Jeśli się kogoś naprawdę kocha i uczucie jest odwzajemnione, nie siedzi się w internecie i nie podrywa innych. Po prostu nie ma takiej potrzeby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flirciara

Nie, takiego jednego typa to mam w zapasie. 🙂Prawi komplementy, filtruje ze mną,  ale wiem, że zależy mu tylko na seksie na kamerach czy na zdjęciach moich cycków. Kilku zakochało się we mnie naprawdę i to mnie najbardziej kręciło.  Jak już upewniałam się  jednak, że oni tak serio momentalnie trafiłam zainteresowanie i myślałam już o innym celu. Nie wiem czy to normalne,  bo tak naprawdę chcę być tylko z mężem.  Po prostu kręci mnie zdobywanie mężczyzn,  im trudniejszy obiekt tym lepiej. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tworki
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nawet nie chcę go zdradzić, ale tak po prostu chyba lubię mieć adoratorów 😉 Niby mnie namawiają na spotkanie ( choć z obydwoma i tak poznałam się na zywo), ale ja ciagle to odwlekam i tak sobie z nimi pisze, troche flirtuje

Jesteś lekko upośledzona mieć tak piekna miłość a piszesz z Trynkiewiczem!! Adorator hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiekszość facetów z netu chce seksu, a nie zakochania. Tobie się wydaje, że ich rozkochałaś, bo prawią komplementy? A w głowie mają jedno: ,,Kiedy ją przelecę".

Jeśli się kogoś naprawdę kocha i uczucie jest odwzajemnione, nie siedzi się w internecie i nie podrywa innych. Po prostu nie ma takiej potrzeby. 

Przecież to chory szlauf potrzebuje dowartościowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frut

Jeśli w düpie masz intelekt, myślisz düpą, to nie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za typ
2 minuty temu, Iibed napisał:

jei traktujesz ich jak adorator to to nie jest normalne powinnas sie leczyc albo odejsc od faceta. 

 

Ten babochłop już nic nie odpisze. Faceta to on ma w snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×