Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jak sie wejdzie na takie forum braciasamcy to się rzygac chce

Polecane posty

Gość gosc

Tylko o ruuchaniu bez zobowiązań a kobiety yakim chuujom ulegaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8293

Bo dzisiejsi faceci się do niczego nie nadają, dla kobiety są najczęściej balastem nie oparciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
7 minut temu, Gość 8293 napisał:

Bo dzisiejsi faceci się do niczego nie nadają, dla kobiety są najczęściej balastem nie oparciem

proszę nie generalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość 8293 napisał:

Bo dzisiejsi faceci się do niczego nie nadają, dla kobiety są najczęściej balastem nie oparciem

Tacy właśnie wam sie podobaja skoro maja takie branie. Nawet jak tutaj któryś napisze ze sie zakochal i boi sie zagadac to wyzywacie od pi/zd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Temat na tym zkeebanym forum braciasamcy. Panika przy probie kontaktu przeczytajcie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na tamtym forum siedzi paru frustratów bojących się wszystkiego i klepie brednie. Ale pośmiac się można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka rzeczywistość

Kafe obowiązkowo powinni odwiedzić młodzi chlopcy, uświadomiłaby ich błyskawicznie co do natury kobiet.

Skończyłoby się zabieganie, kwiatki, stawianie, prezenty i wożenie księżniczek... no chyba że do lasu w krzaki, za kłaki i do ptaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Na tamtym forum siedzi paru frustratów bojących się wszystkiego i klepie brednie. Ale pośmiac się można

Paru? Setki osob sie udziela i mysli tak samo. Mi odradzali kobiete ktorej sie podobam bo stwierdzili ze za malo doświadczony jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka rzeczywistość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Na tamtym forum siedzi paru frustratów bojących się wszystkiego i klepie brednie. Ale pośmiac się można

Taaa paru frustratów i stado księżniczek prima sort, jedna ładniejsza i mądrzejsza od drugiej, czekających na księciów którzy ich zabiorą do swoich pałaców ze służbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi to forum 3-4 lata wstecz pokazal maz. Czasem rozmawialismy na poruszane tam tematy, wymienialismy sie spostrzezeniami. W mojej ocenie zdarzaly sie tam wartosciowe wypowiedzi, dajace do myslenia, choc trzeba do tego podejsc z dystansem i otwarta glowa. Mam wrazenie, ze jakosc ich tresci bardzo mocno spadla, przez co juz tam bardzo dlugo nie zagladam. Poruszane tematy sa coraz bardziej prymitywne, nastawione na szukanie sensacji i wzajemnym utwierdzaniu sie w przekonaniu, ze kobiety to najwieksze zlo swiata. Tak jakby tworzyli je tylko skrzydzeni, badz sfrustrowani mezczyzni, a ci, ktorzy wnosili cos ciekawego zamilki badz odeszli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź!
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mi to forum 3-4 lata wstecz pokazal maz. Czasem rozmawialismy na poruszane tam tematy, wymienialismy sie spostrzezeniami. W mojej ocenie zdarzaly sie tam wartosciowe wypowiedzi, dajace do myslenia, choc trzeba do tego podejsc z dystansem i otwarta glowa. Mam wrazenie, ze jakosc ich tresci bardzo mocno spadla, przez co juz tam bardzo dlugo nie zagladam. Poruszane tematy sa coraz bardziej prymitywne, nastawione na szukanie sensacji i wzajemnym utwierdzaniu sie w przekonaniu, ze kobiety to najwieksze zlo swiata. Tak jakby tworzyli je tylko skrzydzeni, badz sfrustrowani mezczyzni, a ci, ktorzy wnosili cos ciekawego zamilki badz odeszli...

To nie mężczyźni, tylko same baby jątrzą... niedopchane, pasztety, lesbijki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×